Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 11:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: At Gold
PostNapisane: sobota, 13 stycznia 2018, 17:41 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 30 grudnia 2015, 01:52
Posty: 45
Witam mam prośbę kupiłem właśnie at Gold i prosiłbym kolegów o jakieś wskazówki, na obecną chwilę mam ace250 i nowego wykrywacza muszę się uczyć od nowa. Cewka jest oryginalna czy warto ją zmienić do chodzenia po polach, jakie powinny być pierwsze ustawienia żeby nauczyć się tego wykrywacza. Z góry bardzo dziękuję


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: niedziela, 14 stycznia 2018, 18:55 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Bratko,zanim się kupi wykrywacz,to trzeba się zastanowić,do jakich celów,będzie zastosowany i wybrać odpowiedni do zamiarów.AT gold,to wykrywacz typowy na drobnicę,której na polach,jest trochę ale nie za dużo.Mała sonda,zmusza do bardzo wolnego chodzenia i bardzo dokładnego przemiatania.Wykrywacz jest bardzo dobry,ale nie na pola.Mam AT pro z trochę większą sondą i trochę już wiem,co i jak.Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: niedziela, 14 stycznia 2018, 19:24 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 2 lutego 2016, 12:23
Posty: 3
Witam
Rufa , wykrywacz jest bardzo dobry ,ale nie na pola ? więc gdzie ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: niedziela, 14 stycznia 2018, 20:49 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 30 grudnia 2015, 01:52
Posty: 45
Zanim kupiłam ten wykrywacz czytałem oglądałem itd. Z tego co ludzie piszą to at pro i Gold za bardzo się nie różnią z lekką przewagą na Gold, mi nie chodzi o to czy kupiłem dobry wykrywacz czy nie mój wybór był świadomy. Chodzi mi bardziej o jakieś rady jak rozpocząć z nim pracę żebym mógł potem się rozwinąć, cewkę zawsze mogę sobie dokupić np. Od at pro. Jak by ktoś chciał się podzielić takimi informacjami bym wdzięczny. Czytałem też kilka opinii że ta mała cewka daje radę


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:51 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Plusem AT gold w stosunku do AT pro,jest tryb statyczny,minusem-mniejsza sonda,chociaż na bogatym śmietniku,to będzie na plus.Przeszukiwanie hektara pola,małą sondą,zajmuje dużo czasu i tylko to mi nie pasuje do tego zastosowania,AT golda.Co do rad,to każdy ma swoje i nie zawsze trafne,tak z grubsza,to zacznij od poprawnego dostrojenia do gruntu,dyskryminacja na początku,około 30,nie chodź po oranym,szukaj płaskich powierzchni i bardzo wolno-małymi krokami,przemieszczaj się po polu.Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: piątek, 9 lutego 2018, 22:53 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): poniedziałek, 20 stycznia 2014, 23:42
Posty: 93
Ta mała cewka to do szukania złotej biżuterii w wodzie nadaje się i może do samorodków na pustyni, ale na monety europejskie - lepsza jest ta większa, z At Pro i At Max.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: wtorek, 20 lutego 2018, 20:52 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 21 lutego 2016, 17:43
Posty: 0
Lokalizacja: Kreis Flatow
Mała cewka znakomicie ci się nada na mocno zaśmiecone pola czy ruiny w lesie. A na szerokie hektary czy ugory to kup sobie Nel tornado.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: At Gold
PostNapisane: piątek, 15 listopada 2019, 22:34 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 września 2019, 13:55
Posty: 51
Bratko napisał(a):
Zanim kupiłam ten wykrywacz czytałem oglądałem itd. Z tego co ludzie piszą to at pro i Gold za bardzo się nie różnią z lekką przewagą na Gold, mi nie chodzi o to czy kupiłem dobry wykrywacz czy nie mój wybór był świadomy. Chodzi mi bardziej o jakieś rady jak rozpocząć z nim pracę żebym mógł potem się rozwinąć, cewkę zawsze mogę sobie dokupić np. Od at pro. Jak by ktoś chciał się podzielić takimi informacjami bym wdzięczny. Czytałem też kilka opinii że ta mała cewka daje radę


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL