Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 05:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: środa, 27 września 2017, 10:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2013, 19:11
Posty: 1125
Shelton napisał(a):
Sprawa poszła do fabryki zobaczymy jaka będzie reakcja. ...
?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: sobota, 14 października 2017, 22:31 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
Cześć, minęło trochę czasu. Ktoś biegał po lesie na statyku? Jak pracuje się na statyku szukając kolorowej militarki lub żelaza (relic)? Jak wygląda stabilność ID na większych głębokościach? (u Altera nie ma go wcale...kopie się na ślepo jak 20 lat temu na PI)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: środa, 6 grudnia 2017, 19:35 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2006, 21:15
Posty: 819
Lokalizacja: Czechy Słowacja
na taki film przypadkowo wpadłem https://youtu.be/WRtw34JddAQ - wygląda to bardzo źle , na czym polega problem ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: wtorek, 30 stycznia 2018, 14:56 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 27 marca 2007, 21:35
Posty: 614
Lokalizacja: Czeladź
Intensywnie myślę nad tym wykrywaczem, ale problem potwierdzam. Trzy cele: guzik na 20 cm, luska na 30cm i klamra na 65cm. Wszytko sygnalizowane glośno i wyraźnie na programie Deep, ale wszystko jako żelazo. Widzialem z kolei filmy Mocnego Sygnalu i tam to wyglądalo bardzo dobrze, tylko na cewkach od Marsa. Więc nie wiem czy problem w glebie, czy fabrycznej cewce.
Gdzieś tam w sieci lata film z medalem, na większej glębokości sygnalizowanym w glebie jako żelazo.
Wykrywacz fajny, glęboki, ale wciąż się tym kopie jak PI. Liczylem, że będzie lepiej z Id niż w Alterze. Generalnie na wstępie trzeba zmieniać cewkę na Marsa, a to dodatkowo 9 stówek. Więc tak sobie dumam, czy zmieniać, czy nie...
Może nowy soft, albo Marko Kruzer jest pozbawiony tych blędów. Tylko boli tam brak trybu statycznego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: wtorek, 30 stycznia 2018, 16:17 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 25 lutego 2015, 13:39
Posty: 1
tara napisał(a):
Intensywnie myślę nad tym wykrywaczem, ale problem potwierdzam. Trzy cele: guzik na 20 cm, luska na 30cm i klamra na 65cm. Wszytko sygnalizowane glośno i wyraźnie na programie Deep, ale wszystko jako żelazo. Widzialem z kolei filmy Mocnego Sygnalu i tam to wyglądalo bardzo dobrze, tylko na cewkach od Marsa. Więc nie wiem czy problem w glebie, czy fabrycznej cewce.
Gdzieś tam w sieci lata film z medalem, na większej glębokości sygnalizowanym w glebie jako żelazo.
Wykrywacz fajny, glęboki, ale wciąż się tym kopie jak PI. Liczylem, że będzie lepiej z Id niż w Alterze. Generalnie na wstępie trzeba zmieniać cewkę na Marsa, a to dodatkowo 9 stówek. Więc tak sobie dumam, czy zmieniać, czy nie...
Może nowy soft, albo Marko Kruzer jest pozbawiony tych blędów. Tylko boli tam brak trybu statycznego.



mam impacta jakiś czas byłem z nim w terenie kilka razy ale to zbyt mało aby wyciągać ostateczne wnioski ale moim zdaniem id ma zdecydowanie stabilniejsze od altera i tę różnice widać w pierwszych minutach machania, dodatkowo wspominam test zakopanej monety nie pamiętam ale chyba 1kopiejki na gł ok 28cm i po pół roku przyleciałem z Impactem który widział ją na wszystkich możliwych programach głównie na kolor nie żelazo natomiast w programie deep dźwigałem cewke jeszcze na sztych saperki i wtedy sygnał zanikał, at pro widzi ją na granicy zasięgu i bije 50/50 kolor żelazo z mega stabilnym id, altera natomiast testowałem kiedy wykop był zdecydowanie świeższy i id to byla masakra prawie nic a jak sie cos pokazalo to w caly swiat, dźwięk się urywał po dźwignięciu cewki o ok5cm na max nastawach, w tym tez czasie at pro bił pieknie na kolor ze sztywnym id a po dzwignieciu cewki ok2cm dzwiek zanikal. Nie wiem jak by sie zachował Impact na świerzyznie ale skoro po takim czasie od wykopu jest zdecydowanie glebszy przy tej cewce od altera 28dd to ja jestem w mega szoku bo alter też by ją pewnie widział na granicy zasiegu jak at pro tylko ze bez id. Także sygnalizowania głębokich małych celów na żelazo przy nokcie jeszcze nie zwrocilem uwagi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: wtorek, 30 stycznia 2018, 20:53 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 16:04
Posty: 196
Lokalizacja: Lublin / Kraśnik
tara napisał(a):
Intensywnie myślę nad tym wykrywaczem, ale problem potwierdzam. Trzy cele: guzik na 20 cm, luska na 30cm i klamra na 65cm. Wszytko sygnalizowane glośno i wyraźnie na programie Deep, ale wszystko jako żelazo. Widzialem z kolei filmy Mocnego Sygnalu i tam to wyglądalo bardzo dobrze, tylko na cewkach od Marsa. Więc nie wiem czy problem w glebie, czy fabrycznej cewce.


Fabryczna cewka jest płytsza od Tigera z Marsa. Ale to nic dziwnego, to mała cewka. Za to o wiele lepiej separuje. Bardziej bym ją polecał na pola, szczególnie mocno zaśmiecone. Tiger na lasy, wojenka, relikty.

Jutro u mnie bardzo ładna pogoda, śnieg stopniał. Będę kręcił resztę testów z Impactem, cewka fabryczna i Marsy, zasięg i separacja. Jak by ktoś sobie życzył jakieś konkretne ustawienia czy konfiguracje, to pisać proszę.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: środa, 31 stycznia 2018, 09:36 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 27 marca 2007, 21:35
Posty: 614
Lokalizacja: Czeladź
Proszę o testy na klamrach na firmowej cewce, programie Deep, dyskryminacji zero, stabilne wykręconej czulości. Najchętniej bym zobaczyl to porównanie z Kruzerem.
Saku, bawileś się może cewkami Kamy do Impacta? Nie ukrywam, że cena atrakcyjna, a internetach malo na temat tych cewek.
Marsa znam i posiadam, cewki bardzo zacne zwlaszacza Goliath.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: czwartek, 1 lutego 2018, 01:32 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 16:04
Posty: 196
Lokalizacja: Lublin / Kraśnik
tara napisał(a):
Proszę o testy na klamrach na firmowej cewce, programie Deep, dyskryminacji zero, stabilne wykręconej czulości. Najchętniej bym zobaczyl to porównanie z Kruzerem.
Saku, bawileś się może cewkami Kamy do Impacta? Nie ukrywam, że cena atrakcyjna, a internetach malo na temat tych cewek.
Marsa znam i posiadam, cewki bardzo zacne zwlaszacza Goliath.


Właśnie wrzuciłem 3 filmy na kanał

Nie mam kompletnie doświadczenia z cewkami Karma

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: niedziela, 23 września 2018, 18:18 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 16:04
Posty: 196
Lokalizacja: Lublin / Kraśnik
Stuknął mi właśnie rok z Impactem. Jest tu ktoś z kim mógł bym powymieniać doświadczenia?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nokta Impact - 3 częstotliwościowy potwór?
PostNapisane: niedziela, 23 września 2018, 19:27 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 22 czerwca 2013, 18:17
Posty: 2
Tak. Też chodzę z Inpactem od około roku.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL