Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 22:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piersza moja wyprawa z GARRETEM ACE250
PostNapisane: niedziela, 13 marca 2005, 22:36 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 23 lutego 2005, 22:46
Posty: 229
Lokalizacja: Ruda Śląska
Dzisiaj dzięki uprzejmośći firmy TalComp miałem możliwość przetestować GARRETA ACE 250 i normalnie stwierdzam że ten wykrywacz jest naprawde wporządku.Lekki(pomimo długiego łażenia nie bolała mnie ręka)bardzo podoba mi się jego łatwa obsługa normalnie moim zdaniem ta wykrywka jest dosłownie"idioto odporna".Efekty wykopalisk jak na pierwszą wyprawe naprawde niezłe(szkoda tylko że śnieg utrudniał poszukiwania).A Januszowi i Teresie wielkie dzięki za cierpliwość do moich upierdliwych pytań i. :1
Także ludziki krótko i na temat jak ktoś chce kupić niedrogi wykrywacz na monetki i nietylko polecam GARRETA-szkoda tylko że nieszło (przez śnieg)wykorzytsać w pełni jego możliwośći
NIECH TA ZIMA JUŻ SIĘ KOŃCZY !!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 marca 2005, 23:30 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
To znalazłeś coś czy tylko miałeś ''niezłe efekty"?
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 09:21 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Z IP "bezpiecznego", tzn. nie pozwalającego wysunąć podejrzeń... Nie ważne.

Ciekawe za to jest to, że "dzięki uprzejmości firmy" już nie pierwsza osoba opisuje tu testowanie wykrywacza Garrett... :D I to w zimę. :D Zaiste to ciekawe, zwłaszcza w wykonaniu użytkownika z dorobkiem trzech postów - który wydaje się, że głównie zarejestrował się po to, aby wyrazić wdzięczność firmie. :zb

To już nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 10:47 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Jasne... Od dzisiaj tez bede testowal wszystkie wykrywacze na antarktydzie...

Stwierdzam, patrzac na niektore posty, ze najwyrazniej dobra kryptoreklama musi byc wyjatkowo ciezka w realizacji. Moze w takim razie zrobimy konkurs na najbardziej delikatna i inteligentna kryptoreklame?*

Bacchus



------------------------------------------------------
To ironia. Tylko gwoli jasnosci ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 11:57 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Bacchus napisał(a):
Jasne... Od dzisiaj tez bede testowal wszystkie wykrywacze na antarktydzie...

Stwierdzam, patrzac na niektore posty, ze najwyrazniej dobra kryptoreklama musi byc wyjatkowo ciezka w realizacji. Moze w takim razie zrobimy konkurs na najbardziej delikatna i inteligentna kryptoreklame?*

Bacchus

------------------------------------------------------
To ironia. Tylko gwoli jasnosci ;)



Witam

Nie popadajmy w skrajności - większość z forumowiczów ma trochę rozsądku i właściwie oceni takie wypowiedzi.

A na konkurs proponuję wątek viewtopic.php?t=11116&highlight=

Niby zwykłe wyjaśnienie sprawy ale:

1. tytuł mocny, jak dobre hasło reklamowe - przyciaga i od razu wielu w ten watek zagląda
2. osoba zakładająca wątek - to nie byle kto, jak znana postać w reklamie, warto więc poczytać , prawdopodobieństwo czytania bzdur małe
3. ładne i klarowne odpowiedzi ze strony firmy, można się dowiedzieć, jakie są super warunki gwarancji itp. p.r. górą
4. jacy to są wszyscy mili dla moderatora - szanują regulamin, unikaja pisania pseudoreklamowych tekstów itp.

Po prostu jest to spisek !!!

