https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

DUKAT
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10642
Strona 1 z 1

Autor:  zioM1 [ niedziela, 20 lutego 2005, 15:07 ]
Tytuł:  DUKAT

Czy Dukat jest dobry dla początkujących ??

Autor:  Łukasz [ wtorek, 22 lutego 2005, 16:23 ]
Tytuł: 

Witam! Moim zdaniem jak najbardziej. Mój brat jako pierwszy sprzęt kupił sobie Pioniera (troszkę prostszy niż Dukat) i jest bardzo zadowolony!

Autor:  zioM1 [ środa, 23 lutego 2005, 12:59 ]
Tytuł: 

i co znalazł coś ciekawego ?

Autor:  Łukasz [ środa, 23 lutego 2005, 16:22 ]
Tytuł: 

Witam! Kopało się troszkę. Raz bywało gorzej, raz lepiej. Z takich ciekawszych fantów chyba nic. ;)

Autor:  zioM1 [ środa, 23 lutego 2005, 22:02 ]
Tytuł: 

ale najwazniejsze ze szuka

Autor:  Łukasz [ środa, 23 lutego 2005, 22:51 ]
Tytuł: 

:) Zgadza się, najważniejsze, że szuka. Dodam, że ma dopiero nieco powyżej 12 lat, niedawno skupił się na zbieraniu łusek karabinowych i dzielnie uczestniczy w dyskusjach na forum. Tak trzymaj bracie! :) A wracając do Dukata. To bardzo sympatyczny sprzęt. Konstrukcja lekka, ale dość wytrzymała. Bardzo prosty w obsłudze, szybko się z nim "zaprzyjaźnisz". Co do zasięgu nie mam mu nic do zarzucenia.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/