Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 10:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: środa, 15 listopada 2017, 21:25 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 11 listopada 2017, 19:05
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Zostałem dziś ,,szczęśliwym,, posiadaczem Delty 4000 . Kij kupiłem w znanym sklepie internetowym . Pomijając to że w przesyłce ani śladu paragonu , gwarancji czy skrawka instrukcji po polsku to zastanawia mnie jedna sprawa . Przeglądałem opisy delty w 6- 7 sklepach internetowych i wszyscy piszą że Delta ma dwa wyjścia słuchawkowe . Moja ma jedno na Jacka 6 mm. Jest ono patrząc na ekran , z boku po lewej stronie obudowy . Przeglądając grafikę na necie , faktycznie jest wersja w wyjściem z lewej strony ale na większości fotek ( od frontu ) nie widać zaślepki Jacka , tak jakby wyjście ( wyjścia) na słuchawki było od spodu obudowy . Czyżby dwie wersje obudowy - lub zdjęcia oryginału i klona ( klonów) ? Sprawa może trywialna ale wybaczcie nie za bardzo jestem jeszcze w temacie i nigdy nie miałem delty w ręku .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 09:30 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 17 października 2014, 10:49
Posty: 1138
Lokalizacja: Podlasie
Samo to że nie dostałeś paragonu i gwarancji powinno cię skłonić do zwrócenia sprzętu do sprzedawcy .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 14:35 
Online
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 188
Elektronicznej faktury też nie dostałeś?
Kontaktuj się ze sprzedawcą. Niech wyjaśni zaistniałą sytuację.
Nie omieszkaj napisać co ustaliłeś.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 16:13 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Wilk400 : przegladajac fotki mozna wnioskowac, ze byly 3 wersje a)maly jack z lewej strony, b)maly i duzy jack z lewej strony i c) bez wyjsc po lewej stronie (pewnie przeniesli na prawa strone lub jest od dolu) ... Byc moze w kolejnych latach produkcji ilosc wejsc jack ewoluowala :h

*
- to, ze detektor kupiles teraz nie znaczy, ze to "najnowsza" wersja, moze zalegal komus na magazynie, a moze wlasnie najnowsze maja tylko pojedyncze wejscie jack (oczywiscie to tylko domysly)

Sprawdz na odwrocie listu przewozowego czy nie ma faktury imiennej (jest pewien sklep, ktory ma takie praktyki :h )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 20:24 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 11 listopada 2017, 19:05
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
wclan napisał(a):
Wilk400 : przegladajac fotki mozna wnioskowac, ze byly 3 wersje a)maly jack z lewej strony, b)maly i duzy jack z lewej strony i c) bez wyjsc po lewej stronie (pewnie przeniesli na prawa strone lub jest od dolu) ... Byc moze w kolejnych latach produkcji ilosc wejsc jack ewoluowala :h

*
- to, ze detektor kupiles teraz nie znaczy, ze to "najnowsza" wersja, moze zalegal komus na magazynie, a moze wlasnie najnowsze maja tylko pojedyncze wejscie jack (oczywiscie to tylko domysly)

Sprawdz na odwrocie listu przewozowego czy nie ma faktury imiennej (jest pewien sklep, ktory ma takie praktyki :h )


Dziś skontaktował się ze mną sam właściciel sklepu, ( wczoraj po 18 nikt nie odbierał tel. ) Mocno się upierał że włożył paragon albo do środka albo pomiędzy stretch i pudełko ( sic! ) , ale solenne obiecał że wszystko wyjaśni i ew. przyśle mi fakturę elektroniczną . Dośle też gwarancję i instrukcję po polsku choć przy tym się upierał że to obowiązek importera . Czyli wysłał bez sprawdzenia i ma klientów w ...... ?
Na pudełku jest numer seryjny , czy może ktoś z Was orientuje się jak po numerze mogę sprawdzić rok produkcji i ew. wersję softu ? Orientuję się że Delta nie jest już produkowana i że to co kupiłem to stok magazynowy ale nie znaczy to że mogą mi sprzedać bezkarnie towar nie pełno wartościowy bo mogę np. nie znać angielskiego .
Wychodzi na to że ja mam czwartą wersję bo mam dużego jacka z lewej strony .
Pozdrawiam . Sławek .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 20:56 
Online
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 188
Powiedz co to za "znany sklep" .
Może ktoś inny nie będzie musiał występować do importera po instrukcję PL.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 21:23 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 lipca 2016, 11:35
Posty: 161
Lokalizacja: Tutaj
Odeślij przesyłkę. Masz 14 dni na rezygnację. Koszty po stronie sprzedawcy. Sprzedawca będzie miał nauczkę. Kup ponownie i będziesz zadowolony,wszelkie formalności ze strony sprzedawcy zostaną dopełnione. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: środa, 22 listopada 2017, 20:45 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 11 listopada 2017, 19:05
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
No i po sprawie . Rzeczywiście pracownik sklepu przez przeoczenie nie wrzucił do paczki wszystkich dokumentów . Dziś wszystko doszło do mnie pocztą . Sprawa wyjaśniona .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: DELTA - dziwna sprawa ?
PostNapisane: środa, 22 listopada 2017, 21:46 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 17 października 2014, 10:49
Posty: 1138
Lokalizacja: Podlasie
:za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL