https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Detector https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10564 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Agr3sive [ czwartek, 17 lutego 2005, 20:23 ] |
| Tytuł: | Detector |
jaki jest najlepszy detector na duze fanty i male jesli ktos moze mi podpowiedziec to bardzo bym prosil nie wazne jaka cena |
|
| Autor: | zioM1 [ czwartek, 17 lutego 2005, 20:48 ] |
| Tytuł: | |
Smętek |
|
| Autor: | Agr3sive [ czwartek, 17 lutego 2005, 22:28 ] |
| Tytuł: | Dzieki za rade |
: |
|
| Autor: | Grzechutor [ niedziela, 20 lutego 2005, 22:26 ] |
| Tytuł: | |
Na monetki musi być tryb dynamiczny. Smętek tego nie ma. Maksymalne zasięgi można mieć jednak z wykrywaczami statycznymi ( dobrej jakości !!!). Te jednak są w niewielu modelach. Kwestią też może być rozmiar największej produkowanej do modelu cewki. Dwa modele przychodzą mi do głowy - White's Pro XL i Garrett GTI 2500 Pozdrawiam, Grzechutor |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|