Bacchus napisał(a):
Jasne... Od dzisiaj tez bede testowal wszystkie wykrywacze na antarktydzie...
Stwierdzam, patrzac na niektore posty, ze najwyrazniej dobra kryptoreklama musi byc wyjatkowo ciezka w realizacji. Moze w takim razie zrobimy konkurs na najbardziej delikatna i inteligentna kryptoreklame?*
Bacchus
------------------------------------------------------
To ironia. Tylko gwoli jasnosci ;)
Witam
Nie popadajmy w skrajności - większość z forumowiczów ma trochę rozsądku i właściwie oceni takie wypowiedzi.
A na konkurs proponuję wątek
viewtopic.php?t=11116&highlight=
Niby zwykłe wyjaśnienie sprawy ale:
1. tytuł mocny, jak dobre hasło reklamowe - przyciaga i od razu wielu w ten watek zagląda
2. osoba zakładająca wątek - to nie byle kto, jak znana postać w reklamie, warto więc poczytać , prawdopodobieństwo czytania bzdur małe
3. ładne i klarowne odpowiedzi ze strony firmy, można się dowiedzieć, jakie są super warunki gwarancji itp. p.r. górą
4. jacy to są wszyscy mili dla moderatora - szanują regulamin, unikaja pisania pseudoreklamowych tekstów itp.
Po prostu jest to spisek !!!
Wiadomo zatem, kto będzie naprawiał te detektory , gdy skończy im sie gwarancja, pod jaki adres będą odsyłani klienci z zapytaniem o naprawy !
Firma też ładnie wypadła, a ile razy padła nazwa :)
Ja za przedłużenie życia ww wątku, oczekuję małego, malutkiego rabaciku :) od wyżej posądzonych.
ps. proszę przeczytać pierwsz zdanie. szczególnie " Poszukiwacze Intryg" - parafrazując : "dajcie mi wątek - a znajdę w nim kryptoreklamę"
pzdr 111