https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Poradzcie jaki kupic wykrywacz!mam 1200zł,prosze o pomoc.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10871
Strona 1 z 1

Autor:  geogre [ poniedziałek, 28 lutego 2005, 21:40 ]
Tytuł:  Poradzcie jaki kupic wykrywacz!mam 1200zł,prosze o pomoc.

Witam wszystkich.Szukam wykrywacza do 1200zł.Bede szukał głownie w lasach i piasku.Beda to raczej małe przedmioty ;) .No ale jak znajde cos wiekszego pewnie sie nie obraże.Ale teraz poważnie.Prosze o porady co kupic???o kontakt prosze najlepiej na gg 661684.Moge takze kupic cos używanego w dobrym i sprawnym stanie.Pomóżcieee!!Dziekuje i pozdrawiam.

Autor:  genios [ poniedziałek, 28 lutego 2005, 22:09 ]
Tytuł: 

Proponuje przenieść ten post do stosownego dzialu . :)

Autor:  beyo [ wtorek, 1 marca 2005, 20:27 ]
Tytuł: 

Na Allegro akurat jest kilka ciekawych Whitesów i Garretów w cenie, która powinna być dla Ciebie satysfakcjonująca i oczywiście o dobrych parametrach.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/