https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

wykrywacz md 3006
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10305
Strona 1 z 1

Autor:  irekn [ wtorek, 8 lutego 2005, 11:38 ]
Tytuł:  wykrywacz md 3006

Witam warto kupić ten wykrywacz za 250 zł czy lepiej kupić cos lepszego? :cop

Autor:  111 [ wtorek, 8 lutego 2005, 12:03 ]
Tytuł: 

Z zasłyszanych i przeczytanych na tym forum opini - nie warto.

Kliknij np. na banerek- reklamówkę na dole i zobaczysz , że przyzwoite wykrywki można już w przyzwoitych cenach kupić. Gwarancja, serwis w Polsce.
Pozostali polscy producenci też maja stosunkowo niskie ceny za swój sprzęt. Na ebay-u raczej nic w takich cenach nie kupisz, a jeszcze dojdą koszty zakupu.

pzdr 111

Autor:  warwick [ wtorek, 8 lutego 2005, 12:15 ]
Tytuł: 

Witajcie,
zdecydowanie nie warto, lepiej kupić w tej cenie jakiegoś Jabla lub dołożyć i kupić RUTUSA ;)
pozdr.Piotr - warwick

Autor:  irekn [ wtorek, 8 lutego 2005, 13:14 ]
Tytuł:  jaki wykrywacz

dzieki za rade. jaki wykrywacz moge kupic za 500 zł [dobry] :cop

Autor:  warwick [ wtorek, 8 lutego 2005, 13:40 ]
Tytuł: 

tak jak 111 napisał kliknij na banerek, odwiedź allegro, przejżyj ofertę krajowych producentów itp itd
za 500 zł masz już jakieś pole manewru - albo nowy albo prawie nowy (Polski rzecz jasna)
pozdr.Piotr - warwick

Autor:  Topór [ środa, 9 lutego 2005, 09:32 ]
Tytuł: 

Zależy, do czego chcesz do monet i drobnicy czy do reliktów (militaria)
UWAGA TO NIE REKLAMA TYLKO POMOC PRZY WYBORZE :cop
Z polskich na drobnice to Rrutus First , loctans „NEO3
Na militaria HS3
Ale i jest wiele innych polskich producentów wykrywaczy
Również zachodnich np. Garret ACE 150 w przyzwoitej cenie .
Poszukaj na forum to na pewno znajdziesz coś dla siebie

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/