Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 22:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 20:49 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
jag e med heh


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 20:51 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2002, 01:00
Posty: 1115
Lokalizacja: Toruń - Grudziądz
dzieki zacietemu koledze moglismy sie
przekonac jak dziala opcja zapobiegajaca
niepotrzebnym uniesieniom slownym,

jak to mowia,
nie ma tego zlego.. ;)

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 20:54 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Racja, niech moderator zamknie...

A nawet jeśli nie zamknie, to Ty Parrotman lepiej już tu nie pisz.... :no
Bo jeszcze nie daj Boże spotkasz kogos na wykopkach i nieopatrznie przyznasz się, żeś Parrotman... :bond

Panowie, jak was wkurza to nie czytajcie.....
Na samym dole można zaznaczyć "Przestań śledzić ten temat", i po problemie. Po co te nerwacje?

Pozdrawiam MATEJKO :zdr :zdr :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 22:11 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
niech ktoś zamknie ten temat bo mnie
ten koleś zaczyna wulgaryzm
aa i powiedz mi Pat.. czy jak cię tam wulgaryzm zwą
po wulgaryzm piszesz posty które nic nie wnoszą do tematu ?
Cytuj:
jag e med heh

wulgaryzm, twój post świadczy o twojej
lub jej braku, wulgaryzm inteligencji.
"w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! to ile ty wulgaryzm masz lat ?
Zakonczmy ten temat ! ! !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL