https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Spotkanie na Bytomskiej gieldzie staroci sobota g 13.00 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10948 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jms-bytom [ czwartek, 3 marca 2005, 23:46 ] |
| Tytuł: | Spotkanie na Bytomskiej gieldzie staroci sobota g 13.00 |
Zapraszam wszystkich zainteresowanych nowymi modelami detektorow na spotkanie gdzie bedzie mozna poprobowac... kilka modeli. Jaik zwykle u mnie na stoisku-godz 13.00 -wtedy jest juz luzniej na gieldzie. Oczywiscie jesli komus nie pasuje-to jestem dostepny od ok 7,30 ps.Ten post bardziej nadaje sie do dzialu gielda-lecz niestety -kwatermistrze nie moga tam pisac. |
|
| Autor: | Jacek [ czwartek, 3 marca 2005, 23:48 ] |
| Tytuł: | |
gliwice będą :) do zobaczenia pozdrawiam FDJ |
|
| Autor: | Argo [ czwartek, 3 marca 2005, 23:53 ] |
| Tytuł: | |
Jesli mi rogatek nie zasypie to Bielsko tez zagladnie i na gielde i na wykrywek degustowanie :jump |
|
| Autor: | lamina [ czwartek, 3 marca 2005, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
ja jade z krakowa... w bytomiu chce byc na 7-7:15... jesli ktos chce to mam 2 miejsca wolne w aucie. |
|
| Autor: | wirnik [ czwartek, 3 marca 2005, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
witam chetnie bym dojechał.....niestety odległośc jest "nie na moją kieszeń"......może w przyszłości zaplanujesz taką impreze bliżej zachodniej i północno-zachodniej polski :) czy na tej prezentacji znajdą sie także wykrywki XP? pozdrawiam |
|
| Autor: | kkku [ czwartek, 3 marca 2005, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
witam fajnie fajnie postaram sie wpaśc ale nic nie obiecuje pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | johnny40 [ czwartek, 3 marca 2005, 23:56 ] |
| Tytuł: | |
Witam Chętnie bym podskoczył zobaczyć jakie tam sprzęcicho wystawiasz ale dlaczego jest to tak daleko błąd ortograficzny!!! mam nadzieje że jakiś ci zostanie to na majowy zlot bym odebrł już od ciebie , pozdrawiam johnny40 |
|
| Autor: | Le.I.G.18 & Inez [ czwartek, 3 marca 2005, 23:58 ] |
| Tytuł: | |
Ja podskocze.... wreszcie poznam kilka osbob osobiscie :D :jump |
|
| Autor: | Wojtek [ piątek, 4 marca 2005, 00:08 ] |
| Tytuł: | |
Szkoda że mnie nie będzie chętnie zobaczył bym nowy sprzecior,po za tym miło by zobaczyć starą ekipe :) |
|
| Autor: | Szary Wilk [ piątek, 4 marca 2005, 00:18 ] |
| Tytuł: | |
Chetnie bym sie przejechal ,zwlasza ze wybieram sie na ta gielde od dluzszego czasu ale akurat chory jestem strasznie i umarl bym w drodze ;). Nastepnym razem. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Partyzant [ piątek, 4 marca 2005, 13:11 ] |
| Tytuł: | |
no ja wracając z imprezy będę pozdrawiam |
|
| Autor: | arek [ piątek, 4 marca 2005, 15:43 ] |
| Tytuł: | |
Chętnie bym wpadł ale jakaś grypa czy inne paskudztwo się przyplątało :( pozdrawiam |
|
| Autor: | Jacek [ piątek, 4 marca 2005, 15:54 ] |
| Tytuł: | |
Chętni z Gliwic !!! wyjazd ok10.00 - mam jeszcze 3 miejsca w samochodzie. FDJ |
|
| Autor: | proscan [ piątek, 4 marca 2005, 16:39 ] |
| Tytuł: | |
Gliwiczanie w zasadzie mogą wpaść do mnie i pooglądać nowe ACE, GTI, DFX, Explorera II, ale sam też wpadne na giełdę do JMS-a. :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|