https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| DUKAT https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10642 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zioM1 [ niedziela, 20 lutego 2005, 15:07 ] |
| Tytuł: | DUKAT |
Czy Dukat jest dobry dla początkujących ?? |
|
| Autor: | Łukasz [ wtorek, 22 lutego 2005, 16:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Moim zdaniem jak najbardziej. Mój brat jako pierwszy sprzęt kupił sobie Pioniera (troszkę prostszy niż Dukat) i jest bardzo zadowolony! |
|
| Autor: | zioM1 [ środa, 23 lutego 2005, 12:59 ] |
| Tytuł: | |
i co znalazł coś ciekawego ? |
|
| Autor: | Łukasz [ środa, 23 lutego 2005, 16:22 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Kopało się troszkę. Raz bywało gorzej, raz lepiej. Z takich ciekawszych fantów chyba nic. ;) |
|
| Autor: | zioM1 [ środa, 23 lutego 2005, 22:02 ] |
| Tytuł: | |
ale najwazniejsze ze szuka |
|
| Autor: | Łukasz [ środa, 23 lutego 2005, 22:51 ] |
| Tytuł: | |
:) Zgadza się, najważniejsze, że szuka. Dodam, że ma dopiero nieco powyżej 12 lat, niedawno skupił się na zbieraniu łusek karabinowych i dzielnie uczestniczy w dyskusjach na forum. Tak trzymaj bracie! :) A wracając do Dukata. To bardzo sympatyczny sprzęt. Konstrukcja lekka, ale dość wytrzymała. Bardzo prosty w obsłudze, szybko się z nim "zaprzyjaźnisz". Co do zasięgu nie mam mu nic do zarzucenia. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|