|
Witam
Pierwsza zasada w Cyklopie 1 to po kazdej zmianie ustawien potencjometrow wciska sie reset.
A wiec wlanczasz piszczalke ustawiasz glosnosc, czulosc ja mam prawie zawsze na max, prog 4-5 kreska, grunt okolo polowy i dyskryminacja najczesciej uzywam ciut za polowa, odrzuca male kawalki zelaza lub dajac podwojny rwany sygnal, po ustawieniu galek reset i zblizasz sonde do ziemi wskazowka ucieka w lewo wiec znowu reset ale troche wyzej niz prowadzisz cewke na ziemia wskazowka minimalnie wychylona w lewo.
Mocniejsze wychylenie w lewo bez sygnalizacji dzwiekiem to obiekty odrzucone a wychyl w prawo i dzwiek to nie odrzucone.
A teraz do ogrodka i testowac, praktyka czyni cuda:)
Pozdrawiam i powodzenia
Red alf
|