https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Detector
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10564
Strona 1 z 1

Autor:  Agr3sive [ czwartek, 17 lutego 2005, 20:23 ]
Tytuł:  Detector

jaki jest najlepszy detector na duze fanty i male
jesli ktos moze mi podpowiedziec to bardzo bym prosil
nie wazne jaka cena

Autor:  zioM1 [ czwartek, 17 lutego 2005, 20:48 ]
Tytuł: 

Smętek

Autor:  Agr3sive [ czwartek, 17 lutego 2005, 22:28 ]
Tytuł:  Dzieki za rade

:

Autor:  Grzechutor [ niedziela, 20 lutego 2005, 22:26 ]
Tytuł: 

Na monetki musi być tryb dynamiczny. Smętek tego nie ma.
Maksymalne zasięgi można mieć jednak z wykrywaczami statycznymi ( dobrej jakości !!!). Te jednak są w niewielu modelach.
Kwestią też może być rozmiar największej produkowanej do modelu cewki.
Dwa modele przychodzą mi do głowy - White's Pro XL i Garrett GTI 2500
Pozdrawiam,
Grzechutor

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/