Wiadomo zatem, kto będzie naprawiał te detektory , gdy skończy im sie gwarancja, pod jaki adres będą odsyłani klienci z zapytaniem o naprawy !
Firma też ładnie wypadła, a ile razy padła nazwa :)


Ja za przedłużenie życia ww wątku, oczekuję małego, malutkiego rabaciku :) od wyżej posądzonych.



ps. proszę przeczytać pierwsz zdanie. szczególnie " Poszukiwacze Intryg" - parafrazując : "dajcie mi wątek - a znajdę w nim kryptoreklamę"

pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 12:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
To ja udostepnilem wczoraj chlopakom-Stefanowi i Partyzantowi detektor do poprobowania w terenie.
Jak wiecie moja forma sprzedazy-obejmuje tez wyjscie w teren z potencjalnym klientem-jest tak od dawna, a ze teraz kolega podziekowal...coz trzeba robic afere z przyzwoitosci ,gdyz przyzwoitoscia jest podziekowac za to ze poswiecilem mu swoj czas i udostepnilem sprzet do zaznajomienia sie z nim przed zakupem.
I moge zagwarantowac ze nie jest to gosciu pracujacy "pod reklame",zreszta Partyzanta vel Snajpera z Gliwic znacie osobiscie ze zlotu-to do obu adminow.
Co do testowania- Garrettow- Talkomp udostepnil pewnej grupie osob sprzet do testow-ja dostalem GTP 1350,ACE 150 i 250 wiec nie ma co sie dziwic ze ludzie z tym chodza-i wydaja pierwsze, moze troche chaotyczne opinie-coz na prawdziwe sprawdzenie sprzetu nie pozwalaja warunki atmosferyczne.
I zeby nie bylo niedomowien-dolaczam skany umow z Talcompem./samo tesc umowy zamazalem/
Wystarczy ?
Pozdrawiam wszystkich juz wiosennie JMS


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 12:10 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
co to hehe nie bylo mnie tydzien to sie wszyscy malo nie pozabijali padly 2 bany... masakra pojechalem na wekend do domu to nagonka na producentow... czy ja spokojnie nie moge wziasc wolnego ?!?!? :) pozdrawiam i troche luzu panowie bo nic nie pokopiemy w tym odcinku
btw snieg topnieje... w stalowej ziemia rozmarnieta ale jeszcze tylko musi stopniec 2m bialego badziewia...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 12:57 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
witam wszystkich !!!
sory ale czepiacie sie tego czlowieka z Krakowa, ja bylem mocno zainteresowany kupieniam wykrywacza Garretta i dzieki jego uprzejmosci mialem szanse pobawic sie nim przed kupnem , facet poswiecil mi kilka godzin na sprawdzenie jaki model mi najbardziej odpowiada bez pewnosci ze ja nabede go od niego, nie wspomne o rozmowach telefonicznych ( okolo 30 min , on dzwonil) co do tej wiadomosci dotyczacej gwarancji to mam nadzieje ze to byla zla interpretacja czytajacych.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 14:10 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Witam,

Odzywając się na forum pod swoim szyldem zawsze można mieć wątpliwości, czy robi się to z "potrzeby serca" czy z "potrzeby kieszeni".

Osobiście nie mam nic przeciwko wystawieniu laurki dla firmy, która zachowuje się właściwie na rynku (byle nie była to osoba "podstawiona").

Janusz JMS jest niewątpliwie przykładem pozytywnego działania, per saldo. Wiadomo kim jest i czym się zajmuje i raczej nie przegina pały w promowaniu swojej działalności. Zawsze służy swoją wiedzą, nie tylko jeśli chodzi o wykrywacze.

Firma z Krakowa, która wykrywaczami zajmuje się od kilku lat, zaistniała natomiast na tym forum niedawno i próbuje na siłę nadrobić wszystkie zaległości i zaniedbania z całego tego okresu. Oczywiście zawdzięczmy to pojawieniu się KONKURENCJI. Pewne chwyty marketingowe niestety są poniżej pasa (np. umieszczanie w stopce pełnych danych dotyczących firmy - nie wiadomo czy chodzi o sensowną wypowiedź na forum czy o autopromocję). :n

Mój wątek założony w dziale humor też można podciągnąć pod autoreklamę, zgoda. Proszę jednak porównać co w nim napisane jest o mnie, a jak okazję do promocji wykorzystała firma Talcomp (co słusznie zauważa 111). :za

Do humoru można również wciągnać pokazany tutaj dokument. Jest on sam w sobie zabawny. Wygląda poważnie (aż za bardzo). Natomiast błąd polegający na zsumowaniu cen brutto jako razem netto jest śmieszny i przekłuwa balon napuszonej "powagi" całości. Panowie ! Więcej luzu !! :1

:pa

proscan


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 14:15 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Janusz, nie obchodzą mnie umowy użyczenia detektorów - więc nie rozumiem, po co te skany. Jeśli chodzi o podziękowania, to nie rozumiem, czemu nie wystarczają one prywatnie, tylko muszą być na forum? I czy Ty udostępniłeś te wykrywacze? Okazuje się, że Ty. To czemu podziękowania są akurat do firmy T.?

Czemu ten wątek pisze osoba z niskim dorobkiem postowym, a Ty opowiadasz mi o innej osobie? A jak ja mam odbierać takie wątki jak obecny i parę postów niżej wątek użytkownika MG-34? Dwie osoby od bardzo niedawna na forum raptem wyskakują z testami. Takie teksty mają podbarwienie bardzo reklamowe.

Gdyby to jankos czy Test pisał o swoim GTI2500 to bym pewnie nie zareagował, tylko się ucieszył. A tak, to takie teksty działają na mnie jak czerwona płachta na byka. Pozornie jest wszystko OK, wszystko ładnie i nie ma się czego przyczepić - ale całe te historie są szyte bardzo grubymi nićmi. Co drugi post w tym forum od 2-3 miesięcy dotyczy pewnej firmy i nie ma dnia, żeby firma nie przypomniała o swoim istnieniu (a przez ostatnie 3 lata niemal nie widziała forum), nie ma tygodnia, żeby nie było przegięcia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 15:52 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
-Proscan-dziekuje za pozytywna opinie,nie spodziwalem sie.....Dzieki.
Oczywiscie wszyscy lacznie z zainteresowanymi-wiedza ze robie to dla kasy i nie wypieram sie tego.

-Robi- pisze o dwoch chlopakach ktorzy tam byli - Stefan jest bardzo poczatkujacym poszukiwaczem/3 posty :)/, stad tez jego zachwyt,oraz Partyzant-czyli osoba ktorą znamy juz troche z forum i jego otoczki/czat,zloty/

-umowa trafila tu po to zeby odowodnic coniektorym ze firma T i ludzie z nia zwiazani testuja te wykrywacze ,podczas gdy wszystkich to bardzo dziwi.....

Jak juz napisalem wczesniej sloneczko swieci,wiosna za oknem ,biale g... odplywa !!!
Oby i z nim odplynelo to zimowe napiecie forum!


Jeszcze raz wiosennie...JMS


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 16:09 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
OK JMS - teraz mi wyjaśniłeś z osobami do końca.

I żeby było jasne: nie dziwi mnie to, że firma daje wykrywacze do testów. To naturalne. Dziwią mnie tylko te "podziękowania" na obcym forum (właściwsze byłyby na forum Garrett'a, co nie?) i robiony szum nt. firmy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 17:26 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Witam,
Post Stefana jest faktycznie słodki na maksa,ale wydaje mi się,że szum powstał dopiero po nim.I tak czytając to wszystko po kolei muszę przyznać,że bardzo to przyponina chwilę w której "poległ" Raned.
Czy musimy być tacy paskudni???? :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 19:04 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
Raned poległ bo bluzgał na wszystkich ktorym nie stawał na widok Tesoro...
Bardziej pasowalaby analogia do PEN ELEKTRONIKA, przyznam sie jednak ze w tym wypadku nie mialem watpliwosci ze post jest prawdziwy - gwarantem byla osoba JMS-a, ktorego dobrze znam i wiem ze jest za madry na takie numery.

Pozdrawiam - jankos.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 20:53 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 24 września 2002, 00:00
Posty: 144
Lokalizacja: bliski południowy wschód :)
Witam!!!

Jam jest prosty człek ale koledzy moim zdaniem bijecie pianę bez potrzeby. Jednak jak to JMS napisał to napięcie przedwiosenne za kilka dni minie gdy nasze Minelaby, Garretty, Tesory, Smętki, Whitesy, Bounty Huntery, Fishery, Bartki, Sapery, MDXXXX, W3P, W4P i inne zaczną piszczeć, mruczeć, śpiewać(minelabki kochane :)), pokazywać wskaznikiem, kwadracikiem(ach te explorery) liczbami, cyferkami ikonkami i co tam sobie jeszcze technicy wymyślili. Fanf.

Z powazaniem godzący vonadamski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL