vonAdamski napisał(a):
Witam!!!
Jam jest prosty człek ale koledzy moim zdaniem bijecie pianę bez potrzeby. Jednak jak to JMS napisał to napięcie przedwiosenne za kilka dni minie gdy nasze Minelaby, Garretty, Tesory, Smętki, Whitesy, Bounty Huntery, Fishery, Bartki, Sapery, MDXXXX, W3P, W4P i inne zaczną piszczeć, mruczeć, śpiewać(minelabki kochane :)), pokazywać wskaznikiem, kwadracikiem(ach te explorery) liczbami, cyferkami ikonkami i co tam sobie jeszcze technicy wymyślili. Fanf.
Z powazaniem godzący vonadamski
i Rutusy :)
przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :666