Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 11:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2005, 13:06 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
z sasilaniem problem jest tylko taki ze 4 paluszki daja niskie napiecie... wieksza cewka nie osiagnie swoich pelnych mozliwosci ale na pewno jest lepiej.
co do kompatybilnosci:
ace250 z cewka powerDD zachowuje poprawnosc pokazywania glebokosci z dokladnoscia dla monet okolo20%, poprawnosc identyfikacji jesli chodzi identyfikacje jest na poziomie cewki oryginalnej z tendencja na "lepsza".
czemu garrett nie podaje cewek GTAX jako cewk do ACe... myasle ze tu chodzi tylko o aspekt finansowy... cewki Garretta sa dosc drogie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: poprawka ceny
PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2005, 13:58 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2005, 19:26
Posty: 141
wg mnie to tzw polityka firmy/producenta roznica w cenie sugerowanej end-user netto (katalogowo) to ok$10, moze o to chodzi :que
:luv
kto zrozumie narod ktory na mapie wlasnego kraju wskazac dokladnie wazniejszych punktow nie potrafi o reszcie swiata nie wspominajac (z malymi wyjatkami);)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2005, 15:35 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
A nie ma w tym temacie jakiejś oficjalnej informacji firmy Garrett? Bo opieranie się na domysłach nie rozwiewa moich wątpliwości. Nie ma z nimi kontaktu? Nie można im zadać takiego pytania?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: zapytanie poszlo
PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2005, 23:53 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2005, 19:26
Posty: 141
jest o tym tutaj http://www.garrett.pl/hobby/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=57

a w formie uzupełnienia sondy CX i GTAx (za wyjatkiem GTAx400) oraz TreasureAce200 i TreasureAce300 do 1999 roku byly te same. Póżniej nastąpiła zmiana złączy i do Cx przestały pasować. GTAx i poprzednie Ace (200 i 300) mogły pracować i pracuja z tymi samymi sondami (cewkami). Odpowiedz Garrett Electronics Inc. nt zgodności sond do nowych Ace150, Ace250 a GTAx/GTP i stanowiska producenta wg linku powyżej.


Ostatnio edytowano wtorek, 1 marca 2005, 19:54 przez twrozyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 lutego 2005, 00:41 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Zatem rzecz została wyjaśniona przez firmę Garrett: cewek GTAx nie można stosować do serii ACE.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL