Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 08:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 10 grudnia 2005, 18:31 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 1 września 2004, 14:18
Posty: 513
Lokalizacja: Pomorze
...co za laseczka wygięta w śniegu :jump :1 :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 15 grudnia 2005, 20:02 
Offline
Wielki Szpitalnik

Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa
A moja wykrywka być umyta i schowana na zimę. Leżeć spokojnie i czekać do wiosna. Ja lubić mieć przyjemność z chodzenia z moja wykrywka. Lubić ciepło i słońce, moja wykrywka też.

pozdrawiam i życzę pogodnej zimy.
tomato


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 15 grudnia 2005, 23:02 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
Tomato nie zapomnieć jej na oliwić!!! Na Podlasiu dziś padało o dziwo deszcz :jump pola rozmarzły i człek poszedł po pługu na pole. Po 10 minutach każdy z gumowców ważył po 12 kg, :1 Ale były i pola mniej gliniaste :) I o dziwo się nakopało, żadnych rewelek ale.. zawsze coś jakieś 27 monetek, 6 guzików, parę plomb, przywieszki itp.
Wykrywka zabezpieczona na maxa kropla się nie dostała, ale mi kalesony przemokły
:jump
Więc nie chować wykrywek jeszcze na ściane :luv
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 grudnia 2005, 18:02 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 9 września 2005, 09:57
Posty: 89
Lokalizacja: Wawa Podlasie
He he.A ja dzis zakupiłem zestaw do zabezpieczenia czyli szeroka tasma samoprzylepna ,kawałek pianki poliuretanowej i dzis wieczorem przy :piwo będe zabezpieczał całość.W weekend sprawdze skuteczność :1 Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL