https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| wykrywacz md 3006 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10305 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | irekn [ wtorek, 8 lutego 2005, 11:38 ] |
| Tytuł: | wykrywacz md 3006 |
Witam warto kupić ten wykrywacz za 250 zł czy lepiej kupić cos lepszego? :cop |
|
| Autor: | 111 [ wtorek, 8 lutego 2005, 12:03 ] |
| Tytuł: | |
Z zasłyszanych i przeczytanych na tym forum opini - nie warto. Kliknij np. na banerek- reklamówkę na dole i zobaczysz , że przyzwoite wykrywki można już w przyzwoitych cenach kupić. Gwarancja, serwis w Polsce. Pozostali polscy producenci też maja stosunkowo niskie ceny za swój sprzęt. Na ebay-u raczej nic w takich cenach nie kupisz, a jeszcze dojdą koszty zakupu. pzdr 111 |
|
| Autor: | warwick [ wtorek, 8 lutego 2005, 12:15 ] |
| Tytuł: | |
Witajcie, zdecydowanie nie warto, lepiej kupić w tej cenie jakiegoś Jabla lub dołożyć i kupić RUTUSA ;) pozdr.Piotr - warwick |
|
| Autor: | irekn [ wtorek, 8 lutego 2005, 13:14 ] |
| Tytuł: | jaki wykrywacz |
dzieki za rade. jaki wykrywacz moge kupic za 500 zł [dobry] :cop |
|
| Autor: | warwick [ wtorek, 8 lutego 2005, 13:40 ] |
| Tytuł: | |
tak jak 111 napisał kliknij na banerek, odwiedź allegro, przejżyj ofertę krajowych producentów itp itd za 500 zł masz już jakieś pole manewru - albo nowy albo prawie nowy (Polski rzecz jasna) pozdr.Piotr - warwick |
|
| Autor: | Topór [ środa, 9 lutego 2005, 09:32 ] |
| Tytuł: | |
Zależy, do czego chcesz do monet i drobnicy czy do reliktów (militaria) UWAGA TO NIE REKLAMA TYLKO POMOC PRZY WYBORZE :cop Z polskich na drobnice to Rrutus First , loctans „NEO3 Na militaria HS3 Ale i jest wiele innych polskich producentów wykrywaczy Również zachodnich np. Garret ACE 150 w przyzwoitej cenie . Poszukaj na forum to na pewno znajdziesz coś dla siebie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|