https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| cyklop https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10249 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pr00f [ sobota, 5 lutego 2005, 20:02 ] |
| Tytuł: | cyklop |
Witam Wlasnie doszedl do mnie cyklopik, błąd ortograficzny!!! wyszedlem z nim do swojego ogrodu. Niestety ziemia jest tak zamarznieta ze nawet kilofem nie dalo sie jej ruszyc. Czy macie moze jakies rady wzgledem uzytkowania tego sprzetu? Na ile radzicie ustawiac pokretlo "grunt" dla zwyklej ziemi? W jaki spsob rozpoznac, czy znaleziony przedmiot jest ze zlota, zelaza, czy srebra ? U mnie niezaleznie od pierwiastka wykres przesuwa sie na koniec zoltkego pola. pozdrawiam |
|
| Autor: | past [ sobota, 5 lutego 2005, 21:54 ] |
| Tytuł: | |
mam 3 propozycje 1. przeczytaj instrukcje , jak jej nie masz napisz do Rutusa 2 .uzyj"szukaj" 3. potrenuj w domu na róznych metalach |
|
| Autor: | pr00f [ czwartek, 10 lutego 2005, 09:22 ] |
| Tytuł: | |
Mam pytanko: Kiedy ustawie w moim cyklopie dyskryminacje na poland polowe to w powietrzu caly czas piszczy, gdy skieruje go na jakis metal przestaje i skala wraca na niebieskie tlo. Czy tak powinno byc ? Mam rozumiec, ze jesli nakieruje wykrywacz na zloto z ustawiona duza dyskryminacja, to nie powinien na nie zareagowac ( skala powinna pozostac na zoltym tle ) ? P.S. Przeszukalem cale forum i nie moglem błąd ortograficzny!!! ma być "znaleźć" tego nigdzie :( Miejcie litosci jestem noobie pozdrawiam |
|
| Autor: | past [ czwartek, 10 lutego 2005, 09:57 ] |
| Tytuł: | |
Cyklopa miałem kilka lat temu dlatego moje rady mogą być nieścisłe (napisz na priva do RUTUSA on projektował cyklopa) spróbuj pokręcić czułością tak by była na granicy dźwieku i wyzerować wykrywacz - przycisk przy "wskaźniku) |
|
| Autor: | Red alf [ piątek, 11 lutego 2005, 10:53 ] |
| Tytuł: | |
Witam Pierwsza zasada w Cyklopie 1 to po kazdej zmianie ustawien potencjometrow wciska sie reset. A wiec wlanczasz piszczalke ustawiasz glosnosc, czulosc ja mam prawie zawsze na max, prog 4-5 kreska, grunt okolo polowy i dyskryminacja najczesciej uzywam ciut za polowa, odrzuca male kawalki zelaza lub dajac podwojny rwany sygnal, po ustawieniu galek reset i zblizasz sonde do ziemi wskazowka ucieka w lewo wiec znowu reset ale troche wyzej niz prowadzisz cewke na ziemia wskazowka minimalnie wychylona w lewo. Mocniejsze wychylenie w lewo bez sygnalizacji dzwiekiem to obiekty odrzucone a wychyl w prawo i dzwiek to nie odrzucone. A teraz do ogrodka i testowac, praktyka czyni cuda:) Pozdrawiam i powodzenia Red alf |
|
| Autor: | pr00f [ piątek, 11 lutego 2005, 12:20 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki za pomoc, teraz wszytsko rozumiem. Wyszedlem na testy do ogrodu i znalazlem pierwsze 10 gr :666 Szkoda, ze ziemia jest zmarznieta jeszcze, bo z checia bym posuzkal dalej :P |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|