https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Spotkanie na Bytomskiej gieldzie staroci sobota g 13.00
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=10948
Strona 1 z 1

Autor:  jms-bytom [ czwartek, 3 marca 2005, 23:46 ]
Tytuł:  Spotkanie na Bytomskiej gieldzie staroci sobota g 13.00

Zapraszam wszystkich zainteresowanych nowymi modelami detektorow na spotkanie gdzie bedzie mozna poprobowac...
kilka modeli.
Jaik zwykle u mnie na stoisku-godz 13.00 -wtedy jest juz luzniej na gieldzie.
Oczywiscie jesli komus nie pasuje-to jestem dostepny od ok 7,30

ps.Ten post bardziej nadaje sie do dzialu gielda-lecz niestety -kwatermistrze nie moga tam pisac.

Autor:  Jacek [ czwartek, 3 marca 2005, 23:48 ]
Tytuł: 

gliwice będą :) do zobaczenia

pozdrawiam FDJ

Autor:  Argo [ czwartek, 3 marca 2005, 23:53 ]
Tytuł: 

Jesli mi rogatek nie zasypie to Bielsko tez zagladnie i na gielde i na wykrywek degustowanie :jump

Autor:  lamina [ czwartek, 3 marca 2005, 23:55 ]
Tytuł: 

ja jade z krakowa... w bytomiu chce byc na 7-7:15... jesli ktos chce to mam 2 miejsca wolne w aucie.

Autor:  wirnik [ czwartek, 3 marca 2005, 23:55 ]
Tytuł: 

witam
chetnie bym dojechał.....niestety odległośc jest "nie na moją kieszeń"......może w przyszłości zaplanujesz taką impreze bliżej zachodniej i północno-zachodniej polski :)
czy na tej prezentacji znajdą sie także wykrywki XP?
pozdrawiam

Autor:  kkku [ czwartek, 3 marca 2005, 23:55 ]
Tytuł: 

witam
fajnie fajnie postaram sie wpaśc ale nic nie obiecuje
pozdrawiam :1

Autor:  johnny40 [ czwartek, 3 marca 2005, 23:56 ]
Tytuł: 

Witam
Chętnie bym podskoczył zobaczyć jakie tam sprzęcicho wystawiasz
ale dlaczego jest to tak daleko błąd ortograficzny!!!
mam nadzieje że jakiś ci zostanie to na majowy zlot bym odebrł już od ciebie ,
pozdrawiam
johnny40

Autor:  Le.I.G.18 & Inez [ czwartek, 3 marca 2005, 23:58 ]
Tytuł: 

Ja podskocze.... wreszcie poznam kilka osbob osobiscie :D
:jump

Autor:  Wojtek [ piątek, 4 marca 2005, 00:08 ]
Tytuł: 

Szkoda że mnie nie będzie chętnie zobaczył bym nowy sprzecior,po za tym miło by zobaczyć starą ekipe :)

Autor:  Szary Wilk [ piątek, 4 marca 2005, 00:18 ]
Tytuł: 

Chetnie bym sie przejechal ,zwlasza ze wybieram sie na ta gielde od dluzszego czasu ale akurat chory jestem strasznie i umarl bym w drodze ;). Nastepnym razem.
Pozdrawiam

Autor:  Partyzant [ piątek, 4 marca 2005, 13:11 ]
Tytuł: 

no ja wracając z imprezy będę
pozdrawiam

Autor:  arek [ piątek, 4 marca 2005, 15:43 ]
Tytuł: 

Chętnie bym wpadł ale jakaś grypa czy inne paskudztwo się przyplątało :(

pozdrawiam

Autor:  Jacek [ piątek, 4 marca 2005, 15:54 ]
Tytuł: 

Chętni z Gliwic !!! wyjazd ok10.00 - mam jeszcze 3 miejsca w samochodzie.

FDJ

Autor:  proscan [ piątek, 4 marca 2005, 16:39 ]
Tytuł: 

Gliwiczanie w zasadzie mogą wpaść do mnie i pooglądać nowe ACE, GTI, DFX, Explorera II, ale sam też wpadne na giełdę do JMS-a.

:pa

proscan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/