Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 11:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 7 października 2018, 21:25 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Zapraszam Andrzej wam wszystko wytłumaczył z punktu widzenia użytkownika:
https://www.youtube.com/watch?v=9jpXCIgPiLU


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 16 maja 2020, 22:14 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Pojawily sie nowe informacje w sprawie wykrywacza, wiec watek zostaje odblokowany. Prosze o merytoryczne komentarze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 17 maja 2020, 11:12 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
......Jakie są nowe informacje dotyczące detektora.... TAKTYK URD-1?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 17 maja 2020, 11:23 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
Witam,

Cała należność została uregulowana koledze Pragus.

Detektor nie został do dzisiejszego dnia zwrócony. Kolega Pragus nie odpowiada na mejle. Wysłałem już do niego tą prośbę kilkukrotnie.

Dlatego postanowiłem użyć wątku na forum.

TAKTYK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 17 maja 2020, 11:46 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2012, 19:03
Posty: 285
A jak się ma rozwój wykrywaczy Taktyka? W sieci żadnych informacji nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 17 maja 2020, 13:25 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
tui napisał(a):
A jak się ma rozwój wykrywaczy Taktyka? W sieci żadnych informacji nie ma.


Nie ma ponieważ rozwój stanął w miejscu a ja zacząłem zajmować się projektowaniem aplikacji i data science. Teraz jednak widzę że programowanie mikrokontrolerów i projektowanie urządzeń elektronicznych jest dużo fajniejszym zajęciem. Tylko gdyby jeszcze tak znaleźć czas na to wszystko. Do URD-1 z pewnością jeszcze wrócę. W wolnych chwilach i powoli pracuję nad refaktoryzacją kodu do ver. 4.0.

Premiera nowego detektora Garrett przypomniała mi też o moim pomyśle na detektor dla szerszego grona niż był i jest skierowany URD-1.

W każdym razie nie ma znudzenia :) Być może rozwinięcie się do większej firmy zmieniłoby moje postrzeganie a tak jestem w punkcie w którym jest chyba najlepiej. Ciągła niepewność. :))))

Jednak traktuje to zupełnie luźniej niż kiedyś i tak jest dobrze.

Odkreślam to co było. Na moim nowym kanale YT myślę żeby w konkretnej liście opowiedzieć Wam o metal detectors dzięki wiedzy którą posiadam. Już wkrótce nowe otwarcie!

TAKTYK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: poniedziałek, 18 maja 2020, 21:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 13:45
Posty: 37
Taktyk .....Jaka bedzie nazwa nowego YT kanala ?

URD-1 ... Jakie mozliwosczi daje refraktorizacia kodu na ver.4 ?

Cewka URD-1 mozna uzycz do Spectry V3 ... y to juz teoretyczne daje duze .... praktyczne mozliwosczy detektora po
zastosovaniu pare upraw w oprogramowaniu detektora.. ......

Pytanie jest co mozna prakticze zastosowacz ....?

Samotny.. Desing... detektora URD-1 jest dla mne Ok.... szegolne na detekciu na duzych cewkach...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: wtorek, 19 maja 2020, 07:45 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
EL NINO napisał(a):
Taktyk .....Jaka bedzie nazwa nowego YT kanala ?

URD-1 ... Jakie mozliwosczi daje refraktorizacia kodu na ver.4 ?

Cewka URD-1 mozna uzycz do Spectry V3 ... y to juz teoretyczne daje duze .... praktyczne mozliwosczy detektora po
zastosovaniu pare upraw w oprogramowaniu detektora.. ......

Pytanie jest co mozna prakticze zastosowacz ....?

Samotny.. Desing... detektora URD-1 jest dla mne Ok.... szegolne na detekciu na duzych cewkach...


Kanał jest tutaj aczkolwiek w tej chwili jeszcze tam nic nie ma: https://www.youtube.com/channel/UC4Wq2E ... _polymer=1

To będzie polsko-anglojęzyczny kanał nie tylko zresztą o detektorach ale jedna lub dwie playlisty będą tylko o nich.
Pierwsze testy jakie się tam pojawią będą dla Mars Gauss i Garrett APEX. Omówienie sprzętu będzie zawsze w oparciu o 3 elementy składowe: design, features, technology.
Bez zbędnej papki marketingowej tylko to co jest, co widać, co można wykorzystać i to czego nie widać a o czym każdy powinien wiedzieć :)

URD-1. Refaktoryzacja kodu jest spowodowana zmianą mikrokontrolera.

Tak, sondy od whitesa jak najbardziej można użyć.

Pozdrawiam
TAKTYK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 23 maja 2020, 14:01 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
To jednak smutne, że URD-1 miał taki start, że sprzedawca Nokta wraz z klientem, który używał ten sprzęt, w pewnym momencie stwierdził, że jednak nie pasuje mu to rozpoczął tę burze na yt a teraz unika kontaktu i mimo zwrócenia mu pieniędzy do dnia dzisiejszego nie odesłał detektora.

Chcę żebyście wiedzieli jak się sprawy mają w kuluarach tego świata, śmiesznego dla mnie jednak.

Więc kiedy został zaatakowany mój startup przez lokalnego sprzedawce detektorów i kiedy zaczął kręcić te szkalujące filmy na temat URD-1 - przypominam testu sprzętu na najniższych nastawach czułości tak żeby pokazać, że sprzęt jest do dupy, nakręciłem kilka filmów, w których pokazałem jednak że jednak oryginalne rozwiązania w URD-1 mają się nijak do rozwiązań zastosowanych w detektorach, które ów sprzedawca, czyli Majchrowicz sprzedaje. To człowiek zaangażowany w kręcenie negatywnych filmów o URD-1. I teraz tak. Kiedy okazało się, że moja wypowiedź szkaluje ich produkty skontaktowali się inni dealerzy tej firmy.

Jak to wygląda obecnie. Oprócz tego, że nikt mnie zwyczajnie nie przeprosił za działania sprzedawcy detektorów Nokta Majchrowicza i mimo faktów obiektywnych, tj. Nokta korzysta z rozwiązań Whites i kopiuje schematy MXT dostałem ostatnio taką odpowiedź od Pani Dilek Gonulay Director, Sales & Marketing Nokta, cytuje:

Copy? Have you ever seen a plane without wings? Or a car without tires?

Sorry but if you are serious about this, then you know nothing about electronics, technology and software.

No jak widać można kopiować, produkować i jeszcze chwalić się w sieci, że nasze jest lepsze nić konkurencji. I można zabić każdy nowy startup każdą nową myśl, tylko po to żeby sprzedać swój produkt, który skopiowaliśmy i teraz możemy opowiadać jacy świetni jesteśmy!

TAKTYK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 23 maja 2020, 15:26 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Patrzę i nie mogę uwierzyć. Ten motyw powtarza się w tym wątku wiele razy (proszę prześledzić) czy to rodzaj psychoterapii?

Pan Pika zwany Taktykiem przegrał sprawię w sądzie. Na którą się nie stawił!!! Jeśli jest osobą pokrzywdzoną dlaczego tego nie dowiódł przed sądem?! To prosta rzecz, to nie pierwsze problemy pana Piki.

Wystarczy wpisać Taktyk i poczytać na forach co kolega ma do powiedzenia na różne tematy. Średnio rozgarnięta postać zrozumie z kim ma do czynienia, ale nie o tym jest ten wątek.

Sąd nakazał zwrot pieniędzy panu biednemu, oszukanemu i pokrzywdzonemu Taktykowi. Co pan Taktyk zrobił? Unikał jak szczur spłaty tego co był winien, nie odwołał się od decyzji sądu, a mógł jak pisze powyżej bidula jest prześladowany przez handlarzy od wykrywaczy. Myślę, że największym wrogiem pana Taktyka jest on sam!!!

Komornik w końcu zajął jego samochód zajęło to trochę czasu - mierzymy wartości w latach tak wygląda bycie uczciwym w mniemaniu pana Piki... jak to nazwać oceńcie sami.

To są fakty. Czy to pozwoliło Taktykowi wyciągnąć wnioski? Nie. Absolutnie. Nie. Brnął w to dalej.

Mało jest tak destruktywnych postaci, ja przynajmniej znam tylko parę takich osób...

W ramach zemsty pan Taktyk napisał do firmy Nokta przed premierą Simplexa, stawiając warunki, że napisze do firmy Whites, że ich produkt to kopia tego producenta. Nie mając żadnych dowodów czy danych... nawet nie miał urządzenia i co najlepsze nie miał i nie trzymał go w ręku do dziś... i to jest w tym najlepsze (także powyższy komentarz menadżera jest jak najbardziej miarodajny).

To tak jak napiąć profesjonalną recenzję Mercedesa AMG jeżdżąc całe życie tylko komunikacją miejską, a samochód widzieć w TV.

Menadżer firmy Dilek poprosiła mnie o zdjęcie wszystkich filmów na jego temat, żeby odpuścić sprawę i nie tracić czasu na takie rzeczy.

Zgodziłem się, bo sam uważam, że to absolutnie nie ma sensu. Z jakim rodzajem człowieka - choć to złe określenie dla tego bytu czy marnej istoty mamy do czynienia widzicie sami.

Czy sprawa się skończyła?

Bynajmniej nie. Taktyk zawiesił swoją stronę z wykrywaczami - nie tylko z Andrzejem miał problemy domniemywam. Dostałem parę mail na jego temat, ale to nie wyroki sądu, więc nie zajmowałem stanowiska, choć motyw i zachowanie podobne jak w naszej sprawie.

Zamknął także swoją działalność. W międzyczasie regularnie oczerniał i szkalował moją osobę na Youtubie dając upust swoim chorym rządzą zemsty i nienawiści. Opisywał w filmach urządzenia typu INVENIO PRO - wypowiadając się w sposób techniczny i krytykując rozwiązania. Często wspominał moją osobę w sposób drwiący. Nie długo trwała ta fiesta i kanał zamknął - z jakiego powodu ciężko stwierdzić czy była to niska oglądalność czy brak reakcji środowiska, bo wspominał, że nie jest doceniany w jednym z filmów i nie wie czy w związku z tym ma coś dla widzów zrobić dalej...

Problem polega na tym, że ten człowiek nie miał ani tych urządzeń, ani dokumentacji do nich. Jak to nazwać?
Urojenia? Tylko tak. Opinii można dokonać po testach fizycznego urządzenia... i to najlepiej w dwie lub więcej osób, by uniknąć błędów i sprawdzić wszystko. Z tego powodu często pożyczam swój sprzęt...

Pan Taktyk doszedł do ściany. W jednym odcinku się nawet popłakał przed kamerą... żegnał się ze wszystkimi i myślałem, że ten koszmar się po prostu skończy. I wiecie co? Wcale mnie to nie ucieszyło. To bardzo smutna historia. Upadek dorosłego człowieka zawsze jest porażką społeczeństwa nie tylko jednostki. Warto to zapamiętać. Często nasze problemy mają podłoże w rzeczach, o których nie mam pojęcia.

W zeszłym tygodniu zadzwonił do mnie z innego numeru telefonu (po paru latach) szantażując, że mam zdjąć pozostałe filmy na jego temat. Nawet nie wiem jak to skomentować. Bluzgał jak szewc, nie byłem dłużny, bo kończy mi się cierpliwość.

Poszedł o krok dalej zaczął mnie szantażować, że mam mu załatwić zwrot.. URD... bo to moja wina. Uśmiałem się i zaproponowałem dochodzenie na drodze sądowej, niech poczuje na własnych plecach jak to jest być potraktowanym w sposób nieuczciwy....

Filmy są obecnie zdjęte, nie zamierzam tracić czasu na tego typu postać. Szkoda czasu jak to mówi Andrzej.

Co do URD urządzenie nie działało kompletnie. Wszystko było pokazane na filmach. Co więcej z chęcią nieodpłatnie bym pomógł w realizacji tego projektu, niestety megalomania nie pozwoliła Taktykowi na przejście nad tematem do porządku dziennego. Wspominałem o tym nie raz.

Co więcej, od zaufanej osoby (bliski przyjaciel Taktyka) dostałem informacje, że Taktyk uczył się programować na bazie URD i wykorzystał pewne gotowe rozwiązania, które nie do końca zagrały. Kto jest hipokrytą w tej sytuacji?!

Sprawę uważam, za zamkniętą, bo to zrobił sąd. Papiery są do wglądu. Jak ktoś ma potrzebę to okażemy. Można to było rozwiązać, bez tego typu działań jak by pan Taktyk okazał dobrą wolę, jak widać, nie okaże i nie ma na co liczyć. Ten typ tak ma jak mawiają.

Śledzę karierę pana Piki. tym razem jest wielkim programistą - i pracuje nad stylem ZEN... Życzę sukcesów, choć nie wróże, szczęścia, bo naprawę świata trzeba zacząć od siebie.

Nie zamierzam na to tracić czasu. Nad sprawą Krzysztofa pracuje obecnie dwóch prawników i jak będą mu puszczały nadal hamulce, to w ramach zadośćuczynienia proponuję pracę w hospicjum, to naprawdę wycisza i uspokaja i powoduje, że człowiek przestaje absorbować się rzeczami bezużytecznymi lub spore zadośćuczynienie na cele charytatywne, to wyznacza nowy horyzont w życiu, kiedy wiesz, że żyjesz i pracujesz nie tylko dla siebie.

Dlaczego ten wątek został odblokowany po prawomocnym wyroku sądu i po interwencji komornika nie jestem w stanie zrozumieć?

Promowanie tego typu osób na tym forum nie powinno mieć miejsca.

Z mojej strony i Andrzeja temat uważamy z zamknięty i nie zamierzam w tym dalej uczestniczyć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 23 maja 2020, 16:18 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 13 września 2016, 08:04
Posty: 29
Lokalizacja: NIEWIDZIALNY
Zacznij sprzedawać porządne wykrywacze markowe... A nie będziew z którego chcesz zrobić sprzęt z super osiągami to nikt nie będzie z Ciebie kpilł.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 23 maja 2020, 16:26 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
ezelab napisał(a):
Zacznij sprzedawać porządne wykrywacze markowe... A nie będziew z którego chcesz zrobić sprzęt z super osiągami to nikt nie będzie z Ciebie kpilł.


4 posty profil od 2016 roku zostawiam alter ego bez komentarza. PS: lewy profilu co jest w/g ciebie markowe? Nokta nie jest markowa i DeepTech. Ok pewnie Minelab. Tak się składa, że na drogie urządzenia nie każdego stać i wiele osób patrzy przez syndrom portfela. Mieszkamy w Polsce. Pamiętaj o tym. Nie raz robiłem sondę czy kupił byś.. i powyżej 2000 pln nie ma chętnych. To Polska. Warto o tym pamiętać. Tu ludzie nie mają kasy i trzeba to szanować.

Każdy sprzęt mam przetestowany i sprawdzony. Co więcej, to ludzie piszą opinie i jak by ci to powiedzieć... jakoś nie ma problemów... a z fałszywego konta można pisać co się chce. Ok ostatni to mój post w tym wątku. Szkoda czasu. Prawda w poście powyżej do tego proszę się odnosić, a z faktami się nie polemizuje, tak jak z oszustami i złodziejami.

PS: Nikogo nigdy nie okradłem i nie oszukałem. Można to sprawdzić konto mam czyste.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 23 maja 2020, 16:41 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 13 września 2016, 08:04
Posty: 29
Lokalizacja: NIEWIDZIALNY
Zacznij może garretta dostał nowe życie A to dopiero początek... I sam się będzie reklamował . Niebawem wejdzie seria at na nowej platformie a słuch po nokcie ucichnie .Tak jak po całej wczesniejszej serii . Zreszto jest kilku czołowych graczy na rynku co sprzedają dobre wykrywacze bez chwalenia się niebotycznymi parametrami w Internecie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 23 maja 2020, 18:40 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Dobrze wiec, skoro nie ma zadnych nowych, technicznych informacji na temat detektora URD-1 (nie postepowania sadowego) to temat zamykam !

Forum nie jest strona, wiec sprawy sadowe nas nie interesuja, kazdy nowy watek dot. w/w postepowania zostanie usuniety, a zalozyciel dostanie odpowiednia nagrode.

Tyle z mojej strony.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL