Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 06:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 01:39 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Zauważyłem jakieś nowinki lub nie np. Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250 :que

Ciekawe co to za sprzęt ? z opisu wynika że to raczej do drobnicy monety i tp.
Ale cena jest bardzo atrakcyjna jak na markowy sprzęt. :1 :za


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 10:17 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 12:00
Posty: 138
W Polsce to go chyba jeszcze nie sprzedają. Jednak cena to jakieś 180$ a dolar tani :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 10:30 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
pakiet napisał(a):
W Polsce to go chyba jeszcze nie sprzedają. Jednak cena to jakieś 180$ a dolar tani :)

Sprzedają w Vikingu. ~1000 i ~1300. Zdecydowanie do kolorowej drobnicy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 10:51 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Pan z firmy Talcomp informował na innym forum, że cena oscyluje w granicach: 770 PLN za ACE 150 i 1070 PLN za ACE 250.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 10:58 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
Pan z firmy Talcomp informował na innym forum, że cena oscyluje w granicach: 770 PLN za ACE 150 i 1070 PLN za ACE 250.

ale nie poinformował "plus VAT".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 12:05 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
sylur dostałem od nich mail ceny są brutto , nie przesadzajmy sprzęt na ebay kosztuje odpowiednie 149 i 199 USD nawet jakbyś oclił to i tak wyjdzie ci taniej. Poczekajmy jak ktoś przetestuje ten sprzęt , osiągi 150 na Odkrywcy są ciekawe jak na tą klase cenową.

Tylko te kolory :wq :wq


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 12:49 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
sylur dostałem od nich mail ceny są brutto , nie przesadzajmy sprzęt na ebay kosztuje odpowiednie 149 i 199 USD nawet jakbyś oclił to i tak wyjdzie ci taniej. Poczekajmy jak ktoś przetestuje ten sprzęt , osiągi 150 na Odkrywcy są ciekawe jak na tą klase cenową.

sorry - ale w ten sposób sobie wytłumaczyłem różnicę między cenami talcompu i vikinga bo ~1070 + 22% =~ 1290. Jeżeli jest tak jak piszesz to trzeba kupić w Krakowie i już. jeszcze raz sorry.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 13:20 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Ja sprowadziłem sobie ACE 250 z USA. Wszystkie koszty zamknęły się w 700 PLN. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ze względu na fakt, iż nie miałem możliwości dokładnego sprawdzenia go w terenie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 13:23 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
jano napisał(a):
Ja sprowadziłem sobie ACE 250 z USA. Wszystkie koszty zamknęły się w 700 PLN. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ze względu na fakt, iż nie miałem możliwości dokładnego sprawdzenia go w terenie.


A jak się przedstawia sprawa gwarancji na Twój sprowadzony detektor? Co się stanie jeśli, nie daj Boże, coś w nim nawali?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 13:54 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 23 czerwca 2003, 00:00
Posty: 50
Lokalizacja: Krakow
Witam.

Do Bacchusa: Przepraszam jezeli bedzie to odebrane jako nachalna reklama. "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zawsze uwazalem, ze podstawa zaufania klient - sprzedawca jest uczciwosc a wiec pelna informacja odnosnie sprzetu i roznic w cenach.

Tak wiec pogloski o tym, ze ACE 150 kosztuje 770 , a ACE 250 - 1070 sa prawie prawdziwe :P . Sa to ceny sprzed analizy finansowej na ten rok. Rzeczywiste ceny sa jeszcze nizsze (sporo) mowie o cenach Brutto . W dodatku inne produkty Garretta sa tez sporo tansze (20 - 30 %). Tak wiec jesli ktos chce znac szczegoly to prosze o kontakt na priv. Jesli chodzi o osiagi tych wykrywaczy to sa naprawde przyzwoite, zwlaszcza bardzo do gustu przypadl mi ACE 250 (jest to sprzet bedacy polaczeniem ACE 300 z GTAx 550 tak wiec nie jest to juz ta najnizsza polka o czym bynajmniej nie swiadczy ich cena) . Pozdrawiam, Grzegorz Talar, Talcomp, Krakow.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 13:57 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
Tak wiec pogloski o tym, ze ACE 150 kosztuje 770 , a ACE 250 - 1070 sa prawie prawdziwe :P . Sa to ceny sprzed analizy finansowej na ten rok. Rzeczywiste ceny sa jeszcze nizsze (sporo) mowie o cenach Brutto .

Noooo! Nawet już są ceny po analizie: ace 150 kosztuje 635zl z VAT a ace 250 bedzie kosztowal okolo 900zl z VAT.
Zrobiło się ciekawie, ciekawie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 14:07 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
właśnie sylur miałem skierować cie do forum odkrywcy a tu również ciekawostka.

Cenowo robi się ciekawie , pozostaje jeszcze kwestia osiągów. Może Ktoś przeprowadzi testy??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 14:35 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
A jak się przedstawia sprawa gwarancji na Twój sprowadzony detektor? Co się stanie jeśli, nie daj Boże, coś w nim nawali?

Tak się składa, że kupował go mój brat, który tam mieszka. Przy poważnej awarii musiałbym go tam wysyłać, ale mam nadzieję, że nic się nie stanie. Wchodzi jeszcze w grę naprawa w Polsce. Oczywiście odpłatnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 14:58 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 23 czerwca 2003, 00:00
Posty: 50
Lokalizacja: Krakow
No wiec skoro chcieliscie testow to sa wstepne wyniki dla ACE 150. Testy byly robione w powitrzu (w Krakowie aura nie sprzyja outdoorowi :P) . Wyniki nastepujace:
1. wyglad - zolto czarny - zalezy co kto lubi
2. masa - po prostu rewelacja z cewka eliptyczna z kompletu prawie go nie czuc w rece (1,4kg)
3. zasilanie - mily uklon w kierunku eksploatacji - 4 baterie paluszki
4. ergonomia - moim skromnym zdaniem jest ok, nie ma prawie roznicy wzgledem poprzednich ACE
5. zasiegi - tu sie troche zdiwilem (na razie pomiary w powietrzu, po weckedzie testy w ziemi):
a. moneta polska 2zl - okolo 20-23cm
b. moneta 1 grosz polska - 18cm
c. bagnet z ostrzem 15cm - no i tu znowu zdziwienie bo okolo 40cm....
5. modyfikacje - do detektora pasują wszystkie cewki od GTAx czyli 8,5", 12'5", i 10"x14" powerDD
6. dyskryminacja - niestety tylko "all metal", "jewelry" i "coins", jest wskaznik glebokosci dla monet (ale tylko 2,4,6+")regulacja mocy 1-4.
7. roznice wzgledem poprzednikow..... to nie jest modyfikacja ACE 100, 200 czy 300, to nowy detektor.

Jak na wykrywacz w cenie ponizej 700 pln to mysle, ze calkiem niezle co?
Testy ACE 250 niedlugo.

Pozdrawiam, Grzegorz Talar, Tacomp, Krakow.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 15:29 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 12:00
Posty: 138
W związku z ostatnią obiżką cen mam pytanie - który z tych wykrywaczy kupić: ACE 150, ACE 200 czy ACE 300 czy np. warto dołożyć 100zł na ACE 300. Z tego co widzę na wyświetlaczach to ACE 150 i ACE 300 mają pomiar głębokości. Z drugiej strony nowy ACE 150 ma jakąś nową cewkę (ale nieprzetestowaną) :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL