https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

czy jest nowy HS4
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10053
Strona 1 z 1

Autor:  Topór [ sobota, 29 stycznia 2005, 14:07 ]
Tytuł:  czy jest nowy HS4

Przypadkiem nie wiecie czy Pan S. producent HS3 wypuścił coś nowego? :que

Autor:  szaszka [ środa, 2 lutego 2005, 22:05 ]
Tytuł: 

czesc. bylem u niego w niedziele nic nowego jeszcze nie wypuscil zamierzal ale cos tam mu jeszcze nie wychodzi. pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/