Teraz jest czwartek, 25 kwietnia 2024, 10:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: sobota, 13 maja 2017, 05:17 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 20:38
Posty: 231
Lokalizacja: Wieruszów Wieluń
Tara. Naszywka tu nie pomoże,to gó..no jest.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2017, 21:51 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 27 marca 2007, 21:35
Posty: 614
Lokalizacja: Czeladź
Miałeś?
U mnie się sprawdza. Kupowanie plecaka za 4stówki do ciorania po błocie i krzakach to nieporozumienie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: wtorek, 16 maja 2017, 10:07 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 20:38
Posty: 231
Lokalizacja: Wieruszów Wieluń
Zgadza się,do ciorania w błocie innego bym nie kupił.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: wtorek, 16 maja 2017, 11:37 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): sobota, 3 maja 2014, 21:15
Posty: 125
Znajomy miał ten za 80zł i potwierdza,że to absolutne gó..no jest które tylko pozuje wizualnie na plecaki wyższych lotów.No ale wiadomo,że plecak za 400 zeta to nie jest do ciorania,tylko do niedzielnego lansowania się nad Morskim Okiem...
Po co płacić za komfort dobrej wentylacji pleców,materiałów które się nie przetrą/sprują na krzaczorach czy podczas znoszenia wykopanego złomu,który nie przemoknie po delikatnym deszczyku.Choć też rozumiem,że jeśli ktoś całe życie jedzie na tanim badziewiu,to nie ma porównania jak coś zrobione z sensem potrafi wpłynąć pozytywnie na zdrowie psychiczne przy użytkowaniu :)

Długo używałem Janysport Grot PS20,plecak pancerny i w miarę tani,ale brak wentylacji pleców i materiał impregnowany teflonem sprawia,że przy temperaturach +15st otoczenia na plecach jest mokra masakra.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: wtorek, 16 maja 2017, 20:09 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 23:03
Posty: 91
Lokalizacja: POMORZE
dobry plecak jest jak dobre buty. tutaj nie ma kompromisów albo coś jest tanie albo dobre i właśnie plecak za 400stówy nadaje się do ciorania ( przynajmniej jest szansa że się nie rozleci ) przy okazji w miarę wentyluje plecy i wygodnie się go nosi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: piątek, 19 maja 2017, 05:13 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 21:36
Posty: 617
gawron napisał(a):
dobry plecak jest jak dobre buty. tutaj nie ma kompromisów albo coś jest tanie albo dobre i właśnie plecak za 400stówy nadaje się do ciorania ( przynajmniej jest szansa że się nie rozleci ) przy okazji w miarę wentyluje plecy i wygodnie się go nosi


dokładnie tak jak mówisz :1

ciekawe czy koledzy, którzy wcześniej się wypowiadali jadąc np. w góry wysokie (karakorum) zabrali by na wyprawę buty z biedronki i koszulę flanelową bo tanio :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: sobota, 20 maja 2017, 12:28 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 1 lipca 2015, 22:50
Posty: 19
Prócz wykrywki interesuję się tez buschcraftem potocznie zwanym survivalem. Lubie sobie iść do lasu na dwie nocki z karimatą lub hamakiem i się odchamić. Dlatego na temat plecaka mogę trochę napisać :D ktoś polecił baribala, super jakość. Mam od nich organizer i jest po prostu mega ale cena robi robotę. Przerabiałem wszystkie milteci czy inne texary, daj sobie z tym spokój, zamki od patrzenia się psują a rączki urywają. Wisport czy janpol to najlepszy wybór. Fakt faktem, że to moja opinia bo ja troszkę mocniej czochram plecaki z uwagi na drugą pasje więc przy użytkowaniu plecaka w stylu woda w środku plus jakaś bluza bez zbędnego obciążenia to praktycznie każdy da rade :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: sobota, 20 maja 2017, 22:27 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2006, 23:34
Posty: 299
Lokalizacja: slask
Miał może ktoś do czynienia z wyrobami firmy Maxpedition?

Jakość odzwierciedla cenę?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: środa, 24 maja 2017, 09:23 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 6 marca 2013, 21:45
Posty: 358
jarosiqe napisał(a):
Przerabiałem wszystkie milteci (...) daj sobie z tym spokój, zamki od patrzenia się psują a rączki urywają.
Czuję się wywołany do odpowiedzi bo poleciłem właśnie Mil-Tec'a. Chyba mi się trafił jakiś wyjątkowo udany egzemplarz, który od kilku lat dzień w dzień daje radę, nie zepsuł się żaden zamek ani nie urwała rączka, ale może tylko dlatego, że mało na niego patrzę, a więcej używam :lol:
Oczywiście nie dam sobie głowy uciąć, że obecnie sprzedawane nie są marnej jakości.


Ostatnio edytowano środa, 24 maja 2017, 09:51 przez Abaqus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PLECAK CAMO 30L JAKI?
PostNapisane: środa, 24 maja 2017, 09:33 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): sobota, 3 maja 2014, 21:15
Posty: 125
Z Mil-Tec to jest loteria,oni chyba dla równowagi czasem zrobią coś porządnego,żeby marka całkiem nie zeszła na psy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL