Teraz jest piątek, 26 kwietnia 2024, 15:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kobylniki koło Wyszogrodu (mazowieckie)
PostNapisane: niedziela, 19 września 2004, 23:51 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2003, 17:42
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa
Znany coponiektórym Marcin ("Archeolog") z Wawy doradził mi ostatnio bym się udał do Kobylnik k. Wyszogrodu.
Pojechałem i stwierdziłem, że kilka dni temu przejeżdżając tamtedy powiedziałem do kumpla:
- szkoda, że jesteśmy z "X" umówieni bo chętnie bym tu przed kościołem troszkę pomacał!
Marzenie sie ziściło ale najpierw podjechałem do właściciela by się spytać zwyczajowo czy nie ma nic przeciw.
Rozczarował mnie bardzo mówiąc - prosze bardzo! ale tu co tydzień chodzą!
Ze złymi przeczuciami wszedłem na pole i oczywiście, nic! 2 boratynki, 2 kopiejki i coś tam.
Interesuje mnie jeśli ktoś z was tam był co podniósł bo jest to stary kościółek i "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! moi poprzednicy musieli cośtam znaleźć.
Można na priva.
Czysta ciekawość... zaznaczam.
Za info będę wdzięczny bo robie sobie szkic terenów wokół Wyszogrodu. Oczywiście kto był w Wyszogrodzie i też coś ciekawego podniósł to może mi też przekazać info.
Ineresuje mnie jeszcze jedna rzecz: W kobylnikach był dworek. Czyj był przed wojną. Może ktoś wie....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL