https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| CZy opłaca się https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10491 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zioM1 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 21:52 ] |
| Tytuł: | CZy opłaca się |
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42330521.Czy opłaca się kupić to za tyle |
|
| Autor: | zioM1 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:04 ] |
| Tytuł: | |
?? |
|
| Autor: | Jaro5 [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:08 ] |
| Tytuł: | |
A co to było ??? Pytam ponieważ wyświetla się "Przepraszamy, aukcja została przeniesiona" ;) |
|
| Autor: | Partyzant [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:12 ] |
| Tytuł: | |
"Przepraszamy aukcja nie została znaleziona" ;) :jump ZioM i nie pisz jeden post pod drugim, jak ktoś odpowie to odpowie a jak nie to nie :) Pozdrawiam |
|
| Autor: | sylur [ poniedziałek, 14 lutego 2005, 23:29 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: "Przepraszamy aukcja nie została znaleziona" ;) Fuszerka przy wklejaniu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42330521 Cytuj: ZioM i nie pisz jeden post pod drugim, jak ktoś odpowie to odpowie a jak nie to nie :)
Nic dodać, nic ująć. |
|
| Autor: | jms-bytom [ wtorek, 15 lutego 2005, 01:01 ] |
| Tytuł: | |
Ziom -o Dukatach napisalem tu sporo.. Ogolnie-jesli nauczysz sie go prawidlowo obslugiwac-nie bedzie to zly detektor.Sporo z nim chodzilem i sporo trafilem. Zwlaszcza za te pieniadze ...bo o ile pojdzie w gore ponad 250 to juz sie nie oplaci Ja osobiscie nie majac nic innego i bez perspektyw na cos lepszego- błąd ortograficzny!!! go na poczatek. Tu informuje-nie handluje Dukatami-zeby znow ktos nie mowil..:) |
|
| Autor: | zioM1 [ wtorek, 15 lutego 2005, 20:41 ] |
| Tytuł: | |
Sorry za błąd i dzięki za odpowiedzi pozdrawiam zioM |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|