https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| czy jest nowy HS4 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10053 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Topór [ sobota, 29 stycznia 2005, 14:07 ] |
| Tytuł: | czy jest nowy HS4 |
Przypadkiem nie wiecie czy Pan S. producent HS3 wypuścił coś nowego? :que |
|
| Autor: | szaszka [ środa, 2 lutego 2005, 22:05 ] |
| Tytuł: | |
czesc. bylem u niego w niedziele nic nowego jeszcze nie wypuscil zamierzal ale cos tam mu jeszcze nie wychodzi. pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|