https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co sądzicie o wykrywkach takich jak DUKAT i PIONER https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10838 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zioM1 [ niedziela, 27 lutego 2005, 22:09 ] |
| Tytuł: | Co sądzicie o wykrywkach takich jak DUKAT i PIONER |
z góry thx |
|
| Autor: | Partyzant [ niedziela, 27 lutego 2005, 22:51 ] |
| Tytuł: | |
witam po 1 to nie ten dział ! po 2 to (aut. słownik - korzystać przez rz!) z opcji "SZUKAJ" - to cię nie ugryzie ! a po 3 Kto szuka ten nie błądzi ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|