Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: CZy polecilibyście mi wykrywacz Bounty Hunter??
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 23:37 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 20 lutego 2005, 14:14
Posty: 18
CZy polecilibyście mi wykrywacz Bounty Hunter Tracker IV Znalazłem go na tej stronce ?http://www.viking.waw.pl/bounty.htm#bounty02?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 00:12 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
witam
jesteś nowy więc nie będę zbyt "brutalny" :666
kto szuka ten nie błądzi
i polecam funkcję szukaj


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 10:56 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
Ja Ci szczerze odradzam Trackera IV, totalny szajs choć znalazłem na nim parę drobiazgów, ale tylko drobiazgów.Cienkie osiągi oraz zbyt delikatnie wykonany. Na plaży możeby się sprawdził. Już lepiej kupić rutusika. Tańszy i naprawdę lepszy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 11:38 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Zylu1,

1. Proponuję usunąć linka do sklepu gdyż jest to reklama, niedopuszczalna na forum.

2. Posłuchaj rady Partyzanta: na tym forum i na forum Odkrywcy.

3. Nie słuchaj rady Berezola - zbyt emocjonalna. Poza tym podaje nieprawdziwe informacje. Żaden z wykrywaczy Rutus nie jest tańszy od Trackera. Jego głos taktuj jako opinie jedną z wielu. Zapoznaj sie z conajmniej 10-cioma opiniami na forach.

4. Napisz czego chcesz szukać. Trudno cokolwiek polecać nie znając Twoich potrzeb ani możliwości.

5. Nie odpisuj na ten post dopóki nie wypełnisz punktów 1, 2 i 3 (końcówka).

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 12:11 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
Moja rada jest jak najbardziej szczera. Tracker IV jest naprawdę do bani, chodziłem z nim na początku więc znam ten sprzęcik na wylot. Przy deszczowych dniach możesz zapomnieć o poszukiwaniach. Na początku jak kupisz nówkę to nawet ładnie działa, ale jak troszkę wyrobi się kabel przy cewce zaczyna przepuszczać wodę i wzbudza sie od wilgoci. Podobnież wzbudza się gdy przy poszukiwaniach stukniesz cewką o pień drzewa czy jakąś inną masywniejszą roślinę. Do tego ten kijowy zasięg... Naprawdę odradzam. A jeżeli chodzi o rutusika to miałem na myśli urzuwanego. Osobiście gdybym miał wybierać na pewno nie zainwestowałbym drugi raz w trackera. Powtarzam że piszę to szczerze i bez żadniej ściemy. Zanim wybierzesz sprzę zapoznaj się także z opiniami innych urzytkowników, bo może tylko mój sprzęt i moich znajomych którzy chodzili z trackerami był do bani.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 14:19 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2003, 01:00
Posty: 885
Lokalizacja: Ducatus Pomeraniae
Nie byłem posiadaczem tego wykrywacza- ale widziałem go w terenie.
Uważam że jako zabawka dla dzieci na plaży znakomicie spełni swoją rolę, no bo chyba nikt poważnie nie myśli o poszukiwaniu za jego pomocą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 14:25 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Miałem, chodziłem, sprzedałem. Jednym słowem szkoda kasy na coś takiego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 15:35 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
W zeszłym roku byłem nad morzem ze swoim Whitesem, spotkałem tam innego (sympatycznego) poszukiwacza na plaży z BH (chyba Tracker), monetki na plaży nim znajdywał. Umówiłem się z gościem na drugi dzień na militaria do pobliskiego lasu - pech chciał że na drugi dzień była lekka mżawka - gostek przyszedł ale bez wykrywki, powiedział że jak jest wilgotno to mu wariuje i praktycznie nie da się szukać... więc chodziliśmy tylko z moim.
To tyle.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL