Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: detektor - zasieg 1200m?
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 09:19 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
Witam
W dziale wykrywacze metlai pojawila sie ciekawa aukcja :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48283720
Czy chociaz czesc tego co napisal autor jest prawda ? :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: detektor - zasieg 1200m?
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 12:48 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
W dziale wykrywacze metlai pojawila sie ciekawa aukcja :

Nie po raz pierwszy i nie ostatni:
viewtopic.php?t=3214


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 14:24 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Witam

Śmiejecie się, a ja zakupiłem taki sprzęcik i jestem bardzo zadowolony.

Zasięgi są trochę przesadzone lub jak sądzę nie do końca się jeszcze nauczyłem obsługi. Udało mi się zidentyfikować położenie dwóch skrzyń ma głębokości 10 m. Jedna z monetami, druga niestety ze starymi szatami. Fakt ten, potwierdzili okoliczni mieszkańcy..

Ostatnio udało mi się też zlokalizować zatopiony kościół, muszę jeszcze tylko przejść się do innej wioski, by i tam uzyskać potwierdzenie tego faktu.

Może macie jakieś takie fanty do odszukania, chętnie się nimi zajmę.

111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 17:11 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Z całym szacunkiem - czy kolega wykopał te skrzynie ? I czy nurkował do zatopionego kościoła ?

pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 17:38 
Offline
Kapitan Petersen

Dołączył(a): czwartek, 9 stycznia 2003, 01:00
Posty: 1486
Lokalizacja: Stare Dunajczyska
To jest jeszcze nic. Kolega mojego kolegi posługując się tym sprzętem w Rząsce koło Krakowa wychwycił sygnały odbijane przez złoto zdeponowane w skarbcu Bank of Paragway. Normalnie sygnał przeszedł przez kulę ziemską na wylot, taki ma zasięg.

Rutus jak nie wierzysz, to pomyśl, co robią te wszystkie wiertnie na polach i łąkach. Oni, stary, normalnie tylko UDAJĄ, że szukają gazu i ropy. Tak naprawdę, to oni już dawno posługują się tym sprzętem do szukania skarbów. Kiedyś się podczołgałem do takiej wiertni pod Bochnią, a tam w kanciapie siedział kapitan Petersem i popijał piwo. A w innej widziałem Waldemara Baturę. Powaga. Nie rób se z tego jaj, Rutus ;)

Test


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 18:55 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
No jeśli był tam Waldemar to zmienia postać rzeczy....... :yay


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 19:56 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
hehe a czym się kopie 10m :que chyba nie saperką :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 20:08 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Jakto czym? Stalowym Fiscarsem lub jak jesteś leniwy kupujesz wiertnię i wiercisz.
Na skrzynie z monetami najlepszy jest jednak Fiscars. Wiertnia dobra jest tylko do złotych sztabek, także się zastanów co chcesz kopać.
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 20:27 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
czym sie kopie 10 m to jeszcze nic. Powiedzcie mi czym sie kopie 1,2 km :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 20:41 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Łopatką z dłłłłługim trzonkiem... :jump

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 20:50 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 7 października 2004, 22:38
Posty: 107
Lokalizacja: Poznań
Ciekawe kto to zakopal na 10 metrach?
Baxter


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 22:00 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
Wy tu sobie jaja robicie a to jest uproszczona wersja wynalazku australijskich uczonych, sam widziałem to wiem, co mowie, na allegro sprzęt jest niekompletny, w oryginalnym zestawie za 15 tys. aus $ dostajecie statyw z 3 nogami komplet baterii i tajwański profesjonalny teodolit z prawdziwego PCV, oczywiście ze statywem. Teraz, czemu to jest wersja uproszczona?? Po pierwsze sama się nie obraca na statywie i nie wskazuje kierunku, w jakim mamy jechać kopać przy pomocy migającej diody LED, po drugie antenki ma odkręcane a nie takie super teleskopowe o unikalnej opatentowanej konstrukcji. Jak zapewnia wynalazca i autor projektu, urządzenie jest niesamowicie dokładne, wskazuje kierunek, w jakim jest zakopany przedmiot naszych poszukiwań z dokładnością + - 10 stopni, odległość tez może być obarczona podobnie niewielkim błędem, ale przy tych zasięgach nie ma to większego znaczenia.
Reasumując aukcja na allegro jest niespotykana na skale światową okazja, nie wnikać kupować.
Ps.
Pozdrowienia dla miłośników tych normalnych wykrywaczy z krainy skaczących torbaczy, najwyraźniej one były projektowane przez cudzoziemców.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 22:20 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Powiedz mi czy ten sprzęcik nie reaguje na samochody ,transformatory na słupach, rury itp złom ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 22:25 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
oczywiście że nie, przecież TY programujesz go na ZŁOTO :jump :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 kwietnia 2005, 23:45 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
RUTUS napisał(a):
Witam!
Z całym szacunkiem - czy kolega wykopał te skrzynie ? I czy nurkował do zatopionego kościoła ?

pozdrawiam .


Witam
Widzę, że kolega przyzwyczajony do tradycyjnej wykrywki. więc może opiszę sposób poszukiwania skarbów za pomocą tego urządzenia.

1. wybieram odpowiednie miejsce znane z legend i podań ludowych.
2. właczam urządzenie - a ono działa. coś tam robi ...
3. idą do najstarszych mieszkańców, którzy potwierdzają daną legendę o skrzyniach kościołach i innych skarbach
4. trzy potwierdzenia - i trafienie zaliczone
niestety czasem trzeba przejść się do innej wioski by potwierdzić skarby, bo często sie ludziska w czoło pukają - no ale ja swoje wiem.

dziś potwierdziłem właśnie zatopiony kościół - ponoć jak przyłoży się świńskie ucho to słychać jak biją dzwony

może ma ktoś takie urządzenie wykrywające, a najlepiej dwa to będą poszukiwania stereo.



oczywiście skrzyń i innych skarbów nie odkopuję - pasjonuję się wyłącznie szukaniem

pzdr "niekonwencjonalnych poszukiwaczy" 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL