https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Testy Garett 150 i 250 - usuniete?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10337 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Metyss [ środa, 9 lutego 2005, 11:18 ] |
| Tytuł: | Testy Garett 150 i 250 - usuniete?? |
Jako uczestnik tego forum, jak kazdy chyba, interesuje sie sprzętem i każda wiadomość co do jego charakterysttyki i osiągów jest dla mnie ważna (bez względu na marke). Dlaczego nikt nie protestuje przeciwko postom reklamujacym np Smetka czy innych wykrywaczy (czy to juz tradycja a moze reklama) - nie wnikam. Mysle ze jesli nie ma adresu i nazwy firmy to powinnismy dziekowac forumowiczom którzy dzielą sie z nami nowościami. Pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | lamina [ środa, 9 lutego 2005, 11:25 ] |
| Tytuł: | |
Tego typu informacje zamieszczane przez kwatermistrzow na forum sa informacjami komercyjnymi.. (za malo jest jeszcze tego sprzetu zeby takie informacje zamiescil ktos bezstronny) jesli ma Pan pytania prosze kierowac je do mnie lub do Andarian. dziekuje i pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy |
|
| Autor: | Robi [ środa, 9 lutego 2005, 12:58 ] |
| Tytuł: | |
Metyss - po pierwsze, jak dzielą się użytkownicy, to nie ma problemu, po drugie akurat te testy, które zamieścił andarian nie są usunięte - więc się na drugi raz zastanów, zanim coś napiszesz - czytaj dokładnie forum, wątek jest ledwie kilka linijek niżej. Nie szkodzi, że nie ma adresu czy nazwy firmy - po pierwsze w internecie łatwo znaleźć producentów i dystrybutorów, po drugie jeszcze łatwiej znaleźć ich na naszym forum - w tym przypadku już nawet zasugerował lamina do kogo możesz udać się po informacje. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|