https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Potrzebuje pomocy w sprawie wykrywacza https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10013 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Militarysta Franek [ piątek, 28 stycznia 2005, 10:34 ] |
| Tytuł: | Potrzebuje pomocy w sprawie wykrywacza |
Witam Wszystkich!! Potrzebuje waszej pomocy jako profesjonalistów chce zainwestowac w wykrywacz metali ale "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! wtopic :) Mam na to przeznaczone 400zł(wiem niedużo)ale chciałbym sie Was poradzić jaki model mozna nabyć za tą cenę,gdzie i ile dokładnie on kosztuje.Oglądałem na allegro jest tam troszke tego ale jak już wcześniej pisałem jestem na razie zielony w te klocki i nie mam pojecia czy tamte wodele są czegoś warte Błagam pomóżcie :cry: |
|
| Autor: | Kryniooo [ piątek, 28 stycznia 2005, 11:18 ] |
| Tytuł: | |
Klikasz : 1---szukaj---wpisujesz wykrywacz itp. 2----Albo "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! przejzy cały dział detektory , temat był wielokrotni omawiany , "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! znajdziesz odpowiedż 3----W google.pl wpisz Wykrywacz metali lub detektor metali , ewentualnie na stronie głównej masz linki do producentów 4----Jak kcesz się zapytać o właściwości wykrywacza pytaj się posiadacza takowego na prywatna wiadomość lub e-mail Pozdrówka |
|
| Autor: | Jarasek [ piątek, 28 stycznia 2005, 11:20 ] |
| Tytuł: | |
Dobrze byłoby gdybyś na początek przejrzał dział Giełda. Być może trafisz na ofertę, która Cię zainteresuje :) |
|
| Autor: | Militarysta Franek [ piątek, 28 stycznia 2005, 18:09 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za pomoc jesteście wielcy :) Niech wam Bozia w dzieciach wynagrodzi :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|