Teraz jest środa, 24 kwietnia 2024, 23:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1572 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 105  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: czwartek, 12 października 2017, 20:28 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2012, 23:53
Posty: 207
tylko żeby jeszcze full tony były w 2.0 eh.. też mi coś nie leżało w tym 4.0 . Wrócę na 3.2 i zobaczę czy będzie lepiej, tylko szkoda kreta w takim ustawieniu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: czwartek, 12 października 2017, 21:19 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Zjedz z dyskryminacja do -6.4 i powinno pokazac tego solida jak na pozostalych. Ja zauwazylem znacznie lepsza sygnalizacje zelaza na 4.0 i wlasnie koloru pomiedzy zelazem (ale chodzilem na minusowej dyskryminacji)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: czwartek, 12 października 2017, 22:20 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2012, 23:53
Posty: 207
ja chodzę czułość 97-98, reakt 2, silencer -1, dyskr -6.4, full ton, tx2, żelazo 0 (przy full tonach nie działa nie musi) i podbicie dzwięku na 4, grunt zaniżam o 4. Różnice które mnie irytują to to, że kopie głębokie żelazo sygnalizowane na kolor czego w 3.2 nie było lub po prostu tam nie sięgał. I jakiś taki spokojniejszy się zrobił na tych samych ustawieniach.

co do postu zeppo035 nie doczytałem ustawień że na dyskryminacji chodzisz. Zrobię zaraz na szybko taki sam test na moich ustawieniach i zobaczę czy widzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: czwartek, 12 października 2017, 23:25 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
zrobiłem powtórkę testu i 2 wypada lepiej nawet przy reaktywności 0 pisze o czarnej 11


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 05:08 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 22:56
Posty: 608
Napisz cos wiecej o swoich ustawieniach na poszczegolnych wersjach oprogramowania.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 09:40 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
Na wszystkich takie same w 4.0 ujemna ii fultony też nie pomogły


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 10:01 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Jak masz czas i checi to nagraj filmik, zeby mozna sie bylo do tego jakos odniesc bo na te chwile nie pokrywa sie to z moimi testami terenowymi ... (jak pamietam masz moja cewke 11") wiec kwestia sprzetu odpada ...

Test robisz na imbusie ... tylko po co ? Uzyj zardzewialego, kutego gwozdzia wielkosci imbusa

* na cewce 13" v.4.0 poprawa separacji byla jeszcze bardziej widoczna wzgledem v.3.2 (tylko na ujemnej dyskryminacji, na 0 w porownaniu do znajomego z innym sprzetem kopalem 1 swoj sygnal na 3 jego sygnaly wiec mega kiepsko - miejsce z masa skorodowanego zelaza... i wiem, ze to nie cewka na smietnik, ale przy odpowiednich ustawieniach mozna poprawic sobie komfort chodzenia)
** - 13" testowalem tylko na 3.2, 4.0 i 4.1

Pamietam doskonale przejscie z 2.0 na 3.2 (wersje, ktore wyszly pomiedzy to jeden wielki bubel byl :D ), i zauwazylem ze ta pierwsza wersja oprogramowania byla troszke glebsza wzgledem tej drugiej, ale ta druga za to byla dla mnie bardziej czytelna


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 17:39 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2011, 19:14
Posty: 534
przecież aby taki test miał sens to trzeba by przetestować co najmniej kilka monet i w różnym otoczeniu, różnie ustawione itp.
jeden test jednostkowy i jeszcze na nietypowy,m przedmiocie nie pozwoli na jakiekolwiek wnioski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: sobota, 14 października 2017, 14:55 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
w tym teście chodziło o małe sreberka do 10mm średnicy i bardzo cienkie wiadomo że 2.0 najsłabiej radzi sobie z zardzewiałym złomem ale separacja na takie male cele według mojego zestawu wypada najlepiej z większymi celami wszystkie wersje radzą sobie dobrze ze złomem 3.2 i4.. radzą sobie lepiej od 2.0 coś za coś z dwójka na pewno kopie się więcej śmieci typu folia czy drobne drutu ale po wczorajszym wypadzie odnoszę wrażenie że dołki były głębsze i więcej sygnałów na granicy zasięgu niestety i głęboki złom udający kolor też wpadł sygnały dobrych celów były wyrazniejsze ja na razie zostaje z dójką :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: sobota, 14 października 2017, 15:13 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
w ziemi niestety nie leżą tylko kute gwozdzie są też odłamki i inne żelazne śmieci chodziło tylko o maskowani przez żelazo możesz użyć gwozdzia 10 cm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: poniedziałek, 23 października 2017, 13:29 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 7 sierpnia 2016, 14:31
Posty: 140
Jak to jest w końcu z tą wersją 4.0? Od kilku osób słyszałem, że poprzednia 3.2 jest lepsza jeśli chodzi o dźwięki oraz identyfikację na osi XY. Czy możecie to potwierdzić?
Jak zrobić downgrade oprogramowania? Na oficjalnej stronie jest dostępny tylko plik do wersji 4.0


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: poniedziałek, 23 października 2017, 13:52 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
krisu81 : downgrade to taka sama procedura jak upgrade. Sciagasz loader, instalujesz i wybierasz z tabelki soft, ktory Cie interesuje !

Co do softu, mnie osobiscie bardziej pasowal 4.0, ale cholera wie czy cos w nim zmienili bo o zmianach wewnatrz samego softu firma XP nie informuje klientow :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: poniedziałek, 23 października 2017, 14:01 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 7 sierpnia 2016, 14:31
Posty: 140
Dzięki wclan za info. Właśnie nie wiedziałem, czy można wybierać przy wgrywaniu wersję softu, czy nie. Pomogłeś!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: poniedziałek, 23 października 2017, 15:27 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 13:42
Posty: 83
Witam Szanowne grono Użytkowników Deusa.
Jeśl izaśmiecam wątek to proszę o usunięcie ale uznałem, że będzie to dobre miejsce.

Posiadam Deusa ws4 od niedawna i mam pytanko, czy znalazł by się jakiś forumowicz z okolicy warszawy ale może być też Lubelskie gdzie często bywam z Panelem do Deusa, który mógłby pomóc z aktualizacją softu do najnowszej wersji i zgrał dodatkowe wyjściowe programy? Będę wdzięczny za pomoc. A te okolice Warszawy nie muszą być do końca blisko. Ta najnowsza wersja też nie koniecznie mam 3.2 tylko poczytałem że da się wycisnąć więcej wgrywając podstawowe zmodyfikowane programy. Za pomoc się odwdzięczę jakąś dobrą buteleczką:)
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: deus v4 co wiemy
PostNapisane: poniedziałek, 23 października 2017, 17:58 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): czwartek, 19 sierpnia 2004, 22:38
Posty: 428
Lokalizacja: Górny Śląsk
Poczekaj jeszcze chwilę aż pojawi się 4.1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1572 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 105  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL