Teraz jest wtorek, 21 maja 2024, 01:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 października 2008, 15:22 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 15 października 2007, 10:15
Posty: 38
Lokalizacja: Chroberz
FDJ. Obyś się nie rozczarował. Bo dary mogą być dużo większe niż razem widzieliśmy :)
Pomimo, że jesteś większym pesymistom niż Niuniek nie zarażę się tym :). Jestem szczepiony


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 października 2008, 17:28 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4351
Lokalizacja: Gliwice
Własnie ja się nie rozczaruję, a ewentualnie będę miło zaskoczony hojnością darczyńców :)
I jestem bardziej realistą niż pesymistą :)
Nie chce zabijać w Tobie entuzjazmu bo wiem, że w branży od niedawna sie obracasz, ale może po moich realistycznych uwagach rozczarowanie po Twojej stronie będzie mniej bolesne :)
pozdrawiam i do zobaczenia
FDJ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 października 2008, 19:06 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 15 października 2007, 10:15
Posty: 38
Lokalizacja: Chroberz
FDJ i tak ogromną traumę odcisnąłeś na mym optymizmie.
Do dzisiaj mnie trzymają Twoje uwagi i tylko szukam na nie kontrargumentu (na razie nie mam zbyt mocnych).
Myślę że sami zlotowicze przekonają Cię czynami (uu ale mi to wyszło :) )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 13:13 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2007, 18:05
Posty: 85
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Panowie i Panie pogoda nam sie psuje a prognoza niezbyt optymistyczna na sobote. Deszcz siapi i zmino wiec nie zapomniec o odpowiednim ubraniu i napojach ;) ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 17:15 
Offline
Inspektor Gadget

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2002, 01:00
Posty: 201
Mogę zabrać 1 lub 2 osoby jutro już na trasie, a konkretnie na A-4.


Ostatnio edytowano niedziela, 7 czerwca 2009, 10:05 przez Kopacz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 17:45 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 14 września 2008, 18:21
Posty: 182
Lokalizacja: Bydgoszcz
Chciałbym podziękować panom lipek za wycofanie się w ostatniej chwili , voucur za to że miejsce zaklepał ale potem wszystko olał i zero kontaktu ,ww wykazali się totalnym olaniem sprawy,wydawać by mogło się że panowie nie są zbyt dojrzali i mają innych w d... nie chce robić tu zamieszania ale mogli chociaż pomyśleć że niektórzy żeby jechać musieli wziąć urlop no i oczywiście załatwić kilka innych rzeczy o których nie pisze ale jeżeli zachce się tym pseudo kolegom polemizować to mogę im napisać .... serdeczne dzięki panowie stanęliście na wysokości zadania dzięki wam kilka osób niestety nie pojedzie ...... etfi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 17:59 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 16:00
Posty: 1613
etfi napisał(a):
Chciałbym podziękować panom lipek za wycofanie się w ostatniej chwili , voucur za to że miejsce zaklepał ale potem wszystko olał i zero kontaktu ,ww wykazali się totalnym olaniem sprawy,wydawać by mogło się że panowie nie są zbyt dojrzali i mają innych w d... nie chce robić tu zamieszania ale mogli chociaż pomyśleć że niektórzy żeby jechać musieli wziąć urlop no i oczywiście załatwić kilka innych rzeczy o których nie pisze ale jeżeli zachce się tym pseudo kolegom polemizować to mogę im napisać .... serdeczne dzięki panowie stanęliście na wysokości zadania dzięki wam kilka osób niestety nie pojedzie ...... etfi

Ja dodam tylko tyle , że kolega Lipek wspaniałomyślnie wycofał się w " ostatniej chwili " mimo iż dzień prędzej pisał, że musiałaby zdarzyć się katastrofa żeby nie pojechał a więc jedzie na 100 %- no cóż - w dzisiejszych czasach 100 % dla każdego oznacza co innego.
Dobrze , że przynajmniej wysłał sms-a, a co do kolegi Voucur - to pisałem priva - ale nie odpisał - czekałem dość długo - jedynyni konkretni goście to Olin i Etfi
Pozdro :1 :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: wyjazd
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 18:12 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2006, 21:03
Posty: 212
Witam Wszystkich
No ja tez jestem zawiedziony. Ale choroba to choroba:) Co do mnie to ja jade z Ewa i Voucur tez jedzie (nigdy nie mowil ze nie i od poczatku byl zdecydowany). Wiec jesli wszyscy oprocz lipka chca jechac to moze pojedziemy razem???? W czym problem?????


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: wyjazd
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 18:25 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 16:00
Posty: 1613
olin napisał(a):
Witam Wszystkich
No ja tez jestem zawiedziony. Ale choroba to choroba:) Co do mnie to ja jade z Ewa i Voucur tez jedzie (nigdy nie mowil ze nie i od poczatku byl zdecydowany). Wiec jesli wszyscy oprocz lipka chca jechac to moze pojedziemy razem???? W czym problem?????

Może problem jest w totalnym braku kontaktu z kolegą Voucur - już kiedyś się zresztą z Voucurem umawiałem - razem z nim miał jechać kolega Damian Panzer II - nie dość , że olali mnie kompletnie - to nawet nie raczyli przez kilka m-cy odpisać na moje privy :/
Tak więc jeśłi ktoś nie wykazuje minimum zainteresowania - to ja nie będę przecież zabiegał na siłę o to zainteresowanie - to chyba było w interesie nas wszystkich ( jadących busem ).
Podsumowując - kolega Voucur mam nadzieję pamięta niedoszły wyjazd na wykopki ze mną i Panzerem (?)
Pozdro :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ja jade:)
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 18:36 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2006, 21:03
Posty: 212
Nie wiem jak Wy ale ja jade:) Co do voucura to ja mam z nim kontakt i jakby powiedzial ze nie jedzie to bym to Dariowi napisal na PW. Poza tym voucur chyba sie nie przejmie waszymi uwagami bo nie zaglada na to forum od wiekow:) Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ja jade:)
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 18:53 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 10 października 2005, 12:07
Posty: 4124
Lokalizacja: Kielce
olin napisał(a):
Poza tym voucur chyba sie nie przejmie waszymi uwagami bo nie zaglada na to forum od wiekow:)

Jeżeli dla Ciebie 4 dni to wieki, to OK. :666
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3214


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 19:31 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 14 września 2008, 18:21
Posty: 182
Lokalizacja: Bydgoszcz
Czyli reasumując voucur nie ma telefonu ani komór. netu itp. tylko gołąbki hoduje i jak jakąś wiadomość chce wysłać to odpala gołąbka i modli się żeby biedny nie zawitał po drodze do celu na starówkę toruńską.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: W sprawie wyjazdu
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 20:03 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2006, 21:03
Posty: 212
Zapowiada się genialna impreza - trochę zimno i może padać, ale co tam! Ważne by się zjawić i dobrze bawić - w końcu w poniedzialek do roboty!!! A bedzie o czym opowiadać!!!

Podsumowując - Voucur ( z którym nota bene mamy z Olinem doskonały kontakt od dawna;)), Olin i ja w skromnej swojej osobie zabieramy się fajnym autkiem, równo zrzucając się na paliwo. Sprzęt załadowany już na nas czeka;)

Wniosek? Dla chcącego nic trudnego! Panowie, nie traćcie czasu na bezowocne dysputy. Mam wrażenie, ze temat Voucura jest świetną wymówką. Lipek, ok - nie spodziewaliśmy się, że dotrzyma słowa. Póki co, Vouk jedzie, Wy nie. Mimo wszystko głowy do góry! Miłego weekendu życzę;)

Ewa :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 20:16 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 12 sierpnia 2007, 14:30
Posty: 138
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Busko sie zjawi ;) Do milego


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 października 2008, 20:22 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 20:01
Posty: 2324
Panie i Panowie pogodę zamawiać na jutro bo się kurka według prognoz nie zapowiada ciekawie....Niedziela owszem ale sobota.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL