Teraz jest piątek, 26 kwietnia 2024, 23:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 19:40 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Tak zostało udowodnione przed sądem, że urządzenie nie działa i na tej podstawie zapadło orzeczenie. Byłem na sprawie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 19:45 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 508
Dzięki za odpowiedż bo mam podobny problem tyle, że z urzadzeniem z innej dziedziny, ktore weług mnie nie działa jak należy i zastanawiam sie jak to ugryzć. Jakie dowody trzeba by przedstawić? Jakieś badania? Testy? Przyznam sie, że nie mam pojecia bo troche mnie przeraża to pójście do sądu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 19:49 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Tutaj, sam sprzedawca tego produktu po prostu się nie stawił, widocznie miał pełną świadmość, towaru jaki sprzedał. Udowodnienie niesprawności polegało na przedstawieniu argumentów i faktów oraz testów i wytłumaczenia na czym to polega i jak to się przekłada na życie. Jak to powinno działać i jak działa u innych. Były robione wcześniej testy i o nich zeznawało się przed sądem. Tutaj sutacja była prosta, urządzenie było kompletnie nie sprawne. Wszystko masz w filmiku powyżej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 20:10 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 508
Dzieki jeszcze raz!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 20:24 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 22 maja 2013, 22:38
Posty: 71
mógł dodać kasę przeprosić i nie zostać i.....tą na całą Polskę teraz pewnie będzie z z 10 koła ale moim zdaniem takim
( ludziom )się należy :1 popieram chamstwo trzeba tępić w zarodku :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 20:30 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Niestety to nie koniec sprawy. Człowiek ten obraża kolejne osoby na forum Odkrywcy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 21:49 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Widze, ze sprawa ma sie ku koncowi. Pytanie, odblkowac stary watek ? viewtopic.php?f=158&t=181905&hilit i scalic go z tym, czy chcecie kontynuowac tu ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 21:50 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
W imieniu Andrzeja i moim tak.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 22:00 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 920
Lokalizacja: Częstochowa
Gotowe


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: sobota, 29 września 2018, 22:01 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 30 września 2018, 14:12 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
Dzień dobry :)

Shelton jesteś żałosnym kłamca ponieważ manipulujesz faktami orzeczenie dotyczyło tylko możliwości zwrotu urządzenia i sąd przyznał racje twojemu koledze ponieważ przy zakupie nie został poinformowany o możliwości zwrotu towaru po 14 dniach, aczkolwiek taki regulamin jest na naszej stronie internetowej.
Mniejsza o to, nie będę z tym polemizował.

Sąd nie jest od tego żeby oceniać czy coś działa, czy nie. I nie wyobrażam sobie, gdyby taka sprawa nawet kiedyś gdzieś była, żebyś ty był biegłym. Ponieważ jesteś tylko skromnym użytkownikiem wykrywaczy, który wykorzystał okazję, żeby napluć na nas, tak samo zrobiłeś jeśli chodzi AKA.

I jeszcze raz powtórzę i wyłączam się z dalszej dyskusji z Tobą w Tym wątku. Jeśli chodzi z detektory metali to jesteś tylko zwykłym sprzedawcą, który najczęściej zachwala to, co sprzedaje. Uprawiasz nieuczciwą konkurencję i jesteś mocno niedouczony w sprawach technicznych, opowiadasz bajki o przyspieszających przetwornikach i mocnych procesorach, o których nie masz zielonego pojęcia. No cóż tak to niestety wygląda.

Rozumiem, że chciałbyś przekuć zwykłe orzeczenie sądu do do zwrotu kwoty, etc w totalną porażkę moją i niedziałającego urządzenia, bezczelnie wykorzystujesz sytuację, więc w mojej ocenie jesteś jeszcze bardziej żałosny i małostkowy...
Jednak to jedyne, co masz, bez wiedzy wszak jesteś więc co tutaj począć...

TAKTYK


Ostatnio edytowano niedziela, 30 września 2018, 14:26 przez Taktyk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: niedziela, 30 września 2018, 14:14 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
Shelton napisał(a):
Tak zostało udowodnione przed sądem, że urządzenie nie działa i na tej podstawie zapadło orzeczenie. Byłem na sprawie.



KŁAMSTWO :)

t.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktyk URD-1 finał sprawy
PostNapisane: niedziela, 30 września 2018, 14:24 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): piątek, 21 maja 2010, 19:27
Posty: 99
Lokalizacja: Polska
nomennescio napisał(a):
Czy to znaczy, że udowodniliscie w sądzie, że wykrywacz nie dziala tak tak powinien, czy tylko, że nie byliscie panowie zadowoleni a producent nie rozpatrzyl reklamacji oraz zwrotu towaru?



A od czego jest np gwarancja? Czy sądy w Polsce nie mają co robić tylko będą zajmować się każdą niedziałającą pralką lub wykrywaczem? :)

My nie rozpatrzyliśmy tylko zwrotu ponieważ klient wycofał się z umowy po ustawowym 14-dniowym terminie. To wszystko, miał prawo do dochodzenia swoich praw w sądzie z czego skorzystał, sąd przyznał mu racje ponieważ nie otrzymał od nas informacji o możliwości zwrotu.

Ale Majchrowicz może teraz sobie przynajmniej zrobić jeden film więcej i dodać do swojego kanału, i wyśmiać equinoxa w zestawieniu z samoróbką, robiąc ludziom wodę z mózgu.

Ja rozumiem, że moja opinia, co do jego kompetencji, jęśli chodzi o testowanie detektorów jest miażdżąca i to się nie zmieni. W przyszłym tygodniu rusza mój kanał na YT gdzie będzie mogli uzyskać prawdziwą wiedze nt. detektorów a nie tylko papkę marketingową ale majchrwicz. Do Zobaczenia!

TAKTYK


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 30 września 2018, 17:09 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Kto tu jest kłamcą sami oceńcie radził bym ci nie pogrążać się dalej:

Załącznik:
42797458_2293548357381926_7245310739714408448_n.jpg


Załącznik:
42999608_311856939626624_7019982994291032064_n.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: TAKTYK URD-1
PostNapisane: niedziela, 30 września 2018, 17:21 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 27 grudnia 2009, 20:50
Posty: 920
Lokalizacja: Warszawa
Kolejny wątek o twojej nienagannej uczciwości. To już jest patologia i choroba. Także mit twój uważam za obalony. Sam na własne życzenie przestałeś istnieć i się unicestwiłeś i zrobiłeś to z niebywałą gracją. Nie masz honoru i nie masz sumiemia, kiedy odpisujesz tak do klienta, że miał prawo oddać, nie wspominając, że był to nie działający sprzęt... pogrążasz się jeszcze bardziej. Orzeczenie sądu nie moja fantazja. Byłeś na sprawie? Nie byłeś. To jest przestroga dla innych, żeby tak jak Andrzej nie zbłądzili i nie stracili. Wklejone posty to kropka nad i. Jest po tobie i pógódź się z tym. Posyp głowę popiołem. Miałeś na to szansę. Ja do ciebie dzwoniłem i chciałem ci pomóc, ba nawet po tym wszystkim miałeś tyle czasu, żeby odać pieniądze i zakończyć to polubowanie. EGO nie pozwoliło. Teraz zbierasz żniwo.

Załącznik:
1.jpg


Załącznik:
2.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL