Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 01:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2005, 18:30 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Hans napisał(a):
O ile wiem Proscan naprawia wszystkie sprzedawane w Polsce wykrywki, więc gdzie problem?


Polskich nie (chyba nie) i przynajmniej kiedyś odnosił się do nich sceptycznie - ale zdaje się , że się tu za kogoś wypisuję. (samokrytyka)

Proponuję też przypomnieć i przeczytać " Chat z Proscanem ' - taki wstep do testów?

111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2005, 19:39 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Czy ktoś z forumowiczów zaufa testom wykonanym przeze mnie, kwatermistrza ?

:cry: :cry: :cry:

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2005, 21:09 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Jasne, że zaufa. Wielokrotnie "odznaczałeś się" rzetelnością i fachowością, bardzo wątpie, że ktoś odważyłby oskarżyć cię np. o stronniczośc. Kto jak kto, ale proscan wg mnie jest najodpowiedniejszą osobą do prowadzenia testów (tym samym nie twierdzę, że ktoś inny się do tego nie nadaje).

Pozdrawiam, Marcin. :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 lutego 2005, 18:39 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
jesli chodzi o testy to przypomnialem sobie pewien staaaary link... pewnie wiekszosc z was go zna ale nowi raczej nie :)
jest tam wiekszosc popularnych detektorow niestety sprzed kilku lat ale dalej produkowanych.
jest opisana metodologia testow... strona z reszta powstala z pomoca proscan'a i jest to chyba najwieksze zestawienie testow wykrywaczy opublikowane na polskich stronach www
http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 lutego 2005, 12:36 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Moim zdaniem Proscan jest odpowiednią osobą do przeprowadzenia testów i godną zaufania. :1 Fakt jest taki, że jest kwatermistrzem, choć nie jest dilerem wykrywaczy to niektórzy nieoczytani (nowi) niewiędnący, czym się zajmuje mogą mu niedowierzać. :(
P.S. W lato widziałem jak facet z nerwów rzuca wykrywacz o glebę, bo mu nie wychodzi strojenie a potem płacz i pytanie, kto naprawia wykrywacze, bo ni się sam zepsuł
:jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: testy
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 14:49 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 7 października 2003, 11:34
Posty: 3499
Lokalizacja: Lublin
Jestem za testami ale pod warunkiem , ze np będzie można umieścić tam opinie użytkowników w postaci komentarzy + jakieś piktogramy ( no dobra gwiazdki lub tym podobnie byle by się z Allegro nie kojarzyło) :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL