Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 15:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 21 kwietnia 2017, 10:14 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 20:01
Posty: 2324
Kolego stan12
Jest jeszcze taki parametr jak szczęście i to wywala często cały system :1
Najważniejsze żeby czuć się dobrze ze sprzętem czy to kanarek, Polak, Bułgar, Francuz czy każdy inny.
Być również świadomym jego wad i zalet i akceptować je ale nie przemilczać.
To często powodowało że sprzęt idealny dla kogoś nie koniecznie był idealny dla innych.
Warto o tym pamiętać!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 21 kwietnia 2017, 19:44 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 października 2010, 12:32
Posty: 201
damiano napisał(a):
Kolego stan12
Jest jeszcze taki parametr jak szczęście i to wywala często cały system :1
Najważniejsze żeby czuć się dobrze ze sprzętem czy to kanarek, Polak, Bułgar, Francuz czy każdy inny.
Być również świadomym jego wad i zalet i akceptować je ale nie przemilczać.
To często powodowało że sprzęt idealny dla kogoś nie koniecznie był idealny dla innych.
Warto o tym pamiętać!


Właśnie o tym napisałem a faktycznie o szczęściu nie napisałem ale zgadzam się że szczęście to podstawa, bez niego nawet najlepszy sprzęt będzie mało użyteczny musimy z nim stanąć na odpowiednim miejscu wystarczy kilka centymetrów aby najlepszy sprzęt zostawił skarb a idący z kanarkiem właśnie w niego trafi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: niedziela, 23 kwietnia 2017, 12:51 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
słuchawki, cewka 15x12 Detech all metal w max czułości manualnej tak, ze popiardywał sam z siebie i kopanie duszków powtarzalnych. Nie potrzebowałem miarki wystarczyły wulgaryzmy co poniektórych obserwatorów:) :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: środa, 24 maja 2017, 11:49 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 00:17
Posty: 245
Lokalizacja: Lubelskie
alex_2013 napisał(a):
:lol: :lol: no własnie minelab jest po to by te pominiete monety wyciagać. A że było ich kilka a nie złoto Inków całe, cóż :lol:

Te pominięte to wyciągnę tym samym którym je pominąłem. W dzisiejszych czasach E trac za te pieniądze jest po prostu kopą. Można się pokusić o używkę jeśli ktoś tak jak Ty czuje sentyment i nie boi się że coś mu padnie, ma chęć go dźwigać albo skupił się na byłym dziesięcioleciu. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: czwartek, 25 maja 2017, 05:52 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
Antonior napisał(a):
alex_2013 napisał(a):
na ustawieniach dwutonowych i na słuchawkach ciągnąłem rzeczy z dwukrotności zasięgu xterry7xx na słuchawkach


Jakieś może realne zestawienie?


Wystarczyły mi wulgaryzmy kolegi, który kiedyś zabrał mnie na sterylna działkę po swoich wykopkach xterra.I wyjmowałem rzeczy grubo z poza zasięgu jego wykrywki. Testów nie robiłem ale wiem co mowie bo latami używałem tego wykrywacza. Na cewce 15x12 miałem takie zasięgi, ze teraz jak obserwuje zasięg altera na 28 na polmos to wydaję tylko jęk zawodu. życie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: czwartek, 25 maja 2017, 07:36 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 22:56
Posty: 608
Z jaka cewka pracowala x terra?

Wysłane z mojego LG-H955


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: czwartek, 25 maja 2017, 11:53 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 lipca 2014, 19:15
Posty: 593
Lokalizacja: Sonnenborn, Aachen
A ja nadal dalej tkwię w swoim przekonaniu że:sztywne przemyślane nastawy dają pełny obraz tego co widzi sprzęt a E-Trac działa tak naprawdę w pewnych kwestiach jak mu się podoba co może być zasięgowo gwozdziem do trumny,może jakiś elektronik wyprostuje mój być może błędny tok myślenia,dwa sprzęty,te same cewki,bebechy ustawiane na sztywno potrafią więcej jeżeli mówimy już o sygnałach duszkach. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: czwartek, 21 września 2017, 21:39 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 00:17
Posty: 245
Lokalizacja: Lubelskie
Kolego alex_2013 minęło już trochę czasu. Jakieś nowe spostrzeżenia? Zmiana światopoglądu ;) albo sprzętu nastąpiła? Napisz proszę jak to widzisz po kilku miesiącach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 07:23 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 16 listopada 2012, 11:10
Posty: 193
Lokalizacja: lubuskie
Dajcie spokój..stawianie tych sprzętów obok siebie..w jakiejkolwiek dziedzinie to profanacja.
Można by napisać elaborat czemu ,ale tu cena rzeczywiście odzwierciedla 6500 i 3000 zł....z tym że ta druga jest przesadzona .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 08:52 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 00:17
Posty: 245
Lokalizacja: Lubelskie
front247 napisał(a):
Dajcie spokój..stawianie tych sprzętów obok siebie...

Kolega miał jeden i drugi więc niech napisze. Sam dużo razy się przekonałem że walenie kasy na drogi zaawansowany sprzęt nie przekłada się na lepsze efekty. A często przychodzi rozczarowanie że za takie pieniądze... . Poza tym dużo razy kupowałem jakiś model po opiniach opiewców którzy w bardzo rozbudowanych wątkach twierdzili chórem, że ich sprzęt prawie został zesłany z nieba i nie ma lepszego. :lol: Jak najbardziej jestem dalej ciekawy. :D Każda przeczytana opinia w jakimś ułamku procenta wpływa na ewentualną chęć zakupu. E traki potaniały znacząco (używane). Być może kupie co by sprawdzić i te pozytywne opinie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 15:22 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 16 listopada 2012, 11:10
Posty: 193
Lokalizacja: lubuskie
Krzysiek, krótko mówiąc róznica miedzy alterem a etrac-iem jest taka:
Z tym pierwszym poruszasz się jak dzik we mgle.
z tym drugim kopiesz świadomie,a sprzęt jest jak najlepszy kompan do pomocy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 16:26 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 00:17
Posty: 245
Lokalizacja: Lubelskie
Słuchaj sam wychowałem się na rutusach ale dużo starszych kolegów wychowało się na minelabach. Łatwo jest ulec mniemaniu że mój sprzęt jest niejako wzorcem. Posłuchać opinii innych nie zaszkodzi. Nie widzę powodu dlaczego miałbym nie poznać opinii użytkownika obydwu sprzętów który mieli je oba trochę dłużej. A z tą mgłą i Rutusem to przesadziłeś bo z racji tego co napisałem wyżej dla mnie jest czytelny jak żaden inny. Dla innych taki pewnie jest Etrac.


Ostatnio edytowano piątek, 22 września 2017, 16:31 przez krzysiekb321, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 16:31 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 16 listopada 2012, 11:10
Posty: 193
Lokalizacja: lubuskie
Słuchaj nie o to chodzi. Mi detektor nie służy do kopania dziur,tylko do pomocy w odnajdywaniu ciekawych rzeczy. Stąd moja powyżej(subiektywna) opinia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 17:18 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): sobota, 25 kwietnia 2015, 16:14
Posty: 50
krzysiekb321 napisał(a):
Słuchaj sam wychowałem się na rutusach ale dużo starszych kolegów wychowało się na minelabach. Łatwo jest ulec mniemaniu że mój sprzęt jest niejako wzorcem. Posłuchać opinii innych nie zaszkodzi. Nie widzę powodu dlaczego miałbym nie poznać opinii użytkownika obydwu sprzętów który mieli je oba trochę dłużej. A z tą mgłą i Rutusem to przesadziłeś bo z racji tego co napisałem wyżej dla mnie jest czytelny jak żaden inny. Dla innych taki pewnie jest Etrac.

dokładnie jak napisałes, front jak mozna zauwazyc po róznych wypowiedziach ,filmikach na YT forach jest fanem Minelaba a w szczegolnosci x-terry , stąd jego takia przekonanie do tego sprzetu...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Etrac vs Alter71
PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 22:12 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
racer napisał(a):
krzysiekb321 napisał(a):
Słuchaj sam wychowałem się na rutusach ale dużo starszych kolegów wychowało się na minelabach. Łatwo jest ulec mniemaniu że mój sprzęt jest niejako wzorcem. Posłuchać opinii innych nie zaszkodzi. Nie widzę powodu dlaczego miałbym nie poznać opinii użytkownika obydwu sprzętów który mieli je oba trochę dłużej. A z tą mgłą i Rutusem to przesadziłeś bo z racji tego co napisałem wyżej dla mnie jest czytelny jak żaden inny. Dla innych taki pewnie jest Etrac.

dokładnie jak napisałes, front jak mozna zauwazyc po róznych wypowiedziach ,filmikach na YT forach jest fanem Minelaba a w szczegolnosci x-terry , stąd jego takia przekonanie do tego sprzetu...

Sam bym to lepiej nenapisal.. :) Front jestes dobrze osluchany s X-tera-y ufas jej,,tak samo su ludzie osluchani s Rutusami y tez ufaju v Rutusa,tez y ja ... 2xRutus,1x spektraV3 ,1xspektraV3i,1x tekneticsG2,1X GM CKiller,y1x deus WS4,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL