Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ceny wykrywaczy w niemczech.
PostNapisane: poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:02 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2004, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Elbląg
Witam :pa .Mam pytanie do grona szanownych kolegów, czy wykrywacze są tańsze w Niemczech, czy w Polsce. :nicnie .Jakie są najpopularniejsze marki wykrywaczy na tamtejszym rynku. Interesuje mnie cena ok. 500 zł. :) Z góry dziękuje.
Pozdrawiam. :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:47 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
Nie wiem czy zauważyłeś ale jest to POLSKIE forum... Zadaj to pytanie na tamtejszym...

Pzdrw,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 31 stycznia 2005, 18:25 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Spokojnie. Wydawało mi się, że jest to forum poszukiwaczy, a nie forum polskich poszukiwaczy :que

Co do detektorów to wydaje się, że wszysto zależy od marki. I tyle na temat porównania ceny. Była już mowa tym w innym wątku.

Natomiast w Niemczech nie ma szans na kupienie DOBREGO wykrywacza za 500zł. Czyli ciut ponad 100 EURO.

Jeśli zajrzy się na niemiecki Ebay, to w oczy rzuca sie olbrzymia ilość chińskiego badziewia, przed którym przestrzegam.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 31 stycznia 2005, 21:02 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2003, 17:42
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa
Wszystko co chińskie prócz żarcia, muru, armi z terakoty, prochu i hmmmmm kobitek to badziewie!
Zgadzam się z przedmówcą .
W niemczech ceny są minimalnie niższe bo w polskim ustawodawstwie cały czas pokutuje cło.....
ale róznica jest taka, że nie opłaci się jechać po niego a ajk ktoś Ci przywiezie to możesz mieć kłopoty z egzekucją gwarancji...

Lepiej zgłoś się do Adasia Zdziercy na Radną w Wawie. zaznaczam, że Adaś ostatnio obraził się troche na mnie za tę ksywkę ale przyznaję z ręką na sercu, że najlepiej doradzi a ceny akltualnie są naprawdę OK....


:1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL