Teraz jest czwartek, 25 kwietnia 2024, 11:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: poniedziałek, 30 października 2017, 15:33 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Dzisiaj dotarły do mnie słuchawki GM ws 106. Zamawiałem z Bułgarii bo w EU są niedostępne.Cena 50€.
Najpierw nie mogłem ich sparować z detektorem.Producent podaje że działają z wykrywaczami wyprodukowanymi od maja 2017r.Myślę, pewnie mój jest starszy chociaż pisałem do sprzedawcy który zapewniał, że jak kupiłem na carbonowej sztycy to ma działać. Po kilku minutach zauważyłem że przełącznik od regulacji glosu można też wcisnąć i to uruchomiło w końcu słuchawki.Super.Instrukcji i etui brak w zestawie.Wykonanie:Co tu dużo pisać, tandeta, plastik China i tyle.Jak sztyca carbonowa którą kleiłem dwa razy. W słuchawkach coś latało jakby płytka lub przetwornik latał. Wkurzało mnie to okropnie, ani to odesłać z powrotem, ani rzucić o ścianę. Ok rozkreciłem i okazało się że bateria lata, przykleiłem i jest dobrze. Jak już mam rozkręcone wymienię przetworniki bo znowu dali te dziadostwo co w ws105. Troszkę się różnią ale dźwięk taki sam do du.. I tu problem, tak je zakleili że nie idzie ich wydrzeć. Po pół godz walce odpuszczam. Wsadziłem do nich gąbkę ładnie wygluszyłem i jest trochę lepiej z dźwiękiem, ale szału nie ma.Ogólne nie polecam, szkoda kasy i nerwów. Dźwięk taki sam jak w ws105. Na plus to bateria która ma niby wytrzymać do 12h.Patrząc na jej wielkość to wątpię.Izolacja od otoczenia i ciepło w uszy w zimne dni. Wiosną założę z powrotem 105 bo w tych się zagotują uszy.Ogólnie nie polecam.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: wtorek, 31 października 2017, 19:35 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2006, 21:15
Posty: 819
Lokalizacja: Czechy Słowacja
problem z słuchawkami WS firmy Golden Mask istniał od samego początku . Lepiej nie kupować - starta nerwów i kasy , problem ciągnie się od wielu lat - jak nawet działają to jakość dźwięku żałosna . Słuchawki XP z kabelkiem najlepsze , mam kilka par . Jestem ciekawy jak działają słuchawki Gray Ghost - czy wysoka impedancja pasuje do tego wykrywacza ? moze ktoś kiedyś próbował bo Koss dla Minelaba muli niesamowicie a impedancja podobna .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: wtorek, 31 października 2017, 19:53 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Zależało mi na bezprzewodowości bez kombinowania z transmiterami itd. W tym wykrywaczu działa ona dobrze,bez opóźnień w sygnale. Słuchawki porażka. Tak jak piszesz, szkoda nerwów i kasy. No cóż mam dwie pary, lato-zima :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: wtorek, 31 października 2017, 21:07 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): piątek, 22 października 2010, 19:50
Posty: 398
Lokalizacja: Silesia
Ja bym się tak szybko nie poddawał. Mimo wszystko warto wydłubać te oryginalne przetworniki. Użyć większej siły i nawet uszkadzając je spróbować podmienić na inne z lepszych słuchawek. U mnie podmiana na XP FX02 dało wyraźną poprawę - chociaż do ideału jeszcze dużo brakuje. Dlatego dokupiłem do mojego GM5+ zestaw Garrett Z-Lynk - jeśli zapewni lepszą jakość niż przerobione słuchawki to będę używał tego zestawu z jakimiś dobrymi słuchawkami. Jak Garrett Z-Lynk dojdzie to podzielę się z Wami opinią o tym jak ten zestaw współpracuje z Bułgarami.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: wtorek, 31 października 2017, 21:20 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 08:42
Posty: 222
Standardowa przeróbka "dildo-dongle". Wyłącznie do tego dokanałowe słuchawki. Dźwięk czysty bez tych przeklętych basów. Testowałem kilka nausznych dużych, wszystkie zamulały niezależnie od impedancji.
Wymiana przetworników u mnie nie wchodziła w rachubę. Ta tandeta po prostu leciała mi z huby po każdym zgięciu się do łopaty.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: środa, 1 listopada 2017, 07:39 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2007, 20:01
Posty: 2324
Z głowy?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: piątek, 3 listopada 2017, 09:29 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Wysłałem zapytanie do producenta Golden Mask o jakość dźwięku słuchawek oraz o poprawę w przyszłości dźwięku jak i jakości wykonania słuchawek.Drugie pytanie, czy GM4 pro będzie dalej produkowany,ulepszany.Jeśli tak to czy nie myśleli nad poprawą ulepszeniu tej wykrywki. Między innymi o dodaniu pokrętła gain lub Iron Volume coś jak w vistach i ogolnej jakości sztycy jak i samego detektora, kosztem nawet troszkę wyższej ceny. Jako że nadal jest wielu fanów analogów. Na to pytanie niestety nie dostałem odpowiedzi.
Oto odpowiedź dotycząca słuchawek :
Cześć,

Tak, dźwięk WS105 / 106 nie jest dobry, ale to dlatego, że te
słuchawki używają pasma o małej częstotliwości, aby zapewnić natychmiastowy transfer
sygnał.

Jeśli chcesz mieć wysokiej jakości dźwięk, użyj przewodowych słuchawek.

Z poważaniem,

Nikolay St. Dimitrov
+359 87 602 89 86
Linoart Ltd. - Bułgaria

Zostawię to bez komentarza


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: wtorek, 7 listopada 2017, 10:26 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Przyszła odpowiedź dotycząca produkcji oraz rozwinięcia przez firmę GM4 pro:
Hello
4WD nie będzie aktualizowany. Mamy nowe modele z funkcjami o których
wspomniałeś. Zobacz 5+, ma zarówno wzmocnienie(gain) jak i iron volume(żelazo) funktions
Nikolay St. Dimitrov
+359 87 602 89 86
Linoart Ltd. - Bulgaria
Golden Mask Official Reseller
www.goldenmaskdetectors.com

No cóż, czyli w przyszłości możemy spodziewać sie gm6, szkoda bo zaczęli od analogów które były po prostu skuteczne. Mimo wielu niedoróbek i problemów z powtarzalnością produkcji detektorów był to dobry model.W Rosji i Czechach zrobił furorę. Osobiście odkąd przeżuciłem się na gałkowca w końcu zacząłem czerpać przyjemność z tego hobby, wyciągając przy tym więcej fantów. A oto w tym wszystkim chodzi. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: niedziela, 25 lutego 2018, 16:33 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2017, 08:57
Posty: 3
Prawdopodobnie zamówię w niedługim czasie GM 5+, producent daje możliwość wyboru między słuchawkami ws 105 i ws 106. Prośba do użytkowników tych słuchawek o opinie które wybrać.

Biesan masz 105 i 106 które lepsze?

Wiem, że dźwięk słaby ale wersja z bezprzewodowymi słuchawkami jest droższa tylko o 30euro od wersji lite.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: niedziela, 25 lutego 2018, 20:47 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
Jedne i drugie posiadam, jedne i drugie są marne,dźwiękowo i pod względem wykonania. Mimo to używam bo bezprzewodowość jest wygodna. Teraz używam WS106 bo jest chłodno, grzeją uszy, bateria wytrzymuje 2-3 wypady, dla bezp co drugi ładuje lub od razu po powrocie. Dźwięk mają lepszy, lepiej słychać niuanse. Wcześniej pisałem że taki sam jak 105,po 30 wyjściach w teren stwierdzę nieśmiało że mają ciut lepszy. Może to być spowodowane owym wygłuszeniem, izolacją od otoczenia. W letnie dni wrócą WS105, uszy nie będą się tak pociły. W 105 zmienione mam przetworniki ale niewiele to dało albo nic. Szkoda zachodu, chyba że złe przetworniki dobrałem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: niedziela, 25 lutego 2018, 21:09 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
esportowiec : Najbardziej optymalne rozwiazanie jak dla mnie GM5+ + FX02 na kablu niestety , jezeli chcesz zainwestowac to zestaw Z-Lynk + fx02

Z golden maskami te sluchawki sie swietnie sprawdzaja i sa dosc tanie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: niedziela, 25 lutego 2018, 22:07 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2017, 08:57
Posty: 3
Jeżeli mają lepszy dźwięk to wezmę ws106. W Z-Lynk nie będę na razie inwestował, ponieważ nie wiem czy GM5+ mi przypasuję. Jeżeli tak to kto wie... Dzięki za info.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: czwartek, 21 czerwca 2018, 19:57 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2003, 00:00
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
Koledzy , a czy ktoś z Was wie na jakiej częstotliwości działają bezprzewodowe słuchawki w GM5+ ?

:pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: piątek, 22 czerwca 2018, 20:20 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 4 września 2017, 21:52
Posty: 12
2,4 ghz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Słuchawki golden mask ws106
PostNapisane: niedziela, 24 czerwca 2018, 14:56 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2003, 00:00
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
@biesan , dziękuję za odpowiedź :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL