Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spotkanie na Bytomskiej gieldzie staroci sobota g 13.00
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:46 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Zapraszam wszystkich zainteresowanych nowymi modelami detektorow na spotkanie gdzie bedzie mozna poprobowac...
kilka modeli.
Jaik zwykle u mnie na stoisku-godz 13.00 -wtedy jest juz luzniej na gieldzie.
Oczywiscie jesli komus nie pasuje-to jestem dostepny od ok 7,30

ps.Ten post bardziej nadaje sie do dzialu gielda-lecz niestety -kwatermistrze nie moga tam pisac.


Ostatnio edytowano piątek, 4 marca 2005, 00:16 przez jms-bytom, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:48 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
gliwice będą :) do zobaczenia

pozdrawiam FDJ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:53 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5177
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Jesli mi rogatek nie zasypie to Bielsko tez zagladnie i na gielde i na wykrywek degustowanie :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:55 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
ja jade z krakowa... w bytomiu chce byc na 7-7:15... jesli ktos chce to mam 2 miejsca wolne w aucie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:55 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 27 marca 2004, 00:38
Posty: 109
Lokalizacja: lubuski oddział SC
witam
chetnie bym dojechał.....niestety odległośc jest "nie na moją kieszeń"......może w przyszłości zaplanujesz taką impreze bliżej zachodniej i północno-zachodniej polski :)
czy na tej prezentacji znajdą sie także wykrywki XP?
pozdrawiam


Ostatnio edytowano piątek, 4 marca 2005, 00:58 przez wirnik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:55 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 20 września 2002, 00:00
Posty: 125
Lokalizacja: Loslau
witam
fajnie fajnie postaram sie wpaśc ale nic nie obiecuje
pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:56 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2002, 00:00
Posty: 272
Lokalizacja: EU
Witam
Chętnie bym podskoczył zobaczyć jakie tam sprzęcicho wystawiasz
ale dlaczego jest to tak daleko błąd ortograficzny!!!
mam nadzieje że jakiś ci zostanie to na majowy zlot bym odebrł już od ciebie ,
pozdrawiam
johnny40


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 marca 2005, 23:58 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 17 stycznia 2005, 10:47
Posty: 865
Lokalizacja: Kraków/Toruń
Ja podskocze.... wreszcie poznam kilka osbob osobiscie :D
:jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 00:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Szkoda że mnie nie będzie chętnie zobaczył bym nowy sprzecior,po za tym miło by zobaczyć starą ekipe :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 00:18 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Chetnie bym sie przejechal ,zwlasza ze wybieram sie na ta gielde od dluzszego czasu ale akurat chory jestem strasznie i umarl bym w drodze ;). Nastepnym razem.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 13:11 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
no ja wracając z imprezy będę
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 15:43 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 23 października 2003, 16:24
Posty: 118
Lokalizacja: Gliwice, Londek:)
Chętnie bym wpadł ale jakaś grypa czy inne paskudztwo się przyplątało :(

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 15:54 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
Chętni z Gliwic !!! wyjazd ok10.00 - mam jeszcze 3 miejsca w samochodzie.

FDJ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 marca 2005, 16:39 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Gliwiczanie w zasadzie mogą wpaść do mnie i pooglądać nowe ACE, GTI, DFX, Explorera II, ale sam też wpadne na giełdę do JMS-a.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL