https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Potrzebuje pomocy w sprawie wykrywacza
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10013
Strona 1 z 1

Autor:  Militarysta Franek [ piątek, 28 stycznia 2005, 10:34 ]
Tytuł:  Potrzebuje pomocy w sprawie wykrywacza

Witam Wszystkich!!
Potrzebuje waszej pomocy jako profesjonalistów chce zainwestowac w wykrywacz metali ale "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! wtopic :) Mam na to przeznaczone 400zł(wiem niedużo)ale chciałbym sie Was poradzić jaki model mozna nabyć za tą cenę,gdzie i ile dokładnie on kosztuje.Oglądałem na allegro jest tam troszke tego ale jak już wcześniej pisałem jestem na razie zielony w te klocki i nie mam pojecia czy tamte wodele są czegoś warte

Błagam pomóżcie :cry:

Autor:  Kryniooo [ piątek, 28 stycznia 2005, 11:18 ]
Tytuł: 

Klikasz :

1---szukaj---wpisujesz wykrywacz itp.

2----Albo "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! przejzy cały dział detektory , temat był wielokrotni omawiany , "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! znajdziesz odpowiedż

3----W google.pl wpisz Wykrywacz metali lub detektor metali , ewentualnie na stronie głównej masz linki do producentów

4----Jak kcesz się zapytać o właściwości wykrywacza pytaj się posiadacza takowego na prywatna wiadomość lub e-mail

Pozdrówka

Autor:  Jarasek [ piątek, 28 stycznia 2005, 11:20 ]
Tytuł: 

Dobrze byłoby gdybyś na początek przejrzał dział Giełda. Być może trafisz na ofertę, która Cię zainteresuje :)

Autor:  Militarysta Franek [ piątek, 28 stycznia 2005, 18:09 ]
Tytuł: 

Dzięki za pomoc jesteście wielcy :) Niech wam Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/