https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Ceny wykrywaczy w niemczech.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10129
Strona 1 z 1

Autor:  matt-el [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:02 ]
Tytuł:  Ceny wykrywaczy w niemczech.

Witam :pa .Mam pytanie do grona szanownych kolegów, czy wykrywacze są tańsze w Niemczech, czy w Polsce. :nicnie .Jakie są najpopularniejsze marki wykrywaczy na tamtejszym rynku. Interesuje mnie cena ok. 500 zł. :) Z góry dziękuje.
Pozdrawiam. :pa

Autor:  Jarasek [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:47 ]
Tytuł: 

Nie wiem czy zauważyłeś ale jest to POLSKIE forum... Zadaj to pytanie na tamtejszym...

Pzdrw,

Autor:  proscan [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 18:25 ]
Tytuł: 

Spokojnie. Wydawało mi się, że jest to forum poszukiwaczy, a nie forum polskich poszukiwaczy :que

Co do detektorów to wydaje się, że wszysto zależy od marki. I tyle na temat porównania ceny. Była już mowa tym w innym wątku.

Natomiast w Niemczech nie ma szans na kupienie DOBREGO wykrywacza za 500zł. Czyli ciut ponad 100 EURO.

Jeśli zajrzy się na niemiecki Ebay, to w oczy rzuca sie olbrzymia ilość chińskiego badziewia, przed którym przestrzegam.

:pa

proscan

Autor:  Kocio [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 21:02 ]
Tytuł: 

Wszystko co chińskie prócz żarcia, muru, armi z terakoty, prochu i hmmmmm kobitek to badziewie!
Zgadzam się z przedmówcą .
W niemczech ceny są minimalnie niższe bo w polskim ustawodawstwie cały czas pokutuje cło.....
ale róznica jest taka, że nie opłaci się jechać po niego a ajk ktoś Ci przywiezie to możesz mieć kłopoty z egzekucją gwarancji...

Lepiej zgłoś się do Adasia Zdziercy na Radną w Wawie. zaznaczam, że Adaś ostatnio obraził się troche na mnie za tę ksywkę ale przyznaję z ręką na sercu, że najlepiej doradzi a ceny akltualnie są naprawdę OK....


:1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/