Teraz jest niedziela, 5 maja 2024, 04:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 2 marca 2014, 20:04 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): poniedziałek, 12 listopada 2012, 14:09
Posty: 132
witam wszystkich jak chodzicie w terenie zakopujcie dołki po sobie!!!! chodziłem w okolicy Wisły i mnie rolnik pogonił i policją postraszył bo mu dołki narobiłem na łące a jeszcze nie zdążyłem wbić łopaty także proszę was wszystkich zakopujcie dołki po sobie!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 2 marca 2014, 20:08 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 16:00
Posty: 1613
Dobrze proszę pana - od dziś będziemy zakopywali dołki po sobie - szczególnie w okolicy Wisły


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 2 marca 2014, 20:15 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): poniedziałek, 12 listopada 2012, 14:09
Posty: 132
czyżbyś się kolego nie zdenerwował jakbyś przyjechał na wcześniej upatrzone miejsce 45km a tam ewidentnie zryte dołki nie zasypane właściciel terenu wzburzony, mało co do rękoczynów nie doszło a ty bogu duch winny i szukaj wiatru w polu nie czepiam się tych co kopią i zasypują czepiam się tych leni co im się nie chce dołków zasypywać a tu w terenie tacy są okolice Pińczowa to samo okolice Chmielnika to samo wszędzie dołki nie zasypywane dlatego taka moja skromna prośba :h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 2 marca 2014, 20:30 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 15 grudnia 2013, 09:38
Posty: 59
Masz rację kolego , mnie tez wkurza takie chamstwo , spotkałem w lesie koło Drygulca, i też na polach Opatowa , w lesie Między Górza, w lasach koło Iwanisk , czy nie dociera do tych debili , fajnie się rozmawia z rolnikami itp. pozwalają na poszukiwania, łapy opadają , na przekład wiem na 100% że koło Opatowa to kolesie z Opatowa nie zasypują , teraz co druga wieś to prawie wykrywacz metali oni też tak robią , oczywiście nie oskarżam wszystkich , ludzie zastanówcie się , nawet na polu przeznaczonym pod orkę trzeba dołek zasypać ,, nierób debilu z siebie agronoma,, pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: poniedziałek, 3 marca 2014, 21:23 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 16:00
Posty: 1613
benek1984 napisał(a):
czyżbyś się kolego nie zdenerwował jakbyś przyjechał na wcześniej upatrzone miejsce 45km a tam ewidentnie zryte dołki nie zasypane właściciel terenu wku.... mało co do rękoczynów nie doszło a ty bogu duch winny i szukaj wiatru w polu nie czepiam się tych co kopią i zasypują czepiam się tych leni co im się nie chce dołków zasypywać a tu w terenie tacy są okolice Pińczowa to samo okolice Chmielnika to samo wszędzie dołki nie zasypywane dlatego taka moja skromna prośba :h

Masz 100 % racji - ale uwierz , że takie " apele " na forach nic nie dają - mało tego - jestem przekonany , że ten, kto pozostawia ten księżycowy krajobraz po sobie raczej nie udziela się na tym forum.
A opinie swoją opieram na doświadczeniu - ostatnio często spotykam w swojej okolicy wielu poszukiwaczy ( głównie nowych - ale są i starzy wyjadacze ) , którzy mają w d...ie zakopywanie dołków - i nic do nich nie dociera - i w znakomitej większości są to ludzie nie udzielający się na żadnym forum.
Po 10 latach przygody widzę jak wielu jest " współhobbystów " nie istniejących w przestrzeni netowej ( przynajmniej jeśli chodzi o fora poszukiwawcze )

Wybacz mój nieco ironiczny wpis - ale tyle myślę o podobnych " apelach " o zakopywanie dołków - jaki jest tego efekt ?! - Żaden :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: poniedziałek, 3 marca 2014, 22:06 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 23:28
Posty: 612
Lokalizacja: zachodniopomorskie
kameleon napisał(a):
teraz co druga wieś to prawie wykrywacz metali oni też tak robią.

Moja wieś ma dużo więcej,sam posiadam kilka i to nie prawie wykrywaczy :666
Uwierz mi,że miejscowi zakopują dołki,część z kultury,część dlatego że kopie lokalnie,często u znajomych rolników i dbają o dobry wizerunek.
W mojej okolicy chodzi kilkanaście osób i nie ma problemów z niezasypanymi dołkami,więc o czymś to świadczy :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 9 marca 2014, 08:50 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 15 grudnia 2013, 09:38
Posty: 59
Byliśmy wczoraj w okolicach Klimontowa , wcześniej był tam kumpel , zgoda rolnika(żadnych pretensji ) , dołki zasypane zresztą gościu pilnuje tego (wszyscy się pilnujemy) . Ten sam rolnik rozżalony , ,,byli tacy panowie nie dawno , weszli bez zgody , dołki nie zasypane, jak orałem to pole to chciało mi głowę urwać w traktorze , tak podskakiwał mi na tych dołkach, jak ich zobaczyłem to uciekli,,. Miejscówka spalona , rolnik już nikogo z poszukiwaczy na żadne pole nie wpuści ani jego sąsiedzi , wiem że tam był z nimi jeden gość z Opatowa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 9 marca 2014, 12:40 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:42
Posty: 554
Kameleonie, napisz to samo na forum Odkrywcy. Osobnik z Opatowa, który nie zakopuje dołków aktywnie się tam udziela.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 9 marca 2014, 12:48 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2010, 19:16
Posty: 634
Lokalizacja: Pomerania
Kiedyś integrowałem się z jednym gościem po paru wypadach skończyłem znajomość przez nie zakopane przez niego doły, nic do niego nie docierało niechluj i tyle, może kiedyś sam wpadnie w ta dziurę i złamie nogę może wtedy zrozumie.Pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: niedziela, 9 marca 2014, 21:22 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 15 grudnia 2013, 09:38
Posty: 59
Kolego Protoavis ,, Wojna i nie widać końca wojny, moja wina,, gościu wymieniony ,, nie wymieniony ,, nie zakopujący dołki z nami zaczynał przygodę ale ,,Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co ci się trafi,, .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: sobota, 3 maja 2014, 17:50 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2012, 22:41
Posty: 121
takim nie przetłumaczysz nawet łopatą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: środa, 12 listopada 2014, 14:55 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 31 maja 2012, 12:17
Posty: 192
to samo okolice grotnik new korczyn pelno korkow z trawy tak trudno ruszyc noga i wcisnac korek zenua


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: środa, 12 listopada 2014, 17:26 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): poniedziałek, 12 listopada 2012, 14:09
Posty: 132
uważaj w tym rejonie na wściekniętych rolników


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: środa, 12 listopada 2014, 20:12 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 10:22
Posty: 559
Lokalizacja: Głubczyce i okolice.
xdamianx napisał(a):
takim nie przetłumaczysz nawet łopatą.


hmm, warto też dodać że tylko świnie w tym przypadku dzikie nie zakopują dołków!


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak szukacie- zakopujcie dołki!!
PostNapisane: środa, 12 listopada 2014, 20:17 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 2 stycznia 2012, 20:22
Posty: 450
Lokalizacja: opolskie
I wykopany złom też ,mój znajomy rolnik kosiarkę tak uszkodził bo ktos wykopał kawał szmela i zostawił na łące ..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL