https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Obstuga PI Nowaka
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10284
Strona 1 z 1

Autor:  hugo [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 10:59 ]
Tytuł:  Obstuga PI Nowaka

Czy posiada moze ktos opis obstugi do detektora pana Nowaka Saper Kolor PI z siedmioma potencjometrami , albo sie ktos orietuje gdzie mozna by czegos takiego poszukac za wzkazowki bylbym bardzo wdzieczny.

Autor:  jms-bytom [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:26 ]
Tytuł: 

Hugo gdzies na forum to opisywalem-poszukaj dobrze w starych postach.
Natomiast z materialami bedzie Ci bardzo ciezko-cokolwiek znalezc.

A z czym masz problem?

Autor:  proscan [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:39 ]
Tytuł: 

Moge wysłać na priv. Poniżej część atystyczna z oryginału.

:pa

proscan

Autor:  proscan [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:40 ]
Tytuł: 

aha. dodam, że polbox znów nie działa, więc kontakt ze mną przez email utrudniony.

:pa

proscan

Autor:  jms-bytom [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:45 ]
Tytuł: 

Piotr ale to chyba twoj rysunek ? Czy oferta producenta:) ??
Poswiece sie i zrobie zdjecie Nowaka ktore ci podesle do opisana.
Pozdrawiam JMS

Autor:  proscan [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 23:27 ]
Tytuł: 

Oryginał made by Nowak.

Zdjęcie wyślij Nowakowi.

:jump



:pa


proscan

Autor:  jms-bytom [ wtorek, 8 lutego 2005, 11:22 ]
Tytuł: 

Ja pier.... ze sie tak wyraze.
Zreszta po panu N. mozna sie bylo spodziewac.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/