https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Obstuga PI Nowaka https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10284 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hugo [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 10:59 ] |
| Tytuł: | Obstuga PI Nowaka |
Czy posiada moze ktos opis obstugi do detektora pana Nowaka Saper Kolor PI z siedmioma potencjometrami , albo sie ktos orietuje gdzie mozna by czegos takiego poszukac za wzkazowki bylbym bardzo wdzieczny. |
|
| Autor: | jms-bytom [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:26 ] |
| Tytuł: | |
Hugo gdzies na forum to opisywalem-poszukaj dobrze w starych postach. Natomiast z materialami bedzie Ci bardzo ciezko-cokolwiek znalezc. A z czym masz problem? |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:39 ] |
| Tytuł: | |
Moge wysłać na priv. Poniżej część atystyczna z oryginału. :pa proscan |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:40 ] |
| Tytuł: | |
aha. dodam, że polbox znów nie działa, więc kontakt ze mną przez email utrudniony. :pa proscan |
|
| Autor: | jms-bytom [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 22:45 ] |
| Tytuł: | |
Piotr ale to chyba twoj rysunek ? Czy oferta producenta:) ?? Poswiece sie i zrobie zdjecie Nowaka ktore ci podesle do opisana. Pozdrawiam JMS |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 7 lutego 2005, 23:27 ] |
| Tytuł: | |
Oryginał made by Nowak. Zdjęcie wyślij Nowakowi. :jump :pa proscan |
|
| Autor: | jms-bytom [ wtorek, 8 lutego 2005, 11:22 ] |
| Tytuł: | |
Ja pier.... ze sie tak wyraze. Zreszta po panu N. mozna sie bylo spodziewac. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|