Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o Rutusa Solarisa
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 01:30 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Jak w temacie miał być Rutus Militarny a jest Solaris,czy to jest jakaś modyfikacja militarnego czy co,i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! czy nie będzie tego militarnego(troszeczkę sie zdziwiłem bo nie było żadnej informacji o nim,albo ślepy jestem i nie widziałem tego info :) ) :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 01:36 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Zadzwon do producenta, a on prawde Ci powie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 09:43 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Ewentualnie piszcie do JMS-a, jest dealerem Rutusa i na pewno sporo wie na ten temat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pytanie o Rutusa Solarisa
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 11:40 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
... a jest Solaris ...

to pewnie w związku ze zmianą procesora i systemu operacyjnego. Ciekawe co Sun Microsystems na to ( http://www.sun.com/software/solaris/10/ ) :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 11:40 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
witam

zdaje się , że tak.

niestety mało kto widział i miał w ręku - więc też czekam na info

nie ma już Intro, kończy się Ultra - ja już nie nadążam,

jedna dobra rzeczto to , że jak nowy sprzęt wchodzi do produkcji to starsze modele są w niższej cenie :)

tu cena (jedyna pewna informacja) jest dość atrakcyjna - porównując np. do RF+

jak zawsze będzie trochę zamieszania aż Rutus wszystko wyjaśni :)

111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 19:05 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Szybko i na temat żeby "sztabowcy" nie musieli skracać :
- wejście firmy "Talkomp" z ceną na Ace150 rzędu 635 ( tak deklarują ) zmieniło w cięgu jednego popołudnia rynek wykrywaczy w Polsce.Prawem każdej firmy w kapitaliźmie jest reakcja na taką drastyczną zmianę."Intro" - czyli detektor dla początkujących stracił rację bytu. Dlatego zdjąłem go z oferty.
- z tych samych powodów "Ultra" w cenie 880 także nie miała racji bytu. Produkcja zostanie zakończona po wyprzedaży wszystkich modułów elektroniki jakie jeszcze posiadam. Cena w tej chwili jest mam nadzieję atrakcyjna za ten wykrywacz.
- Zmiany na rynku zbiegły się z zakończeniem prac nad nowym wykrywaczem. W czasie pracy stawiałem sobie poprzeczkę o wiele wyżej niż to co opisałem na mojej stronie.[...].Ponieważ jest to wykrywacz uniwersalny nazwa "military" byłaby myląca. Dlatego "Solaris". Co do szczegułów zapraszam na moją stronę.
- projekt "Solarisa" jest na tyle silny i rozbudowany ,że w ciągu jednej nocy i przy pomocy duzego kubka kawy :) jestem w stanie "okroić go " wedle potrzeb i oczekiwań kolegów,i jednocześnie z okrojeniem funkcji skroić cenę zachowując np. topowy zasięg.Dlatego oferta wykrywaczy "słabszych" niż "Solaris" jest na dzień dzisiejszy w pełni otwarta . Chętnie przyjmę wszelkie sugustie w tej dziedzinie tylko PROSZĘ NA PRV.
pozdrawiam .


Zmiany: Bacchus.
[Ogolnie (czytaj wypowiedzi wszystkich kwatermistrzow) beda z powodu nadminnego wykorzystywania forum do celow reklamowych dokladniej analizowane. Informacja - jak najbardziej, reklama - prosze o kontakt z Robim. To tylko tak ogolnie.]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 19:12 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 16:00
Posty: 1613
Witam !
Że siętak nieśmiało zapytam :)
Kiedy i za ile będzie dostępny Rutus Solaris ? i do jakich znanych piszczałek możnaby go przyrównać ?
Pozdrawiam iliczę na odzew.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 19:17 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 27 czerwca 2004, 16:00
Posty: 1613
Ups !
Przepraszam za moje pytanie :(
Przed chwilą odwiedziłem stronkę producenta i już wiem wszystko , co chciałem.
Pozdro !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 20:13 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Dziękuje serdecznie producentowi za wyczerpująca i konkretną odpowiedź. :1


P.S Proponuje zamknąć wątek aby nie bylo nie potrzebnych dyskusji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 21:47 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Czy RUTUS udostepni jakies nieoficjalne zdjecia nowego sprzetu ? Byloby fajnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 lutego 2005, 22:50 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Witam

Do Dario - posty można zmieniać i nie musisz pisać dwóch - zobaczysz zaraz Cię ktoś pouczy :)

zdjęcia będą na stronie producenta - jak pisze wkrótce

dobrze, że rynek działa i są producenci potrafiący się szybko dostosowywać cieszą też atrakcyjniejsze ceny

Po wyjaśnieniach Rutusa można rzeczywiście zamknąć wątek, ale nie znaczy to, że ktoś nie może czegoś sensownego dodać. (ostatnia fala zamykania wątków :) )

pzdr 111

ps
Przy ew. okazji zamykania ten post do wyrzucenia - jak będzie ostatni to sam go wytnę


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 19:40 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 26 listopada 2002, 01:00
Posty: 135
Lokalizacja: Księstwo Warszawskie
po co zamykać ten wątek, "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zaraz powstał by nowy o solarisie
ja jestem pod wrażeniem po przeczytaniu opisu ze strony Rutusa, wreszcie jakiś wykrywacz o zasięgach porównywalnych z Geoskanem, "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! dopracowany tryb dynamiczny , mnogość ustawień, odczytów itp
ciekawią mnie testy w terenie, może Rutus napisze test jak to ujął Geoskan-(w średnio zmineralizowanym gruncie) dla rożnych monet i różnych trybach pracy
pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 20:20 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam !
Ja moich klientów traktuję poważnie. Nie bedzie testów "w średnio zmineralizowanym gruncie ". :jump
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 lutego 2005, 21:42 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): środa, 20 lutego 2002, 01:00
Posty: 120
Rutus tak trzymać :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 lutego 2005, 13:09 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Ciekawostka?
http://www.rutus.com.pl/rys/film.zip


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL