Teraz jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 17:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Jaką kwotą jestem skłonny wesprzeć PZE ?
150 zł/rok wraz z ochroną prawną 46%  46%  [ 227 ]
100 zł/rok wraz z ochroną prawną 36%  36%  [ 176 ]
100 zł/rok ochrona prawna mnie nie interesuje 2%  2%  [ 8 ]
50 zł/rok 5%  5%  [ 24 ]
PZE nie jest mi do niczego potrzebne 4%  4%  [ 21 ]
Dorzucę więcej niż 150 zł rocznie bo idea jest tego warta 7%  7%  [ 34 ]
Liczba głosów : 490
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: środa, 11 kwietnia 2018, 17:25 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1682
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
Czy jest jakiś numer konta na który można uiszczać wpłaty? Czy to dopiero będzie ujęte po finale ankiety??
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2018, 10:03 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 18 stycznia 2005, 13:29
Posty: 268
Lokalizacja: z tąd i z tamtąd czyli z nikąd
Witam
Na wstępie powiem że wpłacę 150 bez zająknięcia pomimo tego że nie muszę ze względu na zakończenie kariery praktycznej. teraz tylko "łajdak teoretyk".
Wpłacę dlatego że cel jest słuszny i jest szansa na jakiś kompromis. Może ci co teraz zaczynają będą mieli lepsze warunki i nie będą musieli się martwić "oddechem" na plecach.

Do rzeczy. Czytam, czytam i w wielu przypadkach własnym oczom nie wierzę.
Szlag mnie trafia jak widzę wpisy typu "a co ja z tego będę miał?" a "co w ramach składek będzie zapewnione?" itd. Ludzie zejdźcie na ziemię. Jest jasne że te składki są po to żeby przede wszystkim wesprzeć naszych reprezentantów w działaniach które aktualnie wykonują. Te 150 PLN to pokryje raptem cześć kosztów które są aktualnie ponoszone przez osoby które się bardzo mocno zaangażowały w to żeby było lepiej. Niech nikt nie myśli że w tych pieniądzach dostanie pełna obsługę prawną (1500 PLN byłoby mało). Ta składka jest po to żeby PZE mogło po prostu funkcjonować a nasi reprezentanci mogli dalej działać w NASZYM imieniu. Jak napisał Cookies NAS WSZYSTKICH nie dziwnych pojedynczych elementów i odszczepieńców którzy mówią że g..no ich interesuje reszta, ważny jestem ja i co z tego będę miał. Tylko taki jeden z drugim czeka jak sęp na to żeby coś ktoś zrobił.
Zasada jest prosta jak to we wspólnocie "albo coś robisz, kosztem swojego bezcennego czasu, rodziny ect. albo płać żeby w twoim imieniu mogli zrobić to inni".
Nie wiem nad czym się zastanawiać. Jasne jest że chęć przynależenia, bycia sympatykiem czy tym podobne do jakiegokolwiek stowarzyszenia, związku itp. wiąże się z uiszczeniem opłat aby mógł ten związek funkcjonować. Wiele takich już istnieje np. jak chcesz być zawodowym inżynierem z uprawnieniami musisz płacić (ok 500 PLN z czego 100 na ubezpieczenie a reszta na to że możesz być inżynierem - taki absurd), chcesz być pszczelarzem też musisz zapłacić za to że chcesz nim być. tak samo jest z myśliwymi, wędkarzami itd itd. Nawet za to że jesteś polakiem musisz zapłacić (podatki zusy i te inne składki z których i tak gó.no masz bo jak chcesz żyć to do lekarza musisz iść prywatnie o emeryturze nie wspomnę.).

Reasumując. Składka 150 PLN jest to minimum zapewniające jako takie działanie PZE i podjęte działania przez jego reprezentantów. Gadanie że mnie na tyle nie stać to po prostu żenada. Wystarczy że sprzedacie złom który znajdziecie i kasa się znajdzie. Ewentualnie z listy rocznych wydatków należy wykreślić kopertę dla księdza chodzącego po kolędzie.

Jeszcze jedno. Jestem w 100 procentach przekonany że jakby w ustawie był zapis na "wpłać 500 PLN a będziesz mógł biegać w rejonie danego UOZ bez konsekwencji" każdy z was znalazł by te 500 i zapłacił. Nawet zanieślibyście im to pięknie opakowane w zębach, na kolanach i jeszcze z załącznikiem.
Takie jest moje zdanie.

Robicie awanturę o 150 PLN dzisiaj w sklepie nic nie warte. Ogarnijcie się ludziska.
Nie bądźcie częścią problemu. Starajcie się być jego rozwiązaniem.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich za i przeciw, tych zrzeszonych i tych nie, sympatyków i im podobnych


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2018, 10:21 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 1 czerwca 2016, 21:40
Posty: 907
Lokalizacja: woj.łódzkie
Sas napisał(a):
Zasada jest prosta jak to we wspólnocie "albo coś robisz, kosztem swojego bezcennego czasu, rodziny ect. albo płać żeby w twoim imieniu mogli zrobić to inni".

Bardzo słusznie,moim zdaniem przedstawiciele PZE powinni byc na u nas na "etacie" i powinni pobierac wynagrodzenie.A co w zamian-wszystko to co obowiazuje pracownika wobec pracodawcy.
Zapłace 150 zł składki jako "wolny strzelec"................ a i wiecej jak zajdzie potrzeba


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2018, 17:42 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
Panowie Sas i krzysiekk, o czym to do licha piszecie? Otwieram watek z nadzieja, ze cos drgnelo juz a tu ktos mnie namawia abym ksiedzu nie placil? Albo mnie namawia abym sprzedal zabytki na zlom. To od kopania tak sie robi z wiekiem?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2018, 18:23 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 1 czerwca 2016, 21:40
Posty: 907
Lokalizacja: woj.łódzkie
fishowiec napisał(a):
To od kopania tak sie robi z wiekiem?

A wiesz co-wszystko mozliwe :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2018, 19:16 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
:D chyba tak bo tez tak mam,
tyle, ze juz jest po walnym i myslalem, ze jest juz rozstrzygniete zgodnie z tym wpisem: "...To bardzo ważne, bo musimy dopracować tą kwestię na zebraniu walnym !"

a tu ciagle dyskusja o preferencjach i oczekiwaniach...(!) cudzych.
Spoko.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2018, 23:51 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2017, 00:32
Posty: 4
Ach jak miło patrzeć jak moje wpisy na forum sprzed 1-2 miesięcy się właśnie ziszczają...150zł jak w mordę strzelił :1 reszta moich przepowiedni też prawdopodobnie się ciałem stanie :h ,ale ważne że już coś ruszyło i opadł mi...przewrotny pesymizm. :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2018, 09:47 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 6 września 2013, 21:36
Posty: 2340
Lokalizacja: Areszt śledczy
Kolego coś ta twoja kryształowa kula szwankuje, oddaj ją do serwisu, pomyliła się o całe 50 zł :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2018, 10:15 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 10 stycznia 2012, 22:36
Posty: 185
Proponuję DoktoraQ na Forumowego Jasnowidza :lol: .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2018, 12:12 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2016, 17:53
Posty: 86
Lokalizacja: PL.
DoctorQ, to jeszcze powiedz od kiedy będzie można na legalu kopać, bez zbędnej papierologii.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2018, 12:23 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
luger1979 napisał(a):
DoctorQ, to jeszcze powiedz od kiedy będzie można na legalu kopać, bez zbędnej papierologii.
Jacek już o tym pisał.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2018, 15:41 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 5 maja 2017, 22:27
Posty: 1
Lokalizacja: Polska Wieś Bujną Łąką Usłana , Gdzie Na Lewo Las a Na Prawo Polana
100 pln


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2018, 22:47 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2017, 00:32
Posty: 4
Ważne że do przodu,coś się dzieje i jest coś do przodu,a tak no nogę być lokalnym wróżbitą...Jak to że niby się pomyliłem o 50zł ? No i "twoja" z małej litery - chyba że przez brak szacunku do wróżki? :lol: Ciekawe czy moja wróżba o aplikacji na tel. do kopania i wysyłanie fotek do naczelnej guberni się ziści :8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: niedziela, 15 kwietnia 2018, 10:15 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3182
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Ten wątek powinien składać się tylko z ankiety, która w założeniu ma być WYSTARCZAJĄCO opiniotwórcza + ewentualnie pierwszego postu Jacka, a następnie zamknięty. Te wszystkie opinie...a dla mnie za dużo, a dla mnie za mało, a za co mam płacić, a na co pójdą pieniądze, a płacę i wymagam, a nie będą się grubasy za moje pieniądze obżerać winogronami...itp to szambiarski spam. Niczemu dobremu to nie służy. Zamknąć i posprzątać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Składki w PZE - Ankieta - Bardzo ważne !!!
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 08:40 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 lipca 2014, 19:15
Posty: 593
Lokalizacja: Sonnenborn, Aachen
Kol.Ryjec,święte słowa :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL