https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Euro Sabre ??? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=11170 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wojtek1 [ poniedziałek, 14 marca 2005, 02:49 ] |
| Tytuł: | Euro Sabre ??? |
Witam dzisiaj dostałem info.o okazji,Euro Sabre w bdb,stanie za ok 50%,ale nie o cene a o ocene tego wykrywacza chcę sie zwrócić do ,,BRACI POSZUKIWACZY I ODKRYWCÓW".Proszę o opinie. Pozdrawiam Wojtek1 |
|
| Autor: | wicja1 [ poniedziałek, 14 marca 2005, 08:27 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Nie miałem "Euro" ale miałem "Eldorado".Różnica między nimi jest taka,że "EURO" ma większą cewkę i identyfikację tonową.Przyzwoity sprzęt ale chyba lepiej pozostać prezy "TEJONIE" o którego pytałeś wcześniej. Nie wiem ile Raned sprzedaje tego modelu ale często go widać na "Allegro",więc może nabywcy nie są z tego sprzętu zadowoleni.Ale może to przypadek??? Tesoro dedykuje ten sprzęt "ze wskazaniem" na militaria i może tu jest pies pogrzebany??? Pozdrawiam, Witek. |
|
| Autor: | wojtek1 [ poniedziałek, 14 marca 2005, 09:43 ] |
| Tytuł: | |
Witaj sam nie wiem co mam począć bo w tym konkretnym przypadku to różnica +- 800zł,ale moje prewerencje to gł.monetki i takie tam......spoglądałem na strone tesoro.com i odniosłem wrażenie że jest to wykrywka uniwersalna i przygotowana na europejskie gleby pełne żelaznego złomu a co za tym idzie dyskryminacja powinna byc odpowiednia ale co z czułością na drobnice?pzdr. wojtek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|