https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

CZy opłaca się
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10491
Strona 1 z 1

Autor:  zioM1 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 21:52 ]
Tytuł:  CZy opłaca się

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42330521.Czy opłaca się kupić to za tyle

Autor:  zioM1 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:04 ]
Tytuł: 

??

Autor:  Jaro5 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:08 ]
Tytuł: 

A co to było ???
Pytam ponieważ wyświetla się "Przepraszamy, aukcja została przeniesiona" ;)

Autor:  Partyzant [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:12 ]
Tytuł: 

"Przepraszamy aukcja nie została znaleziona" ;) :jump
ZioM i nie pisz jeden post pod drugim, jak ktoś odpowie to odpowie a jak nie to nie :)
Pozdrawiam

Autor:  sylur [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 23:29 ]
Tytuł: 

Cytuj:
"Przepraszamy aukcja nie została znaleziona" ;)


Fuszerka przy wklejaniu:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42330521

Cytuj:
ZioM i nie pisz jeden post pod drugim, jak ktoś odpowie to odpowie a jak nie to nie :)

Nic dodać, nic ująć.

Autor:  jms-bytom [ wtorek, 15 lutego 2005, 01:01 ]
Tytuł: 

Ziom -o Dukatach napisalem tu sporo..

Ogolnie-jesli nauczysz sie go prawidlowo obslugiwac-nie bedzie to zly detektor.Sporo z nim chodzilem i sporo trafilem.
Zwlaszcza za te pieniadze ...bo o ile pojdzie w gore ponad 250 to juz sie nie oplaci
Ja osobiscie nie majac nic innego i bez perspektyw na cos lepszego- błąd ortograficzny!!! go na poczatek.

Tu informuje-nie handluje Dukatami-zeby znow ktos nie mowil..:)

Autor:  zioM1 [ wtorek, 15 lutego 2005, 20:41 ]
Tytuł: 

Sorry za błąd i dzięki za odpowiedzi




pozdrawiam zioM

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/