https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Ceny wykrywaczy w niemczech. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10129 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | matt-el [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:02 ] |
| Tytuł: | Ceny wykrywaczy w niemczech. |
Witam :pa .Mam pytanie do grona szanownych kolegów, czy wykrywacze są tańsze w Niemczech, czy w Polsce. :nicnie .Jakie są najpopularniejsze marki wykrywaczy na tamtejszym rynku. Interesuje mnie cena ok. 500 zł. :) Z góry dziękuje. Pozdrawiam. :pa |
|
| Autor: | Jarasek [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 17:47 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem czy zauważyłeś ale jest to POLSKIE forum... Zadaj to pytanie na tamtejszym... Pzdrw, |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 18:25 ] |
| Tytuł: | |
Spokojnie. Wydawało mi się, że jest to forum poszukiwaczy, a nie forum polskich poszukiwaczy :que Co do detektorów to wydaje się, że wszysto zależy od marki. I tyle na temat porównania ceny. Była już mowa tym w innym wątku. Natomiast w Niemczech nie ma szans na kupienie DOBREGO wykrywacza za 500zł. Czyli ciut ponad 100 EURO. Jeśli zajrzy się na niemiecki Ebay, to w oczy rzuca sie olbrzymia ilość chińskiego badziewia, przed którym przestrzegam. :pa proscan |
|
| Autor: | Kocio [ poniedziałek, 31 stycznia 2005, 21:02 ] |
| Tytuł: | |
Wszystko co chińskie prócz żarcia, muru, armi z terakoty, prochu i hmmmmm kobitek to badziewie! Zgadzam się z przedmówcą . W niemczech ceny są minimalnie niższe bo w polskim ustawodawstwie cały czas pokutuje cło..... ale róznica jest taka, że nie opłaci się jechać po niego a ajk ktoś Ci przywiezie to możesz mieć kłopoty z egzekucją gwarancji... Lepiej zgłoś się do Adasia Zdziercy na Radną w Wawie. zaznaczam, że Adaś ostatnio obraził się troche na mnie za tę ksywkę ale przyznaję z ręką na sercu, że najlepiej doradzi a ceny akltualnie są naprawdę OK.... :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|