Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 05:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 15:50 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Z tego co zauważyłem to ACE 300 nie jest już sprzedawany przez firmę Garrett. Przynajmniej nie ma go w produktach oferowanych przez tę firmę na www.garrett.com. Podejrzewam, że w zamyśle firmy jest zastąpienie dotychczasowej serii: Ace 100, 200, 300, nowymi 150, 250. Jeszcze dwa miesiące temu, gdy Ace 300 widniał na stronie garrett robiłem jego porównanie z ACE 250. Ten nowy miał więcej funkcji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:13 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Hmmm ciekawe ale ja szukam tyko militarnych rupieci czy się nadają na te rzeczy? :que A może trzeba dokupić większą cewkę a tanie nie są :wq


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:19 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
Topór napisał(a):
Hmmm ciekawe ale ja szukam tyko militarnych rupieci czy się nadają na te rzeczy? :que A może trzeba dokupić większą cewkę a tanie nie są :wq


Nie rozumiem Cię. Piszesz, że szukasz głównie militariówa z opisu widzę, że jesteś posiadaczem HS3 czyli jednego z lepszych sprzętów na MILITARIA. W czym więc problem? Masz po prostu kasę do wydania? :666

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:20 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 12:00
Posty: 138
Niestety na ACE 250 jestem za biedny :( Za to ACE 300 można kupić za 700zł i dlatego pytam bo to dla mnie górna granica a ACE 150 mam za 635 + słuchawki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:33 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Ba HS3 jest dobry, :1 ale zbyt toporny (nie dotyczy to drążka on jest zbyt delikatny przy cewce i często wygina się jak śledź w puszce :n ), ciężki może czas znaleźć coś ciekawszego i tak samo dobrego lub lepszego, ale nie tak drogiego :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:35 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Pytanie do Andariana:
Dlaczego na stronach firmy Garrett nie ma informacji o tym, że do wykrywaczy serii Ace pasują sondy GTAx?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:46 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
Andariana chwilowo nie ma... pozwole sobie o wypowiedz w tym temacie jako wlasciciel Talcomp'u
w katalogach Garrett widnieje zestawienie cewek do poszczegolnych wykrywaczy i cewki do serii GTAx maja takie same numery katalogowe co cewki do ACE300 (200, 150, oraz 250), tak wiec do ace300 mozna stosowac cewki:
power DD 10x14"
12,5" crossfire II
7x10" ProFormance
8,5" crossfire II
4,5" ceossfire II

uwage zwracam na kombinacje z cewka DD ... jest dosc ciekawa i zaskakujaca :)


Ostatnio edytowano środa, 26 stycznia 2005, 16:56 przez lamina, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 16:48 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
jednoczesnie witam serdecznie wszystkich i pozdrawiam.

dziekuje jednoczesnie moderatorowi za zmiane statusu na kwatermistrz... byl szybszy ode mnie i nie zdazylem o to poprosic :). mysle ze tak jest lepiej i nie stronniczo oraz bez podszywania sie pod zadowolonych klientow jak to mialo ostatnimi czasy miejsce.
dziekuje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 17:01 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Witam właściciela Talcomp'u. :)

Rozumiem zainteresowanie ofertą - sam byłem zszokowany, jak przeczytałem o tych cenach. Mimo wszystko jednak proszę o nie traktowanie tego forum jako tablicy ogłoszeniowej - wszystko niech zostanie w ramach zdrowego rozsądku.

Informacje handlowe, konkretne pytania użytkowników, jak też ich odpowiedzi niech pozostaną na gruncie wymiany prywatnej pomiędzy zainteresowanym i Talcompem (np. pw albo e-mail). :cop

PS. To nie ja byłem tak szybki w nadaniu rangi kwatermistrza ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 17:11 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
tak tez to traktuje i informacje cenowe o ace150 i ace250 wyplynely tylko i wylacznie z racji tej dosc interesujacej rozmowy :). nie zamierzam zamieszczac zadnych marketingowych informacji tylko odpowiadac glownie na pytania techniczne i inne niejasnosci :) mysle ze kazdy wie do czegu sluzy PRV albo MAIL i jesli bedzie mial potrzebe skontaktuje sie w nalezyty sposob :)
p.s. milo poznac administratora :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 17:23 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
A czym się różni ace250 od ace300 ? :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 17:30 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
ace 250:
dyskryminacja wybiorcza (tak jak w cerii GTAx i GTi tylko ze dla mniej bo 12 segmentów)
regulacja sily (glebokosci) w 8 zakresach
informacje o znalezisku ma wyswietlaczu (niestety jak we wszystkich wykrywaczach skalibrowane pod monety)
zaprogramowane wstepne programy dyskryminacji
PINPOINTING (tryb podobny do statycznego)
zasilanie 4 paluszki
nowa cewka 6,5x9"
identyfikacja znaleziska 3 tonowa (dzwiekowa)

ace300:
regulacja dyskryminacji pokretlem
regulacja mocy pokretlem
wskaznik LCD bardzo uproszczony i nie podajacy zbyt wiele informacji
tylko tryb dynamiczny
zasilanie 2x 9V

parametry typu zasiegi sa bardzo zblizone i ciezkie do porownania... aczkolwiek sklanialbym sie do ace250 ktory jest w zasadzie bardzo podobny do GTAx400 czy 550


Ostatnio edytowano środa, 26 stycznia 2005, 18:11 przez lamina, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 17:46 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
dodatkowo wracajac do tematu cewek...
w nowym katalogu nie wymienia sie dodatkowych cewek do serii ACE150 i ace250, natomiast prawda jest ze cewki od GTAx pasuja i dzialaja bez zaklucen odpowiednio zwiekszajac parametry detektora.. przetestowane to zostalo przez nas i nie stwierdzilismy zadnych problemow.....
dodac nalezy rowniez ze cewka standardowa w ACE150 i 250 to nie rhino 7x10" tylko proformance 6,5x9" - roznica jest niewielka. z cala odpowiedzialnoscia informuje ze cewki od GTAx pasuja do ACE


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 18:02 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 10 stycznia 2005, 09:28
Posty: 64
Lokalizacja: Podkarpacie
Dziękuję za informację nt. cewek. Takie opcje modyfikacji z pewnością zwiększą możliwości tego wykrywacza.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005, 18:59 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
Prosze bardzo... mam nadzieje ze wyjasnienia byly dosc wyczerpujace...
w przypadku jakichkolwiek pytan zwlaszcza technicznych zarowno ja jak Andarian slozymy pomoca i informacjami.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL