Teraz jest piątek, 10 maja 2024, 23:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: niedziela, 24 września 2017, 13:33 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Rozkręciłem ws105 i widzę że nie bardzo da się przełożyć płytkę do innego modelu tak żeby działała bezprzewodowość. Zostaje tylko podmiana przetworników tak jak koledzy wyżej opisali, a szkoda bo dla mnie ws105 nie są zbyt wygodne, i do tego ten kiepski dźwięk. Mam stare słuchawki garretta z ace 150,ciekawe jak przetworniki z nich by działały. Nie mogę znaleźć ich specyfikacji.Liczę że w końcu Bułgarzy wypuszczą dobre jakościowo słuchawki bezprzewodowe :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: niedziela, 24 września 2017, 14:10 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): piątek, 22 października 2010, 19:50
Posty: 398
Lokalizacja: Silesia
No właśnie. Bułgarzy powinni mieć w ofercie wypasione słuchawki coś ala deusowe WS5 - ja bym grosza nie żałował na nie. Problemem może być transmisja a raczej sparowanie nadajnika z odbiornikiem. Z tego co wiem, to wykrywka jest na sztywno sparowana ze słuchawkami i inne egzemplarze już nie będą działały. Pewnie można byłoby to zaprogramować/sparować - ale póki co takiej możliwości nie ma. Może nowsze modela GM będą miały z poziomu menu taką możliwość parowania nadajnika z różnymi słuchawkami.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: niedziela, 24 września 2017, 14:38 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Nie sądzę żeby nowsze modele miały możliwość sparowania z różnymi słuchawkami, na słuchawkach też zarabiają, a że są drogie patrząc na jakość to już inna sprawa. Każdy chodziłby w innych markowych w tej cenie, i o dobrym audio tylko nie w tym badziewiu ws.Przelutowanie tej płytki do innych słuchawek z bluetooth załatwiło by sprawę sparowania, z tym że jest tam tych kabelków i wątpię żeby przeciętny zjadacz chleba taki jak ja to ogarnął.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: niedziela, 24 września 2017, 19:17 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): piątek, 22 października 2010, 19:50
Posty: 398
Lokalizacja: Silesia
Transmiter audio montowany jest w zasobniku na akumulatorki. Więc jeśli producent sprzedawał by lepsze alternatywne słuchawki to koniecznie w komplecie ze sparowanym transmiterem, który należało by podmienić w wykrywce.
Myślę, że to kwestia czasu gdy na rynku pojawią się właśnie takie alternatywne dużo lepsze słuchawki. Zresztą takie kitowe zestawy dla GM widziałem już w sprzedaży.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: poniedziałek, 25 września 2017, 19:56 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 20 lutego 2011, 11:43
Posty: 227
Jakie bezprzewodowe słuchawki polecacie do GM4 pro?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: poniedziałek, 25 września 2017, 20:08 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Z tego co widzę to tylko słuchawki od producenta będą działały z gm4 pro/wd bez żadnych przeróbek. Wielkiego wyboru nie masz, ja posiadam ws105 które mówiąc krótko są mierne. Na razie szukam przetworników do nich. Koledzy wiem że przetworniki oryginalne mają 32ohm.Wie ktoś ile mają Hz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: poniedziałek, 25 września 2017, 21:05 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 20 lutego 2011, 11:43
Posty: 227
Te słuchawki od producenta trzymają podobno 6 godzin i lubią się często wyłączać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Przeróbka słuchawek WS105
PostNapisane: poniedziałek, 25 września 2017, 22:28 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Starszy model posiadał wadę wyłącznia się. Ws105 nie mają tego problemu. Jedyny minus to słaba jakość dźwięku, dlatego szukam innych przetworników do nich, wyciągnę z jakichś słuchawek pewnie. 6 godz na baterii mi w zupełności wystarcza. Dłużej nie chodzę. Póki co przerabiam te co mam i czekam aż producent wypuści w końcu coś lepszego.Może koledzy zaproponują Tobie lepsze lub inne rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL