Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 04:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 12:06 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 30 grudnia 2012, 20:12
Posty: 1295
Gdzies na forum byl link do tych ustawien. Teraz chodze na przerobionym pogramie szybkim ze zmniejszona częstotliwością i dyskryminacja, wyłączonymi filtrami i zmienioną akustyką. Bede w domu to odkopie i podesle ci bo bardzo fajny program


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 12:38 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 21:36
Posty: 617
erni1979 napisał(a):
Gdzies na forum byl link do tych ustawien. Teraz chodze na przerobionym pogramie szybkim ze zmniejszona częstotliwością i dyskryminacja, wyłączonymi filtrami i zmienioną akustyką. Bede w domu to odkopie i podesle ci bo bardzo fajny program


proponuję jednak na temat ustawień rozmawiać w wątku do tego przeznaczonym a nie w jakimś "luźnym" ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 14:16 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 22:56
Posty: 608
No ale skoro to taki luzny watek to moze dosc luzne pytanie do was. Czy zauważyliście, ze gdy wykopiecie przedmiot z dolka i jeszcze raz przejedziecie nad nim cewka to przy pierwszym machnieciu daje sygnal na pustym dolku taki sam jakby znajdowal sie tam fant? Mialem tak we wszystkicch dotychczasowych wykrywaczach i zastanawiam sie z czym to jest zwiazane.

Wysłane z mojego LG-H955


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 15:25 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 6 czerwca 2017, 21:58
Posty: 0
Dobre pytanie bo też tak mam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 19:14 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 30 grudnia 2012, 20:12
Posty: 1295
om79 napisał(a):
erni1979 napisał(a):
Gdzies na forum byl link do tych ustawien. Teraz chodze na przerobionym pogramie szybkim ze zmniejszona częstotliwością i dyskryminacja, wyłączonymi filtrami i zmienioną akustyką. Bede w domu to odkopie i podesle ci bo bardzo fajny program


proponuję jednak na temat ustawień rozmawiać w wątku do tego przeznaczonym a nie w jakimś "luźnym" ;)


Kolega zapytał więc odpowiedziałem i napisałem że resztę na PW. Chyba że powinienem napisać że nie będę z nim dyskutował w tym poście;)
Twój wywód również jak zauważyć można jakoś nie wniósł zbyt wiele do dyskusji i wręcz wymusił na mnie wyjaśnienie sytuacji i kolejny spam. A teraz nie zaśmiecaj i nie odpisuj na tego posta;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 22:35 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
sieni napisał(a):
No ale skoro to taki luzny watek to moze dosc luzne pytanie do was. Czy zauważyliście, ze gdy wykopiecie przedmiot z dolka i jeszcze raz przejedziecie nad nim cewka to przy pierwszym machnieciu daje sygnal na pustym dolku taki sam jakby znajdowal sie tam fant? Mialem tak we wszystkicch dotychczasowych wykrywaczach i zastanawiam sie z czym to jest zwiazane.

Wysłane z mojego LG-H955

a nie chodzisz przypadkiem z gb ustawionym na śledzenie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 22:50 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 30 grudnia 2012, 20:12
Posty: 1295
Tak czy inaczej uważam sprzedaż deusa po roku jako błąd bo programy podstawowe są mocno skrócone i wyciszone dla naszej wygody. I zanim się zacznie w to bawić trzeba maszynę poznać. Choć sam raz sprzedałem bardzo szybko Fischera F75 ltd. Po prostu nie mogłem się z nim dogadać i kopałem duchy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: środa, 26 lipca 2017, 22:54 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 22:56
Posty: 608
Zeppo035 nie. Zawsze recznie ustawiam grunt. Jak juz wspomnialem, mialem tak w każdym wykrywaczu. Jakis efekt pamieci czy cus.. Dziwne to :/

Wysłane z mojego LG-H955


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: piątek, 28 lipca 2017, 10:14 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 6 czerwca 2017, 21:58
Posty: 0
Ktoś wie kiedy wyjdzie soft 4.1 i z nim aplikacja Go detect? Może ktoś zna podobna aplikacje żeby rysowalo przebytą drogę? Mam duże pole do przeszukania i nigdy nie wiem gdzie skończyłem kopać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: piątek, 28 lipca 2017, 14:31 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 17 lutego 2013, 19:19
Posty: 434
Na granicy pola wykop dołek albo odwróć darń góra dół ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 11:08 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 12:44
Posty: 176
Lokalizacja: Calypso
dennissliwa napisał(a):
Ktoś wie kiedy wyjdzie soft 4.1 i z nim aplikacja Go detect? Może ktoś zna podobna aplikacje żeby rysowalo przebytą drogę? Mam duże pole do przeszukania i nigdy nie wiem gdzie skończyłem kopać.


Wyszła, może jeszcze nieoficjalnie ale już można pobrać..
http://www.xpmetaldetectors.com/DEUS/Up ... 032017.exe

Z ważniejszych zmian:
Ulepszono połączenie radiowe pomiędzy pinpointerem Mi-6 a elementami Deusa. W nowej wersji połączenie jest bardziej stabilne, charakteryzujące się lepszą wydajnością nawet pomiędzy Mi-6 a WS4/5 (czyli dla wersji lite z samymi słuchawkami będzie lepiej to działać jak do tej pory)
Poprawiono włączanie/wyłączanie poszczególnych elementów, np. w nowej wersji włączane/wyłączane słuchawek WS4/5 nie będzie wyłączać cewki kiedy włączony mamy panel RC.
W wersji 4.1 program Go-Detect działa teraz ze wszystkimi panelami RC nawet z tymi najstarszymi
Ponadto dodano kilka drobnych usprawnień w trybach statycznych.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 14:12 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 6 czerwca 2017, 21:58
Posty: 0
A ktoś ma linka do go detect bo na sklepie play nie ma?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 20:38 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
Dropek napisał(a):
dennissliwa napisał(a):
Ktoś wie kiedy wyjdzie soft 4.1 i z nim aplikacja Go detect? Może ktoś zna podobna aplikacje żeby rysowalo przebytą drogę? Mam duże pole do przeszukania i nigdy nie wiem gdzie skończyłem kopać.


Wyszła, może jeszcze nieoficjalnie ale już można pobrać..
http://www.xpmetaldetectors.com/DEUS/Up ... 032017.exe

Z ważniejszych zmian:
Ulepszono połączenie radiowe pomiędzy pinpointerem Mi-6 a elementami Deusa. W nowej wersji połączenie jest bardziej stabilne, charakteryzujące się lepszą wydajnością nawet pomiędzy Mi-6 a WS4/5 (czyli dla wersji lite z samymi słuchawkami będzie lepiej to działać jak do tej pory)
Poprawiono włączanie/wyłączanie poszczególnych elementów, np. w nowej wersji włączane/wyłączane słuchawek WS4/5 nie będzie wyłączać cewki kiedy włączony mamy panel RC.
W wersji 4.1 program Go-Detect działa teraz ze wszystkimi panelami RC nawet z tymi najstarszymi
Ponadto dodano kilka drobnych usprawnień w trybach statycznych.

Pozdrawiam.

a jak ze stabilnością i głębokością 4.1 wersja 4.1 z przed około miesiąca to była porażka płytka i nie stabilna na 11


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 20:55 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 12:44
Posty: 176
Lokalizacja: Calypso
Śmiem stwierdzić... po dzisiejszym..., że jest potencjalnie płytko i niestabilnie. Osobiście wracam do 4.0 ... będzie lipa jak zastąpią 4.0 tą lipną 4.1 ... wtedy wrócę do 3.2 lol.
Tak sobie myślę, że najnowszy soft będzie dobry ale tylko dla najnowszych cewek.
Odnoszę wrażenie, że czułość 92-93 na sofcie 4.1 to tak jak 98-99 na sofcie 4.0.
Do tego na 4.1 strasznie niestabilne jest id dźwiękowe i wizualne dobrych obiektów typu monetka zalegających poniżej 8-10cm, można pomylić ze śmieciem... ehhh


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Luźne pytanie o XP Deus ;)
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 22:26 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 6 grudnia 2003, 12:13
Posty: 145
Lokalizacja: Mazury
Nawiazując do tematu watku...Deus jest specyficzny, coś za coś, na normalnych ustawieniach jest płytki. Głęboki jest dopiero wtedy, jak mamy dyskotekę w słuchawkach. Nie każdy da rade to wytrzymać ;) Za to jest lekki i poręczny, brak kabli.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL