Teraz jest środa, 24 kwietnia 2024, 22:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: sobota, 11 marca 2017, 22:47 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 14:37
Posty: 176
Z chińskimi quadami jest tak jak z chińskimi wykrywaczami - spróbuj tym coś znaleźć. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: sobota, 11 marca 2017, 23:30 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 16:36
Posty: 291
Lokalizacja: Skandynawia
Qadaem jeżdżę od 10 lat i widziałem wiele . Znajomy kupił nowego chińskiego Quada który spalił się doszczętnie w drugim dniu, drugi znajomy nie omal otarł się o wypadek bo piasta odleciała razem z kołem , trzeci kolega zaś dużo naprawiał go po przejażdżce . To chińskie badziewie nie ma charakteru i wydaje odgłosy jak odkurzacz z biedronki,. Wiem że ludzie próbują zaoszczędzić ale to najgorsza głupota kupować chińskiego
Quada .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: wtorek, 14 marca 2017, 00:40 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 23:53
Posty: 20
A ja Cie przepraszam mam eagle lyde z 2008r i 10tys przebiegu i quad sprawuje sie wsmienicie i jest bajecznie tani w utrzymaniu. jest to typowy chinol ino silnik ma na licencji hondy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dojechałem tam gdzie trzeba. Ma swoje mankamenty i nie jest to zabawka do jazd extremalnych ale bardzo czesto zasuwam po 60km/h po lesnych drogach i nic sie nie dzieje. A z racji swoich rozmiarow dobra zabawkka do jazdy typowo po lesie. Oczywiście wprowadziłem kilka modyfikacji i ulepszen ale generalnie jak dbasz tak masz. A i jest zarej. i moge smigać gdzie chce.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: wtorek, 14 marca 2017, 19:25 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Moja chińska zabawka,psuje się po powrocie do domu,raz przed bramą przelany gaźnik a ostatnio,zgaszony na podwórku,już nie chce odpalić.Znowu czeka mnie "grzebanko".Jak na razie,nic się nie zgięło,nie odkręciło i paliwa ubywa w zbiorniku,niewiele.Trasę robię krótką ale wyboistą i błotnistą a tylny bagażnik,załadowany do oporu,półtorametrowymi łupkami olszyny-ma co dźwigać.Jak mnie zdenerwuje,to pójdzie do ludzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: wtorek, 21 marca 2017, 19:10 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Już wyczułem dziada,przed zgaszeniem trzeba zamknąć,manualny kranik paliwa,który już wcześniej zainstalowałem.Teraz pali za każdym razem.Dalej ciężko pracuje,jako pomocnik drwala.Da się tym jeździć,tylko trzeba go "pilnować" i rozpoznać jego kaprysy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: środa, 22 marca 2017, 12:12 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 23:53
Posty: 20
Proponuje regulacje plywaka w gazniku:p jezeli ci go zalewa to znaczy ze plywak jest zle ustawiony i puszcza za duzo.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: środa, 22 marca 2017, 13:22 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
erofrog,już pisałem że rozbierałem gaźnik i wyregulowałem poziom paliwa w komorze pływakowej.Problem polega na nieszczelnym zaworku stożkowym w komorze pływakowej.Zaworek wykonany jest z gumy i nie da się go dotrzeć na pastę polerską.Następne dostawanie się do gaźnika,to droga przez mękę.Podczas jazdy,ten nadmiar palwa w komorze pływakowej jest spalany przez pracujący na średnich obrotach silnik.Problem powstaje,przy pracy na wolnych obrotach i aby uniknąć ponownego rozbierania połowy quada,wolę zamykać kranik paliwa,na minutę przed zgaszeniem silnika.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: piątek, 24 marca 2017, 13:33 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 23:53
Posty: 20
Nie wiem jak u ciebie jest z tym ale do mojego nowy kompletny gaznik to koszt okolo 50 max60 zl. Moze warto wymienic i sie nie meczyc. Inna sprawa to to ze u mnie taka wymiana to 5 min bo dostęp jest dobry


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: piątek, 24 marca 2017, 18:45 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Problem polega na trudnym dostępie do wyjęcia gaźnika,pieniądze nie stanowią żadnego problemu.Jak się upewnię,jaki porządny markowy gaźnik zamontować,to jeszcze raz rozmontuję,pół tego wynalazku.Dzięki za rady.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: sobota, 25 marca 2017, 00:28 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 23:53
Posty: 20
Podaj model jaki posiadasz może pomogę :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: sobota, 25 marca 2017, 17:24 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Ten wynalazek to: SHINERAY XY150ST-3A,rok produkcji 2016,150cm,benzyna,czterosów,automat +wsteczny.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nowy koń pociągowy
PostNapisane: środa, 19 kwietnia 2017, 10:40 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
Wyciąłem i zwiozłem 70sztuk olszyn,quad wytrzymał,tylko tylny bagażnik potrzebował spawania 2 rurek podpierających całą konstrukcję-popękały na spawach.Maszyna przetestowana a jeszcze czeka ją wycinka,sporego kawałka lasu.Za te pieniądze,da się tym jeździć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL