https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co sądzicie o wykrywkach takich jak DUKAT i PIONER
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10838
Strona 1 z 1

Autor:  zioM1 [ niedziela, 27 lutego 2005, 22:09 ]
Tytuł:  Co sądzicie o wykrywkach takich jak DUKAT i PIONER

z góry thx

Autor:  Partyzant [ niedziela, 27 lutego 2005, 22:51 ]
Tytuł: 

witam
po 1 to nie ten dział !
po 2 to (aut. słownik - korzystać przez rz!) z opcji "SZUKAJ" - to cię nie ugryzie !
a po 3 Kto szuka ten nie błądzi ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/