https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| jaka cewka do musketeer`a? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10411 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hammerstein-słomek [ sobota, 12 lutego 2005, 16:51 ] |
| Tytuł: | jaka cewka do musketeer`a? |
Po przeczytaniu wielu postów na temat wykrywaczy doszedłem do wniosku, że zakupię minelaba musketeer adventage. Wsztstko super extra ale jaką cewkę do niego? Cewka, która jest mi potrzebna musi ,,widzieć,, przedmioty od monet poprzez guziki i odznaczki do niewielkich militariów. Nie wiem też jak z tą głębokością. Więc zwracam się z prośbą do Was abyście mi doradzili jaką cewkę wybrać do musketeer`a. Z góry dziękuję! Darz dół! Gruss vom Truppenubungsplatz Hammerstein! |
|
| Autor: | Hans [ sobota, 12 lutego 2005, 17:03 ] |
| Tytuł: | |
Standardowa 10 calowa czyli taka jaką daje producent:) Pozdrawiam |
|
| Autor: | sylur [ sobota, 12 lutego 2005, 17:16 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Standardowa 10 calowa czyli taka jaką daje producent:)
Dokładnie tak. Producent wie co robi i standardowe wyposażenie jest dla początkującego z reguły najwłaściwsze. Jest natomiast inny problem - widzę że masz 15 lat. MineLab jest ciężki jak nieszczęście. Jeżeli nie masz dobrych warunków fizycznych to będziesz żałował tego wyboru. |
|
| Autor: | hammerstein-słomek [ sobota, 12 lutego 2005, 17:28 ] |
| Tytuł: | |
sylur-dzięki ci za troskę ale nie musisz się obawiać o moje warunki fizyczne. Chodzę na siłownię no i 5ka z wf-u. Gruss vom Truppenubungsplatz Hammerstein! |
|
| Autor: | berezol [ sobota, 12 lutego 2005, 23:30 ] |
| Tytuł: | |
10 calówka jest w sam raz. Kopałem na niej zarówno moniaki jak i militaria na większej głębokości. W przypadku drobnicy staraj się powoli wymiatać cewką to nic nie zgubisz. |
|
| Autor: | gwene [ niedziela, 13 lutego 2005, 18:23 ] |
| Tytuł: | |
Hans napisał(a): Standardowa 10 calowa czyli taka jaką daje producent:)
Pozdrawiam nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba w wiekszosci przypadkow Minelab Musketeer Advantage jest w "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!! sprzedawany jednak z sanda ts800 8 calowa a nie z 10 pozdrawiam gwene |
|
| Autor: | proscan [ niedziela, 13 lutego 2005, 18:33 ] |
| Tytuł: | |
W Polsce z sondą 10 cali w standardzie. Np. w Kellyco standardowo 8 cali. :pa proscan |
|
| Autor: | Falek [ niedziela, 13 lutego 2005, 19:36 ] |
| Tytuł: | |
Od dwóch lat chodzę z Minelab Musketeer Advantage i mam do niego 8' cewkę. Może i traci się nieznacznie na zasięgu w porównaniu do 10' ale na drobnicę osemka sprawdza się naprawdę całkiem dobrze. Małą cewką z łatwością przemiatasz po skibach na polu i wciśniesz się w każdą dziurę to wg mnie rekompensuje stratę na zasięgu podobie łątwiej przeciskasz się przez zarośla. Niestety coś za coś - więcej się namachasz by pokryć przeszukiwany obszar. "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! nie masz problemu przy namierzaniu celu z czym możesz się spotkać przy 10', może Ci o tym zaświadczyć Karaś on miał w swoim 10' dlatego mam porównanie bo nie raz kopaliśmy razem. Tradycyjnie wybór pozostawiam kupującemu pozdrawiam |
|
| Autor: | karas1979 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 17:49 ] |
| Tytuł: | |
No nawkurzalem sie troche z 10" cewka, szczegolnie gdy to bylo cos naprawde drobnego i gleboko. Czesto wykopalem w glinie dolek na 40 cm gleboki a okazywalo sie, ze fant jest z boku. Ale w zyciu nie ma nic za darmo. Albo 8" - troszke mniejszy zasieg a lepsza lokalizacja, albo 10 " wiekszy zasieg, ale tez dolek musisz wykopac wiekszy. Pozdrawiam. karas1979 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|