Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 01:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: środa, 30 listopada 2016, 14:52 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2009, 18:54
Posty: 4886
Lokalizacja: Nowa Sól
http://www.zachod.pl/radio-zachod/audyc ... ny-wrobel/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2016, 01:02 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 15 października 2013, 22:25
Posty: 661
A gdzie byli wszyscy jak śmietnisko tam było, a Pani z wkz mówi, że w przewodnikach nawet to miejsce było zaznaczone.... dziady... ile zabytków niszczeje niepowrotnie i kto za to ponosi odpowiedzialność ? bo nie urzędasy, ruszyć dupy za stołków posprzątać, ciekawe co taki turysta patrząc w ten przewodnik i to grodzisko sobie pomyślał widząc dzikie wysypisko lokalnych wsi. W mojej gminie wszystkie tego typu miejsca zostały posprzątane oznaczone pięknymi tablicami i zabezpieczone przed dalszym niszczeniem. Ruiny kościoła zostały zabezpieczone, miejsce wysprzątane, trawa koszona na czas, piękna tablica z wizerunkiem kościoła i historią , nie ma już syfu i puszek po piwie w środku, bo każdy dostrzegł to miejsce teraz w inny sposób. Dodam jeszcze, ze nie ma tam sąsiednich tablic ze środków unijnych :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: poniedziałek, 12 grudnia 2016, 10:28 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 6 stycznia 2014, 10:43
Posty: 681
szeryfns napisał(a):
http://www.zachod.pl/radio-zachod/audycje/czas-na-reportaz/premiera-mowia-wieki-reportaz-marzeny-wrobel/

Co za herezja jacy miłośnicy historii zgłosili ten fakt z grupy ,, nadodrze ,,???
Jak to w zwyczaju nadodrza przypisują sobie cudze watki dla zyskania rozgłosu?kolejnych dotacji? z tej waszej szemranej grupy z tobą szeryfie jest może jeszcze 5 osób godnych zaufania reszta węszy i po kiermanach chowa ,tak jak to było chociażby na tym terenie obozu jenieckiego,koleżka mi ładnie wszystko opowiedział i sam był zniesmaczony takim zachowaniem co po niektórych,jak sie przy naborach do was jawnie okazało , liczy sie kolesiostwo nie pasja i cel wyższy .
pozdrawiam serdecznie :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: poniedziałek, 12 grudnia 2016, 11:12 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 23:55
Posty: 265
Jak to w większości "stowarzyszeń" wiadomych bywa... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2017, 14:21 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 6 stycznia 2014, 10:43
Posty: 681
Dziś odwiedziłem muzeum w Świebodzinie, (nie jestem ze stowarzyszenia nadodrze i proszę się pode mnie nie podpinać w celu rozgłosu lub promocji ) niestety wandal z Lubrzy nie zostanie ukarany za swój występek ponieważ rzekomo w papierach które otrzymał nabywając działkę nie zostało zaznaczone stanowisko archeologiczne! -KORUPCJA,były milicjant ma wtyki widać ,wszystko rozejdzie się po kościach bo to zaniedbanie urzędnika było !!
ręce opadają :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2017, 17:21 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 19 listopada 2013, 14:43
Posty: 330
Lokalizacja: Neustrelitz
To dobrze wiedzieć, że jak nie ma stanowiska zaznaczonego na mapkach to tak jakby nie istniało. Czy koledzy, którzy walczą w sądach mogą się tym podeprzeć?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Gmina Lubrza- Spycharką w średniowieczny gród!
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2017, 20:03 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 23 września 2015, 19:36
Posty: 17
obawiam się że nie , bo życie ciągle pokazuje że w naszym pięknym kraju są równi i równiejsi oraz stojący ponad prawem . Smutne ale prawdziwe . identyczna sytuacja istnieje od dawien dawna w mojej okolicy gdzie pod inwestycje idą miejsca które stanowią o historii regionu miejscowi pasjonaci pradziejów alarmują że tracimy nasze dziedzictwo kulturowe którym urząd miasta tak się chwali ale niestety kasa ważniejsza , a archeologa nie widziałem nigdy przez 35 lat jak żyję . Nawet obiło coś mi się o uszy że jak im tak bardzo na tym zależy to niech sobie wynajmą prywatną firmę archeologiczną i zbadają tereny o które tak "płaczą" . Ot polska rzeczywistość


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL