https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Pytanie o Rutusa Solarisa https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10146 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | Wojtek [ wtorek, 1 lutego 2005, 01:30 ] |
| Tytuł: | Pytanie o Rutusa Solarisa |
Jak w temacie miał być Rutus Militarny a jest Solaris,czy to jest jakaś modyfikacja militarnego czy co,i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! czy nie będzie tego militarnego(troszeczkę sie zdziwiłem bo nie było żadnej informacji o nim,albo ślepy jestem i nie widziałem tego info :) ) :que |
|
| Autor: | Bacchus [ wtorek, 1 lutego 2005, 01:36 ] |
| Tytuł: | |
Zadzwon do producenta, a on prawde Ci powie... |
|
| Autor: | Robi [ wtorek, 1 lutego 2005, 09:43 ] |
| Tytuł: | |
Ewentualnie piszcie do JMS-a, jest dealerem Rutusa i na pewno sporo wie na ten temat. |
|
| Autor: | sylur [ wtorek, 1 lutego 2005, 11:40 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie o Rutusa Solarisa |
Cytuj: ... a jest Solaris ...
to pewnie w związku ze zmianą procesora i systemu operacyjnego. Ciekawe co Sun Microsystems na to ( http://www.sun.com/software/solaris/10/ ) :jump |
|
| Autor: | 111 [ wtorek, 1 lutego 2005, 11:40 ] |
| Tytuł: | |
witam zdaje się , że tak. niestety mało kto widział i miał w ręku - więc też czekam na info nie ma już Intro, kończy się Ultra - ja już nie nadążam, jedna dobra rzeczto to , że jak nowy sprzęt wchodzi do produkcji to starsze modele są w niższej cenie :) tu cena (jedyna pewna informacja) jest dość atrakcyjna - porównując np. do RF+ jak zawsze będzie trochę zamieszania aż Rutus wszystko wyjaśni :) 111 |
|
| Autor: | RUTUS [ wtorek, 1 lutego 2005, 19:05 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Szybko i na temat żeby "sztabowcy" nie musieli skracać : - wejście firmy "Talkomp" z ceną na Ace150 rzędu 635 ( tak deklarują ) zmieniło w cięgu jednego popołudnia rynek wykrywaczy w Polsce.Prawem każdej firmy w kapitaliźmie jest reakcja na taką drastyczną zmianę."Intro" - czyli detektor dla początkujących stracił rację bytu. Dlatego zdjąłem go z oferty. - z tych samych powodów "Ultra" w cenie 880 także nie miała racji bytu. Produkcja zostanie zakończona po wyprzedaży wszystkich modułów elektroniki jakie jeszcze posiadam. Cena w tej chwili jest mam nadzieję atrakcyjna za ten wykrywacz. - Zmiany na rynku zbiegły się z zakończeniem prac nad nowym wykrywaczem. W czasie pracy stawiałem sobie poprzeczkę o wiele wyżej niż to co opisałem na mojej stronie.[...].Ponieważ jest to wykrywacz uniwersalny nazwa "military" byłaby myląca. Dlatego "Solaris". Co do szczegułów zapraszam na moją stronę. - projekt "Solarisa" jest na tyle silny i rozbudowany ,że w ciągu jednej nocy i przy pomocy duzego kubka kawy :) jestem w stanie "okroić go " wedle potrzeb i oczekiwań kolegów,i jednocześnie z okrojeniem funkcji skroić cenę zachowując np. topowy zasięg.Dlatego oferta wykrywaczy "słabszych" niż "Solaris" jest na dzień dzisiejszy w pełni otwarta . Chętnie przyjmę wszelkie sugustie w tej dziedzinie tylko PROSZĘ NA PRV. pozdrawiam . Zmiany: Bacchus. [Ogolnie (czytaj wypowiedzi wszystkich kwatermistrzow) beda z powodu nadminnego wykorzystywania forum do celow reklamowych dokladniej analizowane. Informacja - jak najbardziej, reklama - prosze o kontakt z Robim. To tylko tak ogolnie.] |
|
| Autor: | Dario [ wtorek, 1 lutego 2005, 19:12 ] |
| Tytuł: | |
Witam ! Że siętak nieśmiało zapytam :) Kiedy i za ile będzie dostępny Rutus Solaris ? i do jakich znanych piszczałek możnaby go przyrównać ? Pozdrawiam iliczę na odzew. |
|
| Autor: | Dario [ wtorek, 1 lutego 2005, 19:17 ] |
| Tytuł: | |
Ups ! Przepraszam za moje pytanie :( Przed chwilą odwiedziłem stronkę producenta i już wiem wszystko , co chciałem. Pozdro ! |
|
| Autor: | Wojtek [ wtorek, 1 lutego 2005, 20:13 ] |
| Tytuł: | |
Dziękuje serdecznie producentowi za wyczerpująca i konkretną odpowiedź. :1 P.S Proponuje zamknąć wątek aby nie bylo nie potrzebnych dyskusji. |
|
| Autor: | marcinl [ wtorek, 1 lutego 2005, 21:47 ] |
| Tytuł: | |
Czy RUTUS udostepni jakies nieoficjalne zdjecia nowego sprzetu ? Byloby fajnie. |
|
| Autor: | 111 [ wtorek, 1 lutego 2005, 22:50 ] |
| Tytuł: | |
Witam Do Dario - posty można zmieniać i nie musisz pisać dwóch - zobaczysz zaraz Cię ktoś pouczy :) zdjęcia będą na stronie producenta - jak pisze wkrótce dobrze, że rynek działa i są producenci potrafiący się szybko dostosowywać cieszą też atrakcyjniejsze ceny Po wyjaśnieniach Rutusa można rzeczywiście zamknąć wątek, ale nie znaczy to, że ktoś nie może czegoś sensownego dodać. (ostatnia fala zamykania wątków :) ) pzdr 111 ps Przy ew. okazji zamykania ten post do wyrzucenia - jak będzie ostatni to sam go wytnę |
|
| Autor: | lis [ środa, 2 lutego 2005, 19:40 ] |
| Tytuł: | |
po co zamykać ten wątek, "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zaraz powstał by nowy o solarisie ja jestem pod wrażeniem po przeczytaniu opisu ze strony Rutusa, wreszcie jakiś wykrywacz o zasięgach porównywalnych z Geoskanem, "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! dopracowany tryb dynamiczny , mnogość ustawień, odczytów itp ciekawią mnie testy w terenie, może Rutus napisze test jak to ujął Geoskan-(w średnio zmineralizowanym gruncie) dla rożnych monet i różnych trybach pracy pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | RUTUS [ środa, 2 lutego 2005, 20:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam ! Ja moich klientów traktuję poważnie. Nie bedzie testów "w średnio zmineralizowanym gruncie ". :jump pozdrawiam . |
|
| Autor: | borne [ środa, 2 lutego 2005, 21:42 ] |
| Tytuł: | |
Rutus tak trzymać :za |
|
| Autor: | marcinl [ sobota, 5 lutego 2005, 13:09 ] |
| Tytuł: | |
Ciekawostka? http://www.rutus.com.pl/rys/film.zip |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|