atulp napisał(a):
ponadto odstajesz (różnisz się) od reszty tutaj. Z tego co pisze Denar to nie zasłużyłeś na wykrywacz (choć mam mieszane :) uczucia co do tego tekstu: "Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył"). Ja tak tylko dla podtrzymania dyskusji :D
Uuuuu... La, la !!! :o
Ale atulp pojechałeś.... No, aż niesmacznie. Powaga. :kolko :no
Już wyłuszczam.
Ciacho "odstaje" jedynie wiedzą na temat monet, niczym innym. Zapamiętaj, bo warto. :)
Co do wykrywaczy, natomiast...
Każdy ma prawo do własnego zdania na ich temat, bez względu na to, czy ma swój własny - czy też nie.
Na takiej "stopie" dyskutuję czasami z Ciacho na temat wykrywaczy.
"Z tego co pisze Denar..."
To już w ogóle bez komentarza zostawię... Mam jedną "żółtą", i styka. :D
Wykrywacz się kupuje, a nie na niego "zasługuje".
Chore to jakieś jest... to zdanie, " Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył." ...
Poza tym, przecinka brakuje, po "wykrywacz". :luv
Reasumując...
Ciacho ma rację, Matejko ma rację, Denar ma reklamkę, a Ty masz Rutusa. :D
Zgadłem?
Następnym razem, kiedy będziesz chciał "podtrzymać dyskusje", wymyśl coś innego.
Taka moja... luźna rada...
Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo