Teraz jest piątek, 26 kwietnia 2024, 06:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: niedziela, 17 czerwca 2018, 13:34 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Jacek - nie róbcie tego ''po godzinach'' - kicha będzie.
Niech ktoś kumaty ogarnie temat - otrzyma rozsądne wynagrodzenie i pilnuje spraw.
Piszesz - brak pieniędzy .
I tak będzie dopóki w klarowny sposób nie przedstawicie założeń , których celem jest zmiana bolszewickiego ''prawa''. Póki co - przybijanie łapek z archeo.

W żadnym poście nie było problemu że PZE na tym zarobi.
Bardzo dobrze ! Instytucje charytatywne są do dupy.
Ale zauważcie proszę że większość poszukiwaczy nigdy nie zapisze się do jakiegoś ''stowarzyszenia'' - z wielu powodów.
A to trzon finansów. Warto się nad tym pochylić ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: niedziela, 17 czerwca 2018, 14:27 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Olek ma rację.
Jacku wszyscy wiemy ,że człowiek za włożoną pracę musi mieć wynagrodzenie. Czyli wynagrodzenie powstaje jeśli wykonasz określoną pracę. Jeśli wykonujesz ją po godzinach z doskoku to trudno liczyć na konkretne wynagrodzenie. Przenosząc to na grunt PZE. Jeśli wykonacie tą pracę z zapisami członków niezrzeszonych to z automatu macie pieniądze na wynagrodzenie swoje i osób którym jakąś pracę zlecacie Jaki jest problem tak naprawdę z panelem do zapisu osób? Taka platforma to duża wygoda,ale jej brak nie może oznaczać niemożności zapisu. Wystarczy podać mejl zapisy@pze...Delikwent podaje imię i nazwisko,adres lub co tam ustaliliście,dostaje zwrotkę z numerem konta. Opłacenie składki jest potwierdzeniem przystąpienia delikwenta do PZE a PZE potwierdza to wysyłając legitymację członkowską. W czym problem tak na serio?Skąd wahanie? Problem prawny jakiś?
Wracając do kwestii wynagrodzeń.Nigdzie wcześniej chyba nie było pytania ,czy wybierając władze PZE określiliście zakres kompetencji i zadań poszczególnych osób i sposób ich nagradzania ?
Nawiązując z kolei do Twojej Jacku odpowiedzi odnośnie pytań do rzecznika ,to bym się tak nie rozpędzała. Rzecznik PZE wyraźnie mi odpowiedział(FB okolice 12-go czerwca),że on jest tylko od kontaktów z mediami. A ja niestety żadnym :D medium nie jestem . Obawiam się również ,że większość zalogowanych tu poszukiwaczy z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego więc trudno nam będzie z rzecznikiem porozmawiać.
Ale tak zupełnie serio. Jeśli rzecznik jednak zmienił zdanie i będzie odpowiadał na pytania to i w tej kwestii można usprawnić jego działanie i bez ewentualnej platformy. Można pominąć też formę mejlową bo to rozmowa jeden na jeden. Czyli z odpowiedzi korzysta tylko jedna osoba a to bez sensu bo to samo pytanie może zadać przecież 158 osób.Proponuję zalogować rzecznika tutaj na forum tworząc dział "Pytania do rzecznika" i w ten sposób z odpowiedzi skorzysta więcej osób a rzecznik nie umęczy się przy tym zbytnio.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: niedziela, 17 czerwca 2018, 14:46 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Asia :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 08:31 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
Dajcie spokoj. Rzecznik bedzie rozmawial tylko z mediami. PZE bywa tylko na spotkaniach ale tylko z " ministerstwem" . strona robiona po godzinach, zapisy beda tylko w swieta albo niedziele handlowe. PZE walczy o nas ale w tajemnicy przed nami. Ja ide kopac. Szkoda czasu na PZE. Najwyzej mnie wsadza.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 09:32 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3189
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Daj spokój fishowiec. Nie siej defetyzmu, PZE jest jeszcze w pieluchach, dopiero się narodziło. Ludzie w PZE działają społecznie, trudno, by w obecnej rzeczywistości w ciągu kilku tygodni zrobili to, czego środowisko poszukiwaczy nie zrobiło w 20 czy ileś tam lat. Może słuszne, co pisała Aśka, by PZE miał kilku pracowników etatowych, ale w tym celu muszą ruszyć składki, więc zapisy. Jednak trochę szkoda, że archeo pracuje nad definicją zabytku już pod kątem archeologii współczesności, a z kręgów poszukiwaczy nie mógł nikt być na tym seminarium. Ale póki co trzeba trochę cierpliwości, zobaczymy w którą stronę pójdą sprawy, jak PZE okrzepnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 10:01 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4351
Lokalizacja: Gliwice
fishowiec napisał(a):
Dajcie spokoj. Rzecznik bedzie rozmawial tylko z mediami. PZE bywa tylko na spotkaniach ale tylko z " ministerstwem" . strona robiona po godzinach, zapisy beda tylko w swieta albo niedziele handlowe. PZE walczy o nas ale w tajemnicy przed nami. Ja ide kopac. Szkoda czasu na PZE. Najwyzej mnie wsadza.

Nie pytaj co PZE może zrobic dla Ciebie. Pomyśl co Ty możesz zrobic dla PZE ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 10:50 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Jacku ja wciąż czekam na odpowiedzi na zadane tu pytania oraz ustosunkowanie się do zaproponowanych przeze mnie rozwiązań.
Jeśli zamierzasz odpowiadać zaanektowanymi cytatami-aforyzmami to oczywiście Twoja sprawa. Ja natomiast ze swojej strony mogę odpowiedzieć w następujący sposób. My wiemy jakie są nasze oczekiwania w stusunku do PZE. Wiemy czego chcemy i o tym mówimy.Jeśli wiesz natomiast jaka jest nasza rola i co możemy zrobić dla PZE to nas oświeć. Tymczasem nie mogę się nawet zapisać by opłacić składkę. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 11:19 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 1 czerwca 2016, 21:40
Posty: 907
Lokalizacja: woj.łódzkie
Aśka72 napisał(a):
Tymczasem nie mogę się nawet zapisać by opłacić składkę. ;)

Ja nawet nie musze sie zapisywac ale chciałbym finansowe wesprzec ta inicjatywe-tylko do tego potrzebny jest numer konta


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:13 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Musisz najwyraźniej znaleźć jakiś inny sposób żeby " zrobić coś dobrego dla PZE" :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:40 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 1 czerwca 2016, 21:40
Posty: 907
Lokalizacja: woj.łódzkie
Dobra-zaczne od modlitwy :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 14:07 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 20 marca 2018, 10:33
Posty: 75
Lokalizacja: Galicja
A może ktoś określić mniej więcej w jakim czasie będzie możliwość zapisania się do pze i wpłacenia składki?.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 14:54 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
Co ja moge zrobic dla PZE? A to zalezy co PZE ma w ogole zamiar robic. To pytanie zadawalem juz wielokrotnie na rozne sposoby. Odpowiedzi nie bylo albo nie ma albo rzecznik nie widzial mojej legitymacji prasowej. Bez wiedzy w jakim kierunku pojda (czy juz ida) dzialania nie zrobie nic. Nawet nie wplace pieniedzy chocby ruszyly zapisy bo nie wiem czy nie bede sponsorowal szybkiej kariery urzednikow oddelegowanych do prac nad nowym ksztaltem ustawy na wlasna zgube. I kolko sie zamylka. Odpowiedzi nie bedzie bo rzecznik PZE nie czyta w ogole forum. Jak chcecie szanowni koledzy z PZE. Mozecie isc ta droga. A ja moglbym pytac po raz kolejny w sposob powazny, sarkasryczny, gniewny, zartobliwy liczac, ze ktorys sposob zadziala i dostane odpowiedz na wazne dla mnie pytania. Jakis czas temu sugerowalem powolanie rzecznika do odpowiadania na nasze "glupie natretne pytania". Z satysfakcja odnotowalem jego powolanie no i ?... rzecznik po godzinach odpowiada mediom, ktore to pracuja raczej w godzinach. Ja wciaz nic nie wiem i zastanawiam sie czy czasem nie zapytac kogos z ministerstwa o rozwoj sytuacji. Tyle, ze to juz ma coraz mniejsze dla mnie znaczenie. Teraz czyszcze szpadel, narabowalem lusek niewiadomego pochodzenia, moze sa to wspolczesne zabytki archeologiczne ale nie zapytam o identyfikacje bo obralem droge ciemnosci... To tyle. Lepsze i tak niz byc odganianym jak male dziecko od tortuy co to go dla mnie szykuja.


Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 czerwca 2018, 15:08 przez fishowiec, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: poniedziałek, 18 czerwca 2018, 15:04 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Cytuj:
Dobra-zaczne od modlitwy :D


No i widzisz "krzysiekk"? Można być kreatywnym? Pojętny z Ciebie facet. :spoko
Cytuj:
Teraz czyszcze szpadel, narabowalem lusek niewiadomego pochodzenia ale nie zapytam o nie bo obralem drige ciemnosci... To tyle.

No i o to chodzi "fishowiec". Według najnowszej mądrości objawionej przez SNAP ,Ciebie po prostu nie ma. Nie identyfikujesz znalezisk,nie sprzedajesz to zwyczajnie nie istniejesz. Zmiana prawa działa !!! Hura ! :pub


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: wtorek, 19 czerwca 2018, 20:12 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 24 lipca 2011, 20:42
Posty: 352
Tak czytam te Wasze wylewane żale i jest mi Was po prostu żal. Czy jeszcze się nie połapaliście, że powstające PZE jest tworzony w celu zrzeszenia TOWARZYSTW a nie pojedynczego kopacza? Tutaj nie chodzi o pojedynczego ludka z jego coroczną symboliczną kwotą składkowa. To żadna kwota. Pojedynczy kopacz nie dostanie grantu lub dofinansowania na wymyślony PROJEKT.
Prosicie a niektórzy wręcz błagają o podanie numeru konta na które chcecie już teraz przelewać pieniądze. Ale czy już dokładnie wiecie co otrzymacie od PZE za Wasze składki?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie do PZE
PostNapisane: wtorek, 19 czerwca 2018, 20:18 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2015, 14:56
Posty: 475
filek napisał(a):
Pojedynczy kopacz nie dostanie grantu lub dofinansowania na wymyślony PROJEKT.


To coś nowego. Jakie ty dofinansowanie masz na myśli? Przeczytałeś w ogóle statut PZE?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